Motywacja i odrestaracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

Jesteś...

  • za

    Głosy: 10 66,7%
  • przeciw

    Głosy: 5 33,3%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser4428

Guest
Proste.
Możnaby "blokować" pomoc, czyli na konkretnym budynku np. dom wielopiętrowy nie pozwalałby na motywacje, kiedy właściciel nie będzie tego chciał.
Przyda się to kiedy nie chcemy np. odrestaurowania, bo nasi obywatele są zachwyceni, lub jeśli nie chcemy by ktoś zarobił 20 monet
 

DeletedUser

Guest
Nawet fajny pomysł, ale lepiej ogólnie blokować możliwość motywacji lun odrestaurowania dla danych typów budowli.
 

DeletedUser4428

Guest
to po prostu robisz tak z każdym budynkiem, a w przyszłości może będzie tak jak teraz z zbieraniem
 

DeletedUser

Guest
to po prostu robisz tak z każdym budynkiem, a w przyszłości może będzie tak jak teraz z zbieraniem
Ale mi chodzi o to żeby zablokować typ, a nie poszczególny budynek. Np. Możesz motywować tylko budynki produkcyjne, ponieważ domy są zablokowane.
 

DeletedUser4428

Guest
ale jak byś chcial, żeby można ci było motywować tylko farmy?
 

DeletedUser314

Guest
Nie, ponieważ jeśli kogoś nie lubię to nie będę mógł go zmotywować tak żeby zbytnio mu nie pomóc.
 

DeletedUser4428

Guest
Nie, ponieważ jeśli kogoś nie lubię to nie będę mógł go zmotywować tak żeby zbytnio mu nie pomóc.

jak kogoś nie lubisz to mu nie pomagaj
to właśnie poto żeby motywować czy odrestaurowywać co ty chcesz, a nie co ci jest niepotrzebne
 

DeletedUser314

Guest
Ponieważ, żeby zbudować Perłe muszę motywować innych :), ponieważ ją chce to jestem zmuszony pomagać :)
 

DeletedUser4428

Guest
No to jak pisałem "jeśli nie chcemy by ktoś zarobił 20 monet" chodziło mi o to żeby nikomu rownież nie pomagać
 

DeletedUser314

Guest
No tak. Ale nie oznacza to, że wszyscy będą blokować Ci motywowanie/odrestaurowywanie.

Ale niektórzy będą i wtedy będę zmuszony z nimi walczyć, poza tym nie widzę powodu ograniczania mojej wolności ;D

Czy ty byś chciał żeby ktoś otoczył Twoja postać bedrock'kiem ? ;>
 

DeletedUser

Guest
Ale niektórzy będą i wtedy będę zmuszony z nimi walczyć, poza tym nie widzę powodu ograniczania mojej wolności ;D

Czy ty byś chciał żeby ktoś otoczył Twoja postać bedrock'kiem ? ;>
No w sumie nie chciałbym, ale nie chciałbym także żeby ktoś motywował mi domki zamiast kozich farm.
 

DeletedUser314

Guest
Gildia może wymusić na członkach poprawne gwiazdkowanie, a nie ma powodu byś miał tego wymagać od sąsiadów.
 

DeletedUser3669

Guest
lepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie do gry jakiś "znaczków" widocznych tylko dla członków 1 Gildii . Przykładowo plusikami zaznaczało by się budynki które maja być zmotywowane/odrestaurowane minusami te których nie trzeba ruszać i to by było fajne rozwiązanie skończyły by się nietrafione kliknięcia i ułatwiło by to jakość a nawet komfort gry nie ingerując w rozgrywkę .
 

DeletedUser

Guest
lepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie do gry jakiś "znaczków" widocznych tylko dla członków 1 Gildii . Przykładowo plusikami zaznaczało by się budynki które maja być zmotywowane/odrestaurowane minusami te których nie trzeba ruszać i to by było fajne rozwiązanie skończyły by się nietrafione kliknięcia i ułatwiło by to jakość a nawet komfort gry nie ingerując w rozgrywkę .

W sumie rac ja, ale niektóży i tak klikali by nam byle co. :($
 

DeletedUser3669

Guest
no na pewno były by takie przypadki ale to tylko świadczyło by o poziomie inteligencji danej osoby skoro nie rozumie znaczenia 2 prostych symboli ;p
 

DeletedUser1724

Guest
Podobny pomysł już padł na forum więc daję oczywiście "NIE" :)
 

DeletedUser3669

Guest
no tak jak nie masz palki nabitej gwoździami to i nie masz posłuchu w gildii :p ale są tacy tez co załatwiają takie sprawy dyplomatycznie :p i zawsze się trafi ktoś taki kto nie przeczyta opisu albo nazwy miasta :)
 

DeletedUser

Guest
mysle ze temat nie zly ale tak jak pisali tam wyzej blokada na motywacje lub odrestaurowanie bo na poszczególne domki beznadziejne ;]
 
Do góry