Miedziany zwój - konkursy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3

Guest
To nie żadne lotto, bo nie wnosisz swojego wkładu finansowego. Nie trzeba np. zapłacić 10 Diamentów, by wziąć udział w konkursie :).
 

DeletedUser

Guest
Ale prawdopodobieństwo trafienia podobne. Mógłbyś się ustosunkować do pytań na temat własności dzieł konkursowych?
 

DeletedUser3

Guest
Naturalnie. W żadnym wypadku prawa autorskie nie przechodzą na InnoGames. Autorem danego dzieła pozostaje jego twórca, czyli dany forumowicz. Forumowicz może nadal w pełni rozporządzać swoim utworem. Może go także sprzedać, jeśli ma taką wolę, czyli korzystać z niego komercyjnie.
Zapis w zasadach stanowi jedynie, że my możemy go użyć za darmo. Np. wrzucić na FB.
 

DeletedUser1724

Guest
Zapis w zasadach stanowi jedynie, że my możemy go użyć za darmo. Np. wrzucić na FB.

Aha to o to chodzi bo już myślałem, że chcą sprzedawać nasze prace jakby któraś została nominowana do Nobla hahah :D Ale czy wrzucając to np. na FB to pod tą pracą są zamieszczane informację kto jest autorem ???
 

DeletedUser

Guest
ja już nie mam pytań, dzięki za szybką odp. Ps. Facebook też jest zaniedbany dużo ludzi pyta i nie dostaje odp.
 

DeletedUser3

Guest
Taki jest plan.
Względnie link do wypowiedzi, gdzie widać kto ją napisał.

Facebook też jest zaniedbany dużo ludzi pyta i nie dostaje odp.
Częściowo w tym celu wprowadziliśmy tę zasadę. By wrzucać co ciekawsze elementy właśnie tam.
 

DeletedUser2383

Guest
Trzeba było brać co najcenniejsze, teraz mogę się ustawić na serwerze :haha:
 

DeletedUser1228

Guest
eh.. od dziś pierwsze gdzie zaglądam to miedziany zwój ;)
 

DeletedUser1724

Guest
eh.. od dziś pierwsze gdzie zaglądam to miedziany zwój ;)

Hehe to dziwne lecz nawet Hrabia nie zdołał zdobyć żadnej nagrody :D Ja to powinienem i bez tego dostawać jakieś bonusy hehe ^^

Dobra bo zaraz Kasia tu wpadnie i nad da popalić za ten offtop ^^

A wracając do Konkursów to ja byłbym za takim w którym byłyby etapy (Castingi) lecz główna nagroda była by wysoka :p
 

DeletedUser1228

Guest
a ja bym chciał by FoE team pobawił się w świętego Mikołaja i porozdawał diamenty każdemu za free ;) ale to tylko marzenie :(
 

DeletedUser1724

Guest
Myślę iż to fajny pomysł lecz tylko w dni typu "Dzień Dziecka", "Mikołajki", "Nowy Rok" itp. :D Bo tak po prostu wszystkim dać Diamenty czy inne rzeczy to nie bardzo :p

Ja tam chce jakiś konkurs wieloetapowy :D
 

DeletedUser2383

Guest
Apocalypto dobrze mówi, odpalmy 50- etapowych milionerów.
 

DeletedUser2550

Guest
Myślę iż to fajny pomysł lecz tylko w dni typu "Dzień Dziecka", "Mikołajki", "Nowy Rok" itp. :D Bo tak po prostu wszystkim dać Diamenty czy inne rzeczy to nie bardzo :p

Ja tam chce jakiś konkurs wieloetapowy :D

Hahahaha... Apocalypto jesteś niesamowity. Marzy Ci się tytuł Władcy Absolutnego a na Dzień Dziecka chcesz dostawać prezenty ? Tak trzymaj hahahaha..... szukałem powodu do popiwkowania i już mam. Wypiję za bezwzględnego tyrana na którego widok drzy cała ludzkość, a który zagląda do skarpety żeby sprawdzić co mu tam Dziadek Mróz przyniósł...hahahaha
 

DeletedUser1724

Guest
Ty już się nie nabijaj bo sam byś z chęcią chapnął parę Diamentów ^^
 

DeletedUser

Guest
A ja się domagam loterii pt kto pierwszy ten lepszy około 2giej w nocy, a nie w środku dnia, jak jestem w pracy!!!
 

DeletedUser3093

Guest
Oj ja na takie konkursy mam masse pomysłów ;-) i ogółem mam dobrą głowę do robienia dobrych konkurów cóż zobaczymy jak to się wszystko rozkręci .
 

DeletedUser1724

Guest
No wreszcie chapnąłem w ostatniej chwili 55 Diamentów :D Ojjj ostatnio Kasia nas rozpieszcza i oby tak dalej :D
 
Do góry