Miedziany zwój - konkursy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
2. Należy napisać dla dżina wierszyk własnej twórczości na 4 do 8 wersów,

4. Liczy się pierwsze zgłoszenie użytkownika zgodne z zasadami,


Jeśli będą regulaminowi, to od 4 do 8 ;)

Ale moim zdaniem można też 8+
 

DeletedUser

Guest
po to sa zasady aby ich przestrzegac i jesli jest napisane od 4 do 8 to tak ma byc i kazdy wierszyk ktory nie spelnia tych warunkow nie moze byc brany pod uwage
 

DeletedUser

Guest
Niby masz rację, ale i tak myślę, że 8+ powinny być brane pod uwagę ;)
 

DeletedUser2097

Guest
Muszę zacząć więcej czasu siedzieć na forum.45 diamencików mi koło nosa przeleciało.:|Niby mało ale zawsze przynajmniej płacić nie trzeba.
 

DeletedUser8

Guest
Po to było wyraźnie zaznaczone, żeby czytać zasady konkursów i przypominałam o tym, żeby ich dokładnie przestrzegać.
Nie martwcie się, jeszcze niejeden konkurs będzie.
 

DeletedUser

Guest
I karamy tym samym ludzi, którzy mają dużą wenę twórczą ;D
 

DeletedUser8

Guest
Po to został ustalony górny limit, żeby się nie męczyli niepotrzebnie, skoro o wygranej i tak decyduje losowanie ; )
 

DeletedUser

Guest
Po to został ustalony górny limit, żeby się nie męczyli niepotrzebnie, skoro o wygranej i tak decyduje losowanie ; )

Ale niektórzy lubią wylać swoje umiejętności na forum. Po co to blokować? ;>

Może być też tak, że aby wierszyk trzymał się kupy musi być więcej wersów.

Jak ktoś chce się natrudzić to czemu by nie? ;>

ps. Zasady są podobno po to, żeby je łamać :D
 

DeletedUser1724

Guest
Można złamać zasadę lecz jeżeli ona tyczyła by się jednej osoby, a tutaj wiele osób w tym konkursie startuje więc o żadnym "darowaniu" nie ma mowy :)
 

DeletedUser

Guest
Apo hejter ;>

hyhy

Przekonaliście mnie poddaje się :białaflaga:
 

DeletedUser1724

Guest
Żaden hejter tylko jako, że biorę w tym konkursie udział to ma być tak jak powinno według zasad kurna :D
 

DeletedUser1724

Guest
Hehe i nikt nie trafił więc mamy kumulację :D No ciekaw jestem co tam teraz będzie ciekawego :p
 

DeletedUser

Guest
Pewnie teraz będzie 132 diamencików hyhyhy ]:->
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8

Guest
Będzie kumulacja, będzie nowy konkurs ;)

Przyznam, że pozytywnie zaskoczyły mnie niektóre zgłoszenia, nie wiedziałam, że takie talenty kryją nam się na forum ^^
 

DeletedUser1724

Guest
Zasady zostały zmienione. Dodano dwa punkty:

"Wysłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z udzieleniem InnoGames GmbH zgody na nieodpłatne wykorzystanie stworzonego przez siebie utworu"

Jak ja mam to rozumieć bo nie bardzo kapuję :p Jak jakiś artykuł lub utwór zrobi furorę w sieci/tv to IG sobie przyzna prawa autorskie, a prawowity właściciel/twórca tego ma guzik do gadania ??? Wkurzył mnie ten dodatkowy punkt regulaminu bo ja swojej twórczości nikomu nie mam zamiaru oddawać za free.. żeby to Oni tak coś czasem dali za free za te błędy to by było fajnie ale jak to niemcy im lepiej jest ciągnąć od biednego niż dać biednemu :)
 

DeletedUser2383

Guest
Jak ja mam to rozumieć bo nie bardzo kapuję :p Jak jakiś artykuł lub utwór zrobi furorę w sieci/tv to IG sobie przyzna prawa autorskie, a prawowity właściciel/twórca tego ma guzik do gadania ??? Wkurzył mnie ten dodatkowy punkt regulaminu bo ja swojej twórczości nikomu nie mam zamiaru oddawać za free.. żeby to Oni tak coś czasem dali za free za te błędy to by było fajnie ale jak to niemcy im lepiej jest ciągnąć od biednego niż dać biednemu :)

Tak, to oznacza, że mogą udostępniać bez twojej zgody dany utwór tylko dlatego, że jest on pracą konkursową... Czyli działają jak wytwórnia płytowa, tylko sami biorą 100% kasy a tobie, jak powiedzą "dziękuje" to się ciesz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry