Loteria Wakacyjna III - 7.09-14.09

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1. Ja miałem okazję spróbować tatarskiego płowu na Krymie - dość popularna tam potrawa; ponoć każdy się od siebie dość sporo różni, co gospodyni to inny płow. Mój miał oryginalny smak, wydawał się trochę zbyt tłusty, ale powiem szczerze, wymięka w porównaniu z np. polskim bigosem :)
2. 31
3. ofal
 

DeletedUser8981

Guest
po raz pierwszy jadłem ser pleśniowy
liczba: 23
Login z gry : karolek12474
 

DeletedUser

Guest
Byłem w Węgierskiej restauracji i jadłem zupę gulaszową i placka po węgiersku, przysięgam że nic mi tak ostatnio nie smakowało.
W domu często robię placek ale to inna bajka, niż to co jadłem :)
nick: Savage1
liczba: 18
 

DeletedUser

Guest
1. Kurczak w miodzie z brzoskwiniami
2. 5
3. Lokomolo122
 

DeletedUser

Guest
1. Heh. Głównie to alkohole, a jak z alkoholi to najbardziej powszechny w jadłospisie był Flirt :D (Polecam)
2. 8
3. Hypnotise
 

DeletedUser3147

Guest
lody o smaku szpinakowym :)
nr 7
PjArKo
świat - Dinegu
 

skaner210

Rycerz
Pierwszy i ostatni raz jadlem obiad na Śnieżce. Ceny kosmiczne a do tego nie można bylo placic karta. Nie polecam tez piwka dla spragnionych bo to jakieś czeskie badziewie.

nr to 45


swiat D nick: skaner210
 

DeletedUser10203

Guest
ja na wakacjach pierwszy raz zjadłem kawałek smażonego rekina <mniam>
nick: -leper-
liczba: 8
swiat: dinegu
 

DeletedUser7601

Guest
Co prawda wakacje jeszcze trwają i może będzie coś ciekawszego, ale w ciągu ostatnich 2mies najciekawszą potrawą, którą miałam możliwość spróbować było Perline (sakwy z makaronu la sciattolo) z nadzieniem (szynka parmeńska, jakiś włoski ser, chyba coś warzywnego i przyprawy orientalne). Pycha - polecam :D

liczba: 28

nick: cz.alex
 

DeletedUser10613

Guest
1. W te wakacje poznałam smak czubrycy, która króluje teraz w mojej kuchni ;)
2. 37 ;)
3. MajkaChicken

;)
 

DeletedUser1988

Guest
1. Dolmades (gołąbki zawijane w liście winogron) na Korfu. Mohito w Hiszpanii. Raj dla podniebienia!!!
2.liczba 22
3.corax

Pzdr,
 

DeletedUser9756

Guest
1) Ja, w czasie wakacji spróbowałem pierwszy raz, ryżu z kurczakiem i ananasem. Może nie jest to coś specjalnego, mi jednak bardzo smakowało.
2) 18
3) Vendral Straszliwy
 

DeletedUser625

Guest
1. Kociołek panoramixa (daje kopa :p)
2. 11
3. Guanabana
 

DeletedUser9285

Guest
1. W te wakacje pierwszy raz zjadłem krewetki w panierce.
2. Liczba: 18
3. Nick: artur87
 

DeletedUser

Guest
1. W wakacje zaczęłam eksperymenty z drinkami na bazie Malibu i Curacao ;) Mój ulubiony to z oba wymienione plus sok bananowy i spora ilość limonki. Zarówno smak jak i kolor obłędny ;)
2. Liczba: 32
3. Nick: Raena
 

DeletedUser3876

Guest
Choć nie lubię omletów (bo nie i już:p) ale spróbowałem Gyeran Mari (chyba tak to się pisze:)). To taki koreański zwijany omlet z warzywami, mięsem, serem i innymi (wieloma) składnikami. Coś jak potrawa "na winie" czyli wrzucasz to, co Ci się pod ręką nawinie:)

cyfra: 7
nick: Szczupak1987
 

DeletedUser10626

Guest
Na wakacjach w Grecji w hotelu z all jednym z wielu przekąsek na deser były pomarańcze. Uwielbiam je pod każdą postacią. Doświadczenie, oraz zdrowy nawyk nabrałem poprzez wyciskanie dużych ilości świeżych pomarańczy do szklanki. Poprzez ten nawyk, nie piję już "śmieciowych" napoi wysoko słodzonych, oraz gazowanych.
NUMER 29
Nick laolao
 
Status
Zamknięty.
Do góry