Loteria Wakacyjna III - 7.09-14.09

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Dla wielu wakacje się skończyły, inni wciąż rozkoszują się urlopem. W każdym razie wakacje są na etapie schyłkowym. Na pocieszenie chętnie oddamy 300 Diamentów każdemu, kto poświęci chwilę na stworzenie posta w niniejszym temacie i wytypuje poprawną liczbę :).

Zadanie:
1. W czasie wakacji często zdobywamy nowe doświadczenia, także kulinarne. Napisz jakiej nowej potrawy spróbowałeś/aś podczas wakacji. A może jakiś nowy drink?
2. Wybierz liczę od 1 do 49 i wpisz ją w tym samym poście.
3. Nie zapomnij o wpisaniu swojego nicka z gry (także w tym samym poście).

Nagrodą w loterii jest: 300 Diamentów dla każdego zwycięzcy

Edycja postów na forum: Wyłączona



Zasady:
1. Należy wpisać w swoim poście elementy wymienione w zadaniu powyżej,
2. Zgłoszeniem jest post w tym temacie zawierający wszystkie elementy wymienione w zadaniu. Post bez jednego z wymienionych elementów, bądź zawierający plagiat zgłoszenia innej osoby, nie będzie traktowany jako zgłoszenie do konkursu!
3. Liczy się pierwsze zgłoszenie użytkownika zgodne z zasadami,
4. Nagrodę otrzyma każdy, kto poprawnie wypełni zadanie i poprawnie wytypuje liczbę,
5. Konkurs trwa do soboty 14.09 do 21:00. Odpowiedzią będzie pierwsza wylosowana liczba z wieczornego losowania Lotto w sobotę 14.09,
6. Podanie listy zwycięzców i przyznanie nagród nastąpi w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu,
7. Jeśli w wyniku przeprowadzonego konkursu nie zostanie wyłoniony żaden zwycięzca, nagrodę otrzyma osoba (ew. osoby), która była najbliżej wylosowanej liczby.

Pamiętajcie o podaniu swojego dokładnego loginu z gry!

Życzymy powodzenia!
FoE Team
 

Płot bez sztachet

Szlachcic zagrodowy
Podczas wakacji spróbowałem żaby. Nie w jakiejś francuskiej restauracji, a na własnym ogródku. Po prostu podczas koszenia trawy jedna wpadła pod kosiarkę i zginęła. Nie chciałem, aby jej śmierć poszła na marne, wiec postanowiłem wyjąć z niej wnętrzności, obmyłem, usunąłem głowę. Położyłem na grillu, po 3 minutach była ładnie przysmażona. Smakowała jak kurczak z mniejsza intensywnością smaku.

- - - Zaktualizowano - - -

Numer 22, nick TheJahman
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Co spróbowałem ? Puree z ziemniaków ;) Do tego jeszcze dojdą pojedyncze potrawy z różnych stron świata których nie sposób zapamiętać ;)
Liczba to 9.
Nick mój Hikari36 to :haha:
 

DeletedUser10593

Guest
1. Uwielbiam sałatki. Ostatnio spróbowałam czegoś oryginalnego a naprawdę pycha. Sałatka z arbuza z fetą:

- arbuz pokrojony w drobne kostki
- ser feta w kostkach
- rukola
- jakaś szynka typu parmeńska czy szwarcwaldzka,
- drobno posiekane orzechy
sos vinaigrette [musztarda francuska + oliwa + ocet balsamiczny, sól, pieprz]
Brzmi dość egzotycznie, prawda ? :)

2. Wybieram liczbę 22.

3. Nie wiem kto
 

DeletedUser5734

Guest
1. Zupa Tom Yum z krewetkami - orientalna zupa o ostrym smaku. Pychota, polecam każdemu :)

2. Liczba - 13.

3. prendoking
 

DeletedUser10594

Guest
No to ja chciałbym się pochwalić tym, że jadłem sushi i prawdę mówiąc nie za bardzo mi smakowało. xD
Wybieram liczbę 18.
Nick: Sokol22 świat: Cirgard
 

DeletedUser

Guest
1. Podczas wakacji pierwszy raz próbowałam truskawkowej fanty i faszerowanej cukinii.
2. Numerek 11.
3. Mój nick - Ukramilka.
 

DeletedUser10579

Guest
1. Ryba po bolońsku
2. Liczba - 12
3. Nick - Diakratus
 

DeletedUser9661

Guest
Nigdy nie jadłem Sushi... W Lipcu miałem okazje spróbować - posmakowało :)
Liczba 25
Nick: ReDie
 

DeletedUser

Guest
1. Żubrówka bez soku jabłkowego...bleee;)
2. 21
3. przemasso
 

DeletedUser10596

Guest
Podczas wakacji zjadłem prawdziwego tureckiego kebaba.
Nie takiego w bułce, tylko takiego na talerzu jakiego się serwowała w pierwotnej koncepcji jego założyciela ;D
nr 13
blackvarsovie
świat - Dinegu ;)
 

DeletedUser3551

Guest
Drink - spirytus z wodą
liczba - 42 oczywiście ;)
nick - avqse
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
W te wakacje po raz pierwszy spróbowałem potrawy pochodzącej ponoć z Hiszpanii, papryki nadziewanej kaszką kukurydzianą, zapieczonej z serem i pomidorami (do tego własnoręcznie przygotowanej)

nick: trupek1000

liczba: 4

Może tym razem się uda...
 

DeletedUser

Guest
po raz pierwszy i ostatni zjadłem ciastka pochodzenia Tureckiego smażone w głębokim i słodkim oleju
nick: paweol9
liczba : 29
 

DeletedUser9586

Guest
1. Pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz spróbowałem kurczakburgera
2. Damianor13
3. 16
 

DeletedUser8996

Guest
1. No cóż ja na przykład spróbowałem nowej potrawy jaką jest Tatat z Sokołowa, w końcu jak można nie spróbować sławnego Tatara, który rozpętał niezłe ekscesy :p
2. SkyThane
3. 22
 

DeletedUser7261

Guest
Nie wiem dlaczego tak późno, ale dopiero teraz spróbowałem dziczyzny :>
roba55
26
 

DeletedUser9047

Guest
Zadanie:
1.W te wakacje po raz pierwszy spróbowałam prawdziwego sushi :p
2. 35
3. Anutra
 

DeletedUser6956

Guest
1.bułka z pasztetem przez 5 dni i tylko rum z kolą
2.nr.13
3.beneg
 

DeletedUser10151

Guest
A ja stworzyłem swojego drinka na parapetówkę, która robiłem w czasie urlopu: szklanka z kruszonym lodem, whisky, sok z limonki i limetki, wyciśnięty sok z cytryny oraz Sprite - wszystko w odpowiednich proporcjach daje pysznego drina, którym wszyscy byli zachwyceni. Polecam
nik: Anubis78
liczba: 22
 

DeletedUser

Guest
1. Podczas pobytu w Turcji jadłem ich tradycyjne bułeczki, niestety nie były zbyt apetyczne, a najgorsze jest to, że dodawali je do każdego posiłku - nawet w McDonald's i KFC ...
2. Liczba - 47
3. Login - mnich3741
 

DeletedUser8086

Guest
jak bylem w Gambii sprobowalem gulaszu z ryby i wolowiny. niezbyt smaczne ale da sie zjesc
liczba 33
nick Halucyn1987
 

DeletedUser10601

Guest
1. w wakacje pierwszy raz próbowałam greckiej kuchni (m.in. musakę i souvlaki)
2. 30
3. matyldaw
 
Status
Zamknięty.
Do góry