Lato 2016 w FoE - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Dla mnie to lag kola :D
Bo odswiezenie nastepuje nim kolo sie zatrzymie i potem takie kwiatki sa :D
Większość graczy chciałoby aby w kasynie była możliwość wyłączenia animacji koła, podobnie jak animacji strzału w ewencie piłkarskim.
Nagroda jest przydzielana tuż po starcie koła, a potem tylko się czeka na zakończenie animacji, czego administracja wcale nie tai.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Większość graczy chciałoby aby w kasynie była możliwość wyłączenia animacji koła, podobnie jak animacji strzału w ewencie piłkarskim.
Nagroda jest przydzielana tuż po starcie koła, a potem tylko się czeka na zakończenie animacji, czego administracja wcale nie tai.
Jak najbardziej za, tym bardziej ze koło czasem kreci się dłużej niż powinno. Bo lagi.
 

HuanMing

Książę
Tak czytam i czytam i nie mogę zrozumieć niepotrzebnego czepiania się portretów.... Od kiedy to avatar w grze ma cokolwiek wspólnego z płcią gracza? To tak jakbym (żeby sięgnąć po klasyka) chcąc zagrać w Diablo była zmuszona grać amazonką, a nigdy nie barbarzyńcą...
A co jak ktoś ma ochotę sobie popatrzeć na ładną buźkę przy swoim nicku? Avatar to avatar i nikt nie łączy go bezpośrednio z graczem kryjącym się za nickiem. Trochę dystansu do tej wirtualnej rzeczywistości na pewno by nie zaszkodziło ;) W każdym evencie są nagrody których się nie chce/nie potrzebuje, należy cieszyć się z tych pozostałych, które udało się wygrać.
 

DeletedUser15643

Guest
A co jak ktoś ma ochotę sobie popatrzeć na ładną buźkę przy swoim nicku?

np. riki ma taką ochotę, ale tylko na becie udało mu się wylosować ładną buzię, więc jej "używa":

portrait_105.jpg
 

DeletedUser13644

Guest
@innogames, te zadania eventowe, mam na myśli jakieś 10 ostatnich związanych z produkcją zaopatrzenia to jakaś porażka.
Czy tylko ja mam tak, że ciągle muszę nabijać produkcje zaopatrzenia o różnych czasach prod. (z 24h włącznie?). Bo mnie się chciało wymiotować już po 3 zadaniach pod rząd :)
 

DeletedUser8110

Guest
Tak czytam i czytam i nie mogę zrozumieć niepotrzebnego czepiania się portretów.... Od kiedy to avatar w grze ma cokolwiek wspólnego z płcią gracza? To tak jakbym (żeby sięgnąć po klasyka) chcąc zagrać w Diablo była zmuszona grać amazonką, a nigdy nie barbarzyńcą...
A co jak ktoś ma ochotę sobie popatrzeć na ładną buźkę przy swoim nicku? Avatar to avatar i nikt nie łączy go bezpośrednio z graczem kryjącym się za nickiem. Trochę dystansu do tej wirtualnej rzeczywistości na pewno by nie zaszkodziło ;) W każdym evencie są nagrody których się nie chce/nie potrzebuje, należy cieszyć się z tych pozostałych, które udało się wygrać.
Bardzo mądrze się @HuanMing wypowiada. :)
Nawet na forum mamy różne, różniste awatary - w tej rozmowie udziela się pare kotów, wiewiórka, panda, piesek w czapce Mikołaja, Yosemite Sam...
 

DeletedUser13644

Guest
Tak czytam i czytam i nie mogę zrozumieć niepotrzebnego czepiania się portretów.... Od kiedy to avatar w grze ma cokolwiek wspólnego z płcią gracza? To tak jakbym (żeby sięgnąć po klasyka) chcąc zagrać w Diablo była zmuszona grać amazonką, a nigdy nie barbarzyńcą...
A co jak ktoś ma ochotę sobie popatrzeć na ładną buźkę przy swoim nicku? Avatar to avatar i nikt nie łączy go bezpośrednio z graczem kryjącym się za nickiem. Trochę dystansu do tej wirtualnej rzeczywistości na pewno by nie zaszkodziło ;) W każdym evencie są nagrody których się nie chce/nie potrzebuje, należy cieszyć się z tych pozostałych, które udało się wygrać.

Co jak co, ale portret zawsze cię opisuje, nawet jeśli twierdzisz, że jest inaczej - takie jest moje zdanie ;) Coś nas skłania do ustawienia tego, czy tamtego. Zobacz, na przykład kasi2389. Cholera wie czy jak mam się zwracać do tego gracza - przez ON, bo ma zdjęcie czarnoskórego faceta? Czy może per ONA, bo to "kasia"? Widzisz?
 

DeletedUser15643

Guest
Co jak co, ale portret zawsze cię opisuje, nawet jeśli twierdzisz, że jest inaczej - takie jest moje zdanie ;) Coś nas skłania do ustawienia tego, czy tamtego. Zobacz, na przykład kasi2389. Cholera wie czy jak mam się zwracać do tego gracza - przez ON, bo ma zdjęcie czarnoskórego faceta? Czy może per ONA, bo to "kasia"? Widzisz?

To dam Ci inny przykład: taka/taki Natalia... Niby imię żeńskie, niby sama się określiła jako "kobieta", ale pod awatarem (nomen omen KOTA!) stoi jak wół "Wielki książę" - znaczy facet, bo kobitka byłaby Wielką Księżną...
Albo kocur.
 

DeletedUser16512

Guest
Serio nie macie się już o co spierać tylko o to czy facet powinien mieć możliwość wylosowania tylko męskiego avatara?wiecie ilu jest graczy na całym świecie?skąd system gry ma wiedzieć czy gracz po drugiej stronie to facet czy kobieta?ja wylosowalem dwa żeńskie avatary i mam to w d..... Bo oprócz tego wpadło dużo fajnych nagród,i to najważniejsze:)
 

DeletedUser6174

Guest
skąd system gry ma wiedzieć czy gracz po drugiej stronie to facet czy kobieta?
Do tej pory oceniał na podstawie aktualnie ustawionego avatara i zależnie od tego jaki sobie ustawiliśmy, taki dostaliśmy na koniec eventu w którym były dwa avatary (męski i żeński).
 

DeletedUser11758

Guest
Ten event oceniam 5 na 5 i tym roku jest to najlepsza ocena jaką wystawiłem eventowi.
Powinien być wcześniej i powinni zrezygnować eventu historycznego bo wtedy pojawił by się
wcześniej.
Tym roku jestem szczególnie zadowolony z nagród.
Udało mi się wygrać aż 4 oazy .
Wadą też jest to że trzeba obowiązkowo wykonać zwiad i podbić prowincję sposób dowolny
lub wydać towary.
Warto było je wykonać by wylosować lepsze nagrody.
Chata Rybacka zajmuje sporo miejsca i bardzo trudną ją zbudować.
Dodatkowo kształt tego budynku utrudnia jego zbudowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16512

Guest
Narzekacie narzekacie,a mi do pełnefo sukcesu brakuje tylko kryjówki lotrow:) ale sa jescze dwa dni,może się na kole trafi
 

bartekmod

Książę
na świecie głównym wygrałem:
- 6 świątyń wiedzy
- kryjówkę łotrów
- azyl czempiona
- studnię życzeń
- diamentowy dom

na 6 światach pobocznych zgarnąłem:
- 40 studni życzeń
- około 25 budynków diamentowych (zaopatrzenie/ dom/ kultura)
- ze 2 azyle czempiona
- ze 3 budynki wojskowe z końcówki epoki (będąc na początku)
- kolejne ze 2, 3 kryjówki łotrów

a mam jeszcze około 50 losów
także event bardzo udany :)
 

DeletedUser13596

Guest
Zagadka z matematyki!
Każda nagroda ma szansę trafienia 1/9. Jaka jest matematyczna szansa, że zostanie takie koło?

c324a3597fad5.jpg


Wygrałem 3 św i 3 bazary, ktoś inny zdjął 2 pozostałe mocne nagrody. Oddałem 9 strzałów. 6 z nich było trafionych w to co chciałem.

Kto policzy dostanie lajka!
 
Do góry