Lato 2014 w FoE - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8764

Guest
No chyba trochę więcej ?
W zdaniu extra ( wydaj 20 PR i ukończ 4 x 24/h) jest minimum 3 plus wydawanie PR w standardowych zadaniach evetowych
 

DeletedUser4428

Guest
No chyba trochę więcej ?
W zdaniu extra ( wydaj 20 PR i ukończ 4 x 24/h) jest minimum 3 plus wydawanie PR w standardowych zadaniach evetowych

trochę dałem ze swojej normalnej produkcji punktów, a te zadania po ostatnim daje rinbin i zamiast punktów każe motywować innych

A jeżeli chodzi ci o wydawanie na zdobywanie technologii, to miałem już parę specjalnie przygotowanych z wpakowanymi punktami
 

DeletedUser9285

Guest
Ktoś wie ile jest zadań od Rinbina? Te od Grevy już mnie się skończyły;p
 

DeletedUser

Guest
Jak macie bystre oko spróbujcie raz coś losować i nagroda na której naciśniecie stop zacznijcie liczyć ilość obrotów. Dalej sobie sami wszystko dopowiedzcie, mi sie tak udało teraz czekam na kolejne kupony i znowu spróbuje ;)
 

DeletedUser9461

Guest
A to nie jest tak że w momencie naciśnięcia na start dostajemy nagrode?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Powiem wam ze z tym losowaniem to niby trafia się w co chce ale tak naprawdę to koło kreci się jak chce :p
Więc nie wiem czy liczenie obrotów, sekund, slow motion i inne patenty coś dają...
 

DeletedUser4259

Guest
Powiem wam ze z tym losowaniem to niby trafia się w co chce ale tak naprawdę to koło kreci się jak chce :p
Więc nie wiem czy liczenie obrotów, sekund, slow motion i inne patenty coś dają...

a ja mam metodę najprostszą: po prostu wiem, co chcę wygrać, skupiam się na tym w trakcie obrotów koła i mam co chcę :haha:
 

DeletedUser7261

Guest
Swoją drogą mogliby dać jakieś nowe ekranik startowy, z tego co pamiętam taki sam obrazek był w zeszłym roku.
 

DeletedUser9461

Guest
może ktoś sie pochwali co wygrał? ja wygrałem kołodzieja, studnie, wieże zwycięstwa, zamek z piasku, paczkę medali i kilka paczek z monetami
 

Bezio95

Baronet
A ja wygrałem 3x diamentowa kultura 4x diaxowe domki 1x diaxowe młotki, 3x medale, no i kilka zwykłych budynków. Na kilku innych światach udało się trafić studnie.
 

DeletedUser7261

Guest
Bez sensu, przez cały dzień miałem jedno zadanie - zwerbuj 4 żołnierzy - a po wykonaniu dostałem "spowalniacz" :< Sądziłem, że te spowalniacze są dodawane wtedy, jak się robi zadania jedno za drugim, a tu tai myk
 

DeletedUser11683

Guest
Bez sensu, przez cały dzień miałem jedno zadanie - zwerbuj 4 żołnierzy - a po wykonaniu dostałem "spowalniacz" :< Sądziłem, że te spowalniacze są dodawane wtedy, jak się robi zadania jedno za drugim, a tu tai myk
Te "spowalniacze" (4x24h produkcja+20pr) pojawiają się co 3 "normalne" zadania, niezależnie jak szybko robisz te "normalne".
Potem jest kolejny "spowalniacz" (5x24h + 15motywacji) i ostatnie 2 zadania - w tym jedno z diamentami.
A na koniec jest kilka (ktoś już wie ile???) zadań (5x24h + nn-motywacji) dla ambitnych (nn rośnie z każdym kolejnym zadaniem).

A ja wygrałem 3x diamentowa kultura 4x diaxowe domki 1x diaxowe młotki, 3x medale, no i kilka zwykłych budynków. Na kilku innych światach udało się trafić studnie.

2xdiamentowa kultura, 3xwieża strażnicza.
W sumie niewiele, ale wydałem na razie 5 kuponów :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
Te "spowalniacze" (4x24h produkcja+20pr) pojawiają się co 3 "normalne" zadania, niezależnie jak szybko robisz te "normalne".
Potem jest kolejny "spowalniacz" (5x24h + 15motywacji) i ostatnie 2 zadania - w tym jedno z diamentami.
A na koniec jest kilka (ktoś już wie ile???) zadań (5x24h + nn-motywacji) dla ambitnych (nn rośnie z każdym kolejnym zadaniem).

Jest ich około 6-7
 

DeletedUser3220

Guest
Te "spowalniacze" (4x24h produkcja+20pr) pojawiają się co 3 "normalne" zadania, niezależnie jak szybko robisz te "normalne".
Potem jest kolejny "spowalniacz" (5x24h + 15motywacji) i ostatnie 2 zadania - w tym jedno z diamentami.
A na koniec jest kilka (ktoś już wie ile???) zadań (5x24h + nn-motywacji) dla ambitnych (nn rośnie z każdym kolejnym zadaniem).

Do tego tylko dodam, że ma też znaczenie jaki jest konkretnie dzień :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry