Lato 2014 w FoE - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5324

Guest
niestety wkradł się dodatkowy błąd w evencie - i to taki, przez który już straciłem kilka kuponów...
otóż patrzę na koło - są fajne nagrody - kręcę... cośtam trafiłem, ale mam jeszcze kupony i chcę trafić to drugie, więc kręcę - ale otrzymuję zupełnie inna nagrodę, ponieważ ktoś w międzyczasie podmienił koło - no bez sensu... albo pozwolić się dokręcić i dać wygraną z tego koła, którym kręciłem albo oddawać kupon...
 

DeletedUser5324

Guest
coś jest z eventem, czy tylko u mnie po kliknięciu koła fortuny nic się nie wyświetla i nic więcej nie mogę kliknąć?
 

DeletedUser

Guest
To 4x24h to jawna dyskryminacja. Moja wina że miałem PR, produkcja 3x1h poszła w godzinę a technologię miałem "na strzał"? Bzdura kompletna... Po co hamować tych co są wysoko i mogą "od razu"? A no tak... Za szybko te 250 diaxów by wpadło :)

No cóż - trzeba postawić 12 kowali, zmotywować ich w Gildii i trzymać na "czarną godzinę" ;) Ale jaka pewność że kilka razy pod rząd to nie wpadnie? Wypadało w ogłoszeniu podać że będzie opcja pt. "Pr.... Hamuj kopytami"...

No to teraz może dowiemy się jaki jest czasookres normalnego tempa wykonywania zadań? A może quiz - kto szybciej skończy? Są jakieś "myki"?
 

kasia2389

Arcyksiążę
No cóż - trzeba postawić 12 kowali, zmotywować ich w Gildii i trzymać na "czarną godzinę" ;) Ale jaka pewność że kilka razy pod rząd to nie wpadnie? Wypadało w ogłoszeniu podać że będzie opcja pt. "Pr.... Hamuj kopytami"...
Prawdopodobnie takie rozwiązanie nie będzie możliwe albowiem w zadaniu jest:
"4 razy rozpocznij i ukończ cykl produkcyjny trwający 24 godz."
 

wuen

Hrabia
Mam pewne podejrzenie...
Skoro zadań jest 15 a event trwa 14 dni - to pewnie trzeba robić 1 zadanie dziennie - wtedy nie dostanie się "spowalniacza" ;)
 

DeletedUser3

Guest
TODAKO napisał:
Wypadało w ogłoszeniu podać że będzie opcja pt. "Pr.... Hamuj kopytami"...
Bryfft napisał:
Jeśli będziesz radzić sobie z zadaniami od Grevy szczególnie sprawnie, otrzymasz także kilka bonusowych zleceń. Nieco bardziej wymagających i dających trochę więcej kuponów.

Na Becie było, że event zaliczony w godzinę (czyli źle), pojawiły się zatem zadania dodatkowe, które mają temu zapobiec, ale widzę, że niektórych z kolei to boli :p.
Standardowa zasada o nazwie "wszystkim nie dogodzisz", sprawdza się po raz kolejny ;].
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Prawdopodobnie takie rozwiązanie nie będzie możliwe albowiem w zadaniu jest:
"4 razy rozpocznij i ukończ cykl produkcyjny trwający 24 godz."

Na szczęście aż tak źle nie jest. Nie jest napisane, że cykl produkcyjny trzeba rozpocząć przed otrzymaniem zadania :D Sprawdzone dzisiaj, że działa wcześniejsze ustawianie produkcji i zebranie po zaakceptowaniu zadania.
 

DeletedUser

Guest
Na szczęście aż tak źle nie jest. Nie jest napisane, że cykl produkcyjny trzeba rozpocząć przed otrzymaniem zadania :D Sprawdzone dzisiaj, że działa wcześniejsze ustawianie produkcji i zebranie po zaakceptowaniu zadania.
Dzięki. Czyli stawiamy kowali...

@Bryfft - Sprawnie i więcej kuponów? Zamiast 2 dostajemy 1. Dziwnie to działa to "więcej". Sumarycznie chyba miałeś na myśli więc jednego słowa zabrakło.
Wszystko jasne już jest.

Charakterystyki nowych budynków podacie standardowo jak event się skończy czy podać tu info z bety za Was?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
odpuść

poza tym charakterystki budynków widać na kole

(nie, nie złożyłem podania o dostanie się do supportu)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mam pare pytań!
Czy da sie zmotywować lęgowisko lwa?
Czy stawianie budynków z inwentarza załatwi misje postaw budynek z epoki?
ile jest nowych avatarów, jest na forum jakiś spis?


Dziękuje pozdrawiam:)
 

DeletedUser11123

Guest
nie wiem jak jest z lwem. ale tygrysa da się, może skoro jeden i drugi jest przedstawicielem kotowatych, to i może z motywacją jest u nich podobnie :)
 

DeletedUser12806

Guest
Czy tickety na losowanie da się zdobyć w jakiś inny sposób niż z zadań i za diamenty?
 

demoniusz

Rycerz
zajmij prowincje zajmij sektor zajmij to czy tamto, kurka w nizszych epokach robi sie to w 5 min , a oczywiscie postmodernizm dalej D blada dziekuje, olewam chyba ze samo wyjdzie, jak ktos niedawno skonczyl jakas epoke jest w glebokim powazaniu, zróbcie jeszcze po 10 walk na sektorze bez mozliwosci wymiany wojska i z leczeniem po 1.mln niebieskich za sztuke, ale to jak zawsze, 20 straconych wyrzutni ze innych nie wspomne, a na koniec cala prowincja???? dobrze ze mam konta na innych swiatach stamtad za zakonczenie eventu wezme te "gratisiki?" od inno
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
ja tam sobie spokojnie w postmodernizmie radzę,a do dyspozycji mam tylko łotrów (których nie używam) i czempionów, więc już nie narzekaj
 

wuen

Hrabia
demoniusz - sam sobie wystawiasz kiepską ocenę z logiki...
Skoro wiedziałeś, że będzie event z nagrodami, które chciałbyś mieć - to po co goniłeś z podbijaniem sektorów, prowincji?
Trzeba było poczekać do eventu i teraz kończyć podboje - 2 nagrody za 1 zadanie byś zgarnął - a tak to frustracja...
 

DeletedUser11758

Guest
Event Letni jest ciekawy. Ma poważną wadę. Tym roku jest do wylosowaniu sporo nie potrzebnych obrazków. Szczególnie denerwujące jest wylosowanie obrazka po zadaniu zdobycia sektora lub przekupienia sektora. Nie powinno być w losowaniu nie potrzebnych obrazków. Evencie zimowym każdy dostawał Marksa który wyglądał jak święty Mikołaj. Czym w tym evencie można go wylosować. Ten postaci nie powinno być. Marks stworzył komunizm. Ta ideologia wymordowała miliony ludzi. Ta postać propaguje zbrodniczy komunizm , znieważa ofiary komunizmu.
 

DeletedUser

Guest
To już nie my ustalamy. ;)

A jeśli mi pisze na portrecie "już posiadasz ten portret", to czy jeśli strzałeczka po losowaniu zatrzyma się na nim, to czy coś dostanę, czy ten avatar, czyli nic?
 

DeletedUser4259

Guest
Mam pare pytań!
Czy da sie zmotywować lęgowisko lwa?
Czy stawianie budynków z inwentarza załatwi misje postaw budynek z epoki?
ile jest nowych avatarów, jest na forum jakiś spis?


Dziękuje pozdrawiam:)

- da się zmotywować "lęgowisko lwa" :haha: (zresztą już reeb Ci to wyjaśnił)
- budynki z inwentarza "załatwią" misję stawiania budynków (oczywiście jeśli są z epoki...)
- znalazłem tyle:

portrait_119.jpg
portrait_120.jpg
portrait_121.jpg


portrait_122.jpg
portrait_123.jpg
portrait_124.jpg




znalazłem też kilka innych avatarów (w tym Twojego Bryfft'a), ale one już pewnie dotyczą przyszłej epoki...

portrait_125.jpg
portrait_126.jpg
portrait_127.jpg


portrait_128.jpg
portrait_129.jpg
portrait_130.jpg


portrait_131.jpg
portrait_132.jpg
portrait_133.jpg


portrait_134.jpg
portrait_135.jpg
portrait_136.jpg




Event Letni jest ciekawy. Ma poważną wadę. Tym roku jest do wylosowaniu sporo nie potrzebnych obrazków. Szczególnie denerwujące jest wylosowanie obrazka po zadaniu zdobycia sektora lub przekupienia sektora. Nie powinno być w losowaniu nie potrzebnych obrazków. Evencie zimowym każdy dostawał Marksa który wyglądał jak święty Mikołaj. Czym w tym evencie można go wylosować. Ten postaci nie powinno być. Marks stworzył komunizm. Ta ideologia wymordowała miliony ludzi. Ta postać propaguje zbrodniczy komunizm , znieważa ofiary komunizmu.

człowieku wyluzuj, a swoje pseudoideologie szerz gdzie indziej (i powtarzam do znudzenia: najpierw naucz się formułować myśli oraz - przede wszystkim: pisać po polsku)

- - - Zaktualizowano - - -

To już nie my ustalamy. ;)

A jeśli mi pisze na portrecie "już posiadasz ten portret", to czy jeśli strzałeczka po losowaniu zatrzyma się na nim, to czy coś dostanę, czy ten avatar, czyli nic?

jeśli posiadasz już dany portret, to strzałeczka nie zatrzyma Ci się na nim :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja powiem ze dla mnie to najlepszy event w foe i ciesze się ze jest z nami kolejny raz!
może źle podchodzicie do niego? Macie darmowe bilety, dostajecie nagrody jakie chcecie (to co na kole każdy widzi) uda sie lub nie ale zawsze można polować na to co się chce!
W misjach są diamenty, w kole nowe budynki z którego mi się podobają 2 (na mój gust to o 2za dużo więc świetnie)

tyle powiem, NAJLEPSZY EVENT

P.S. Dziękuje za info Ricki i reeb z tym lwem to nie wiem bo ponoć nie wychodzi z jaskini, może to kot w worku a nie tygrys :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry