[Budynki] Łączenie budynków specjalnych

Czy jesteś za możliwością łączenia niektórych specjalnych budynków?

  • Tak

    Głosy: 41 89,1%
  • Nie

    Głosy: 5 10,9%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    46

DeletedUser19136

Guest
Morfeusz tylko jest taka sprawa że te fontanny itp zalegają w inwentarzu, a co za tym idzie na swoim przykładzie napisze że np zadania dzienne robie tylko te gdzie można zdobyć Galerie Sław, bo na co mi 20 studnia albo 30 fontanna która będzie sobie leżała w inwentarzu. Albo weźmy Kryjówkę łotrów ktoś kto ma Alcatraz to mu wystarczy jedna kryjówka, a reszta leży i czeka nie wiadomo na co, osobiście znam gracza który ma ok 20 kryjówek w inwentarzu i po co mu one to chyba nikt nie wie:)
Ilość eventów, zadań codziennych itp spowodowała przesyt takimi rzeczami, które jeszcze niedawno jak człowiek wygrał to się cieszył, a teraz ma tego pełno i sam nie wie co z tym zrobić, i jednocześnie co za tym idzie spada zainteresowanie różnymi eventami itp.
Tarasów rolnych z wypraw mam 18 szt z tego w mieście tylko 2 postawione a reszta, a reszta się kurzy w magazynie, gdyby nie punkty rozwoju dla gild to bym w ogóle nie brała udziału w wyprawach.
Chyba że twórcy chcą aby gracze mieli miasto składające się z samych takich rzeczy jak tarasy, fontanny itp bez żadnych budynków produkcyjnych i mieszkalnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Chyba że twórcy chcą aby gracze mieli miasto składające się z samych takich rzeczy jak tarasy, fontanny itp bez żadnych budynków produkcyjnych i mieszkalnych.

Z tym, co napisałaś ponad tym, zgadzam się oczywiście :) Ale powiedz, proszę, co złego jest w mieście, które nie posiada żadnych budynków produkcyjnych i mieszkalnych...? :) Ja takie mam, jedyny "zwykły" budynek to jeden wojskowy, bo akurat potrzebuję, ale zazwyczaj nie mam ani jednego. I tak mam spory zapas monet, młotków, ludności etc. - więc po co to trzymać, dla dekoracji?
 

DeletedUser16730

Guest
Ale powiedz, proszę, co złego jest w mieście, które nie posiada żadnych budynków produkcyjnych i mieszkalnych...?

Jak to co? Jest brzydkie!
Musisz wejść do takiego CUDZEGO miasta i już nic nigdy nie będzie jak dawniej.
 

DeletedUser5150

Guest
Zgadzam się ze scyzorykiem - to nie są miasta - to perła na perle perłą pogania i jeszcze setka ;)studni i świątyń czy co tam wam wpadło:D

Aha no i oczywiście jestem na tak, do tego pomysł z perłą od recyklingu - świetne rozwiązania i bardzo przydatne
 

DeletedUser11629

Guest
Jak to co? Jest brzydkie!
Musisz wejść do takiego CUDZEGO miasta i już nic nigdy nie będzie jak dawniej.
Aha, czyli klasyczne "mi, mi, mi"? Bo MI się nie podoba, to nie róbcie tak, żeby inni mogli? No tak, zawsze to jakiś powód.

Zgadzam się ze scyzorykiem - to nie są miasta - to perła na perle perłą pogania i jeszcze setka ;)studni i świątyń czy co tam wam wpadło:D

Ja bym na Twoim miejscu jeszcze przemyślała to, czy zgadzasz się ze Scyzorykiem, czy po prostu nie rozumiesz, co on pisze ;)

No ale co jest takiego złego w takim mieście, pytam? Przecież ja Ci nie każę konstruować swojego miasta w ten sposób - miej sobie same domki, warsztaty, tysiąc drzewek dookoła, jak Ci się tak podoba. A potem narzekaj, że nie masz jak konkurować z innymi graczami, bo pereł nie masz, budynków eventowych nie masz, niczego nie masz, poza bezużytecznym stosem monet i młotków... Przecież ja nie głosuję za tym, żeby zakazać takich nieefektywnych miast, bo jest to gra strategiczna, a nie Simsy...?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Aha, czyli klasyczne "mi, mi, mi"? Bo MI się nie podoba, to nie róbcie tak, żeby inni mogli? No tak, zawsze to jakiś powód.

No ale nawet nasza przewodniczka duchowa to stwierdziła:

Naprawdę zadko kiedy nazekałam na eventy, teraz stwierdzam fakt iż ten event dał możliwość zdobycia dla chcącego 100 św jeżeli miał szczęście w losowaniu jeszcze.
Niektóre miasta wyglądają jak produkcja pr same świątynie/perły dodatkowo jak jest miejsce łotr, bazary, studnie. I codziennie 200 PR w perłe kolegi, raz w tygodniu wymiana 1000 paczek i do przodu.

W najlepszym evencie który w związku z tym był najgorszy.

https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/jesienne-zbiory-dyskusja.13773/page-19
 

DeletedUser11629

Guest
No ale przecież to się nie kłóci z jej pomysłem? A nawet przeciwnie? Po to pomysł, żeby łączyć budynki, żeby było więcej miejsca na bezużyteczne domki i warsztaty...
 

DeletedUser16730

Guest
żeby było więcej miejsca na bezużyteczne domki i warsztaty...

Co z tego, że bezużyteczne skoro PIĘKNE!
Mam taki pomysł żeby Inno zrobiło konkurs na najpiękniejsze miasto w FoE. Niech ma coś z życia skoro PR jest przereklamowane.
 

DeletedUser11629

Guest
Co z tego, że bezużyteczne skoro PIĘKNE!
Mam taki pomysł żeby Inno zrobiło konkurs na najpiękniejsze miasto w FoE. Niech ma coś z życia skoro PR jest przereklamowane.
Ja tam osobiście uważam, że moje pola ryżowe też są piękne. I pałace dla wizytujących maharadży, gdyby akurat przypadkiem przejeżdżali... gdzie mam takiego maharadżę umieścić? Przecież nie upchnę go na wysypisku śmieci albo targu rybnym... bo takie "piękne" budynki oferuje mi gra w mojej epoce...
 

DeletedUser19136

Guest
Nie do końca mnie zrozumiałaś koleżanko Jomaha, niech każdy ma takie miasto jakie mu pasuje, ale nawet gdybyś miał miasto składające się z samych tarasów i studni życzeń to w końcu skończy Ci się miejsce, które jak wiadomo jest Bardzo ograniczone, i co wtedy zrobisz a będziesz dalej zbierał z eventów albo wypraw tarasy i studnie tylko że do inwentarza, i w pewnym momencie będziesz miał pełno tego wszystkiego tylko co z tego jak nie będziesz miał miejsca. Jaki pożytek z nawet i ze 100 tarasów i studni jak znajdują się w inwentarzu, Nadmiar tych budynków które trzymam w schowku był i jest głównym powodem dla którego przestałam systematycznie robić zadania dzienne a eventy to robie na zasadzie jak będzie mi się chciało to może zrobię, bo tak jak napisałam wcześniej na co mi rzeczy które muszę trzymać w inwentarzu.
Dlatego jeszcze raz powtarzam, każdy ma takie miasto jakie JEMU pasuje i nikomu nic do tego, wygląd miasta to kwestia gustu a ten jak wiadomo jest inny u każdego gracza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19136

Guest
Głównym pomysłem jest aby w właśnie łączyć przede wszystkim Tarasy, studnie życzeń, fontanny itp czyli głównie rzeczy które wygrywamy a za które jak chcemy skasować to NIC się nie dostaje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Atli

Hrabia
Łączę np. 10 tarasów i mam wiszące ogrody Semiramidy. Nie dość, że pozyteczne to jeszcze przecudne :D
 

DeletedUser11629

Guest
Chyba że twórcy chcą aby gracze mieli miasto składające się z samych takich rzeczy jak tarasy, fontanny itp bez żadnych budynków produkcyjnych i mieszkalnych.

Ja odnosiłam się do tego akapitu. Pewnie, że popieram Twój pomysł, właśnie z ww. przez Ciebie powodów. Tylko pytam, co jest złego w mieście wypełnionym tarasami i fontannami, skoro postawiłaś taki zarzut... bo nawet jak je wszystkie połączę, to nie nastawiam w to miejsce budynków produkcyjnych i mieszkalnych, ponieważ będą mi niepotrzebne.
 

DeletedUser19136

Guest
Ale ja osobiście nie mam nic przeciwko miastu które składa się z samych tarasów, fontann itp, i moim zdaniem z przytoczonego akapitu nie wynika abym coś miała do takich miast, no ale każdy może wysnuć inne wnioski po przeczytaniu tego samego akapitu, Tak więc niech będzie jasne, że moim zdaniem każdy buduje takie miasto jakie mu pasuje jedni wolą same tarasy a drudzy np same perły i każdy z nich ma racje bo to są ich miasta, tak więc miła koleżanko Jomaha troszkę żeśmy się na początku całego wątku o miastach nie zrozumieli:)
 
Do góry