Kilka uwag - przed 3 czerwca.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser602
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser535

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

A właśnie to dziś:D zapomniałem:p Teraz będę patrzył co 5 minut czy już jest przez was:D
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

Ja już to robię od rana i niestety ciągle nic, a tu teraz do roboty trzeba:( najgorsze jest chyba to oczekiwanie i świadomość, że to już dziś. Wczoraj tak się nie niecierpliwiłam a dziś...szkoda gadać..eh...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

Wydaje mi sie, ze przesuna aktualizacje... bo powinna juz byc:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

Zajrzałem na angielskie serwery i ciągle obecny update jest,także spokojnie.Może dziś może nie dziś będzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

DP ale cóż, na angielskich serwerach już jest po update,wiec pewnie dzis tez nas to czeka, naprawde dobrze to wygląda ;) choć jak zobaczycie rankingi to się przerazicie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

no to do czwartku czekamy,polska wersja zawsze jest jakaś pechowa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

No i macie kolejny termin :)... tyle , ze pytanie .. kiedy ta gra byla stabilna nawet bez aktualizacji?:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

DP ale cóż, na angielskich serwerach już jest po update,wiec pewnie dzis tez nas to czeka, naprawde dobrze to wygląda ;) choć jak zobaczycie rankingi to się przerazicie :)

Dokładnie. Sprawdziłem to poziom rozwoju na etapie Wczesniego Średniowiecza to około.... 4-5 tysięcy punktów. Chociaz nie wiadomo jak tam walczą bo punkty z walki też sporo dają. No zobaczymy, trzeba po prostu czekac :) Podoba mi się wygląd i tworzenie gildii :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

fajne bedą te przeliczniki- zajrzałem do angielskiej bety- tam miałem ponad 700k pkt- teraz mam po update - 5k :)
oj czuje , że masa ludzi się załamie i skończy grę

z drugiej strony szkoda , że nie jest napisane dokładnie co i jak będzie pktowane- mam zamiar wymienić wszytskie garbarnie na alchemika, podobnie z domkami i nie wiem czy nie opłaca się poczekac do update- nie wiadomo , jak przeliczane są obecne budynki i te , które były zburzone i wybudowane w ich miejsce inne :(
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

DP ale cóż, na angielskich serwerach już jest po update,wiec pewnie dzis tez nas to czeka, naprawde dobrze to wygląda ;) choć jak zobaczycie rankingi to się przerazicie :)
Ciekawy jestem skąd masz takie info i czemu bez sprawdzania wprowadzasz ludzi w błąd.Gram tam i nie było zadnego update. To z ich forum:
-,,As the update on En1 needed a lot our our attention today we will have to push back the update on En2 and En3 to tomorrow June 6th. We apologize for the many changes of the release date, however some unexpected bugs cause some delay. Thank you for your consideration.- ''
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

Wiesz, nie każdemu zależy na punktach i miejscu w rankingu. Np dla mnie ważniejsze jest by miasto dobrze funkcjonowało i było wszytsko zgrane, ładne. Rank to drugorzedna decyzja i na pewno nie będę sie kierował które budynki wybrać tym, który ile daje punktów. Myśle ze wiecej takich osob jak ja jest i wcale jakiejs takiej załamki nie bedzie :)

Ciekawy jestem skąd masz takie info i czemu bez sprawdzania wprowadzasz ludzi w błąd.Gram tam i nie było zadnego update. To z ich forum:
-,,As the update on En1 needed a lot our our attention today we will have to push back the update on En2 and En3 to tomorrow June 6th. We apologize for the many changes of the release date, however some unexpected bugs cause some delay. Thank you for your consideration.- ''

To Ty wprowadzasz ludzi w błąd. Zobacz na to, skrin z beta.forgeofempires.com.

1.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser101

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

NA becie testują wszystkie aktualizacje. Tam powinno być chyba en.forgeofempires.com jako angielski świat;]
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

zychoo ; nie patrz na - beta.forgeofempires.com - bo tam grają TYLKO szczęśliwcy - :) I tam -jak pisał Newer91 - wszystko jest testowane przed wprowadzeniem na inne serwery. Ja pisałem o - forgeofempires.net - czyli angielskim ogólnodostępnym serwerze. Na którym zresztą dzisiaj już też został wprowadzony update. Tak że jest nadzieja że u nas jutro i że tym razem wszystko wypali :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

Jak to sie mówi- Jeden pies xD wyszlo nam nieporozumienie :) ale juz i tu i tu są te nowe wersje :) wiec czekamy na jutro i mam nadzieje ze będzie to gdzies w godzinach porannych.
 

DeletedUser759

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

No ludziska spokojnie.... Czy ta gra nie nauczyła Was jeszcze cierpliwości? ;-) Update będzie kiedy będzie i tyle na ten temat. Zbliżają się wakacje, trzeba będzie na jakiś urlop wyskoczyć, kasę spuścić na wędzoną flądrę zamiast na diamenty... swoją drogą obie sprawy obrzydliwie drogie...i zamiast się na forum drapać czekać cierpliwie na kosmetykę , bo o rewolucji nikt nie wspominał :-) STWÓRCY gry jeszcze nie przewidują XVIII wieku :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser101

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

No i idzie aktualizacja:D
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

No i BUBEL :D .Zamiast polepszyć dodali mnóstwo nowych świeżutkich ;) błędów. Jak miło :D Dziekujemy Ci Inno Games :D;)
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

No własnie dodano gildie tylko po co nie dość że w chwili obecnej nic nie dają to jeszcze znikło to co było w menu w tym miejscu - jak mam teraz rozebrać budynek i postawić kolejny lepszy, jak mam przenieść inny ...
 

DeletedUser222

Guest
Odp: Kilka uwag - przed 3 czerwca.

Trzeba kliknąć menu budowy, narzędzia są pod punktami rozwoju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry