Kiedy ostatnio było mieszanie sąsiedztw?

Status
Zamknięty.

DeletedUser8110

Guest
Masz szczęście, że trafiło Ci się tak dobrze dobrane sąsiedztwo. :)
Ja osobiście nie mam wątpliwości co do tego, że mieszanie sąsiedztw występuje - co dwa tygodnie regularnie dostajemy zgłoszenia od Graczy, którym się ich sąsiedztwo nie podoba, tak też było w zeszły poniedziałek. :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
NIE
Siedem serwerów polskich, jeden rosyjski, jeden tajlandzki, jeden USA i testowy, na żadnym nie miałem mieszania.
Następny komunikat za tydzień.
To, że Ciebie akurat coś nie dotyczy, to nie znaczy, że wcale nie występuje, więc nie neguj spraw oczywistych.
 

DeletedUser3220

Guest
To, że Ciebie akurat coś nie dotyczy, to nie znaczy, że wcale nie występuje, więc nie neguj spraw oczywistych.
No ale chyba mieszanie powinno dotyczyć wszystkich?

//PablooS
A ty się obudziłaś ze snu? :D Przecież wiadomo, że najpierw jest sprawdzane czy ma dotyczyć mieszania, a później miesza...

//Ash
A kto Ci pozwolił w moim poście się doklejać? :) A co ma to za znaczenie, czy ktoś się nadaje czy nie? Mieszanie powinno dotyczyć wszystkich.

//PablooS
Pozwoliło mi do tego stworzone narzędzie moderacyjne. Ma znaczenie czy ktoś się nadaje czy nie, bo wtedy jest brany pod uwagę, nie? A skoro ma dobre sąsiedztwo to wtedy się nie nadaje do mieszania i dlatego ma to znaczenie.

//Ash
Nie pytałam co, tylko kto^^ Bo ja nie pozwoliłam :p
Co z tego, że sąsiedztwo jest prawidłowe, każdy ma prawo do zmiany sąsiadów, przecież te prawidłowe sąsiedztwa też można przemieszać, dżiiiizzzzzzzz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
To, że Ciebie akurat coś nie dotyczy, to nie znaczy, że wcale nie występuje, więc nie neguj spraw oczywistych.
Nie neguje. Proszę tylko by ktoś kogo to dotyczyło w ostatnim czasie napisał:
Tak, miałem mieszanie i komunikat o tym. najlepiej poparte wydrukiem ekranu z komunikatem.

Gdyby taka rzecz nastąpiła to była by tu kupa postów o takiej treści.A albowiem mało prawdopodobne jest, a by forumowicze omijali ten temat i nie chcieli się wypowiadać. Temat został założony 21.12.2015, więc minęło kilka poniedziałków.

PabloS, zamiast tłumaczyć mi oczywiste rzeczy napisz, kiedy miałeś taki komunikat o mieszaniu na którymkolwiek ze światów na jakich grasz? Ja takiego komunikatu nie widziałem od 2 miesięcy, a przedtem były regularnie co dwa tygodnie.

ZAZNACZAM, że nie interesują mnie być może nawet znaczne zmiany wynikające z bieżącego przybywania i ubywania graczy, ale bez komunikatu, ze nasi naukowcy odkryli nowe tereny.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15075

Guest
Potwierdzam spostrzezenia @kasia2389.
Codziennie wspieram graczy z sasiedztwa i w okresie kilku ostatnich tygodni zauwazylam zaledwie kilka drobnych zmian w sasiedztwach na 7 swiatach razem wzietych.
Od niepamietnych czasow nie pojawil sie komunikat systemowy oznajmujacy odkrycie nowych sasiedztw.
 

DeletedUser8110

Guest
No ale chyba mieszanie powinno dotyczyć wszystkich?
Mieszani są jedynie Gracze, dla których system jest w stanie znaleźć lepsze, bardziej dopasowane (zgodnie z ustawieniami systemu łączenia) sąsiedztwo.

Nie twierdzę, że komunikat się pojawia, bo temu się sama muszę osobiście przyjrzeć i sprawdzić, czy faktycznie pojawił się jakiś błąd. Jednak łączenia sąsiedztw odbywają się na 100%. :)
 

DeletedUser3220

Guest
Mieszani są jedynie Gracze, dla których system jest w stanie znaleźć lepsze, bardziej dopasowane (zgodnie z ustawieniami systemu łączenia) sąsiedztwo.

Nie twierdzę, że komunikat się pojawia, bo temu się sama muszę osobiście przyjrzeć i sprawdzić, czy faktycznie pojawił się jakiś błąd. Jednak łączenia sąsiedztw odbywają się na 100%. :)
Nie kojarzę komunikatu z ostatniego mieszania, ale widzę po sąsiadach, że się odbyło.
 

DeletedUser14004

Guest
U mnie całkiem niedawno było mieszanie, bez komunikatu.
 

DeletedUser

Guest
u mnie podobnie
SUPPORT twierdzi ze sasiedztwa sa mieszane tylko jesli system uzna ze to konieczne dla poszczegolnej jednostki .....................
zmiana powinna byc regularnie co 2 tygfodnie
 

kasia2389

Arcyksiążę
Kolejny poniedziałek i nadal nie było komunikatu mieszania na żadnym serwerze na którym mam konta.

ALE, mieszanie chyba się odbyło, bo mam wielu nowych sąsiadów, wywaliło mnie na 40 miejsce, wielu zniknęło, pojawili się nowi, ale komunikatu nie było.

Kolejny komunikat za tydzień a zasadzie za dwa.
 
Ostatnia edycja:

demoniusz

Rycerz
przeciez kiedys byla aktualka (chyba) zeby nie mieszalo sasiedztw graczy mocnych z cienkimi, a po co komunikat? tak samo jak z zadaniami ktore sie koncza z automatyu mignie i koniec zaliczone, nie wiadomo jaki zysk. Teoretycznie zgloszone a praktycnie dalej to samo (nie mowie o zadaniach z eventu)
 

chudya

Hrabia
Kolejny poniedziałek i nadal nie było komunikatu mieszania na żadnym serwerze na którym mam konta.

ALE, mieszanie chyba się odbyło, bo mam wielu nowych sąsiadów, wywaliło mnie na 40 miejsce, wielu zniknęło, pojawili się nowi, ale komunikatu nie było.

Kolejny komunikat za tydzień a zasadzie za dwa.
Zupełnie niepotrzebny taki komunikat.
 

DeletedUser15075

Guest
Mieszani są jedynie Gracze, dla których system jest w stanie znaleźć lepsze, bardziej dopasowane (zgodnie z ustawieniami systemu łączenia) sąsiedztwo.

Nie twierdzę, że komunikat się pojawia, bo temu się sama muszę osobiście przyjrzeć i sprawdzić, czy faktycznie pojawił się jakiś błąd. Jednak łączenia sąsiedztw odbywają się na 100%. :)

System dobral mi IDEALNE sasiedztwo na E-N. Lepszego nie znalazl: ( na dzien 18 stycznia)
85 - liczba sasiadow
1 - gracz > mld
69 - powyzej 40 mln
15 < 108.000 wsrod nich ja z niewiele ponad 70 000.

Podobnie na swiecie C.
:haha:
No ale doczekalam sie zmiany sasiedztwa (komunikatu nie bylo).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
System dobral mi IDEALNE sasiedztwo na E-N. Lepszego nie znalazl: ( na dzien 18 stycznia)
85 - liczba sasiadow
1 - gracz > mld
69 - powyzej 40 mln
15 < 108.000 wsrod nich ja z niewiele ponad 70 000.

Podobnie na swiecie C.
:haha:
No ale doczekalam sie zmiany sasiedztwa (komunikatu nie bylo).

Punkty nie mają nic do rzeczy licza się epoki, ciężko pojąć ale czasami gracz z milionami ma tą samą epokę co gracz z tysiącami.
 

DeletedUser14352

Guest
Mi nie raz na swiecie b i e rzucilo do ludzi z modernu+ a ja w epoce kamienia prawie ze bylem ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bo z tymi epokami to są cuda wianki, z modermem by wynikało może być min kolonialna. Ale jak ktoś wróci do gry to wraca do sąsiadów ostatnich i może się kamień pokazać w EP. Do tego jakieś inne problemy logistyczne przejście do epoki wyżej przed mieszaniem itd.

To już było omawiane z 50 razy tutaj ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
W sumie to nie jest temat o jakości doboru sąsiedztw, bo koń jaki jest każdy widzi, tylko o braku komunikatu, co mam nadzieje zostało wyjaśnione, i już pisana jest ustawa naprawcza będą dobre zmiany.
 

DeletedUser14610

Guest
A może już tak naprawdę nie ma co mieszać? Jest coraz mniej graczy. Gdzie można wejrzeć w statystyki ilu jest uczestników gry ogólnie, oczywiście aktywnych. Bo jakoś połapać się nie mogę.
 

DeletedUser14757

Guest
Nie wiem na ile jest to prawdziwe:
Aktywni gracze 6 969
Aktywni walczący 1 834
Gracze nieaktywni 15 515

To oczywiście dane z jednego świata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry