Kiedy ostatnio było mieszanie sąsiedztw?

Status
Zamknięty.

kasia2389

Arcyksiążę
Kiedy ostatnio była zmiana sąsiedztw?
Odnoszę wrażenie, od ponad miesiąca nie było zmiany sąsiedztw.
Gram na wszystkich światach i na testowym, i na żadnym od dawna nie było zmian, a powinny być co dwa tygodnie.
A może zmieniono zasady?
 

DeletedUser

Guest
u mnie pojawiło się kilku nowych mam ponad 80 sąsiadów :)
 

DeletedUser15149

Guest
U mnie kilka dni temu zmienili się wszyscy sąsiedzi. A takie fajne farmy miałem do odwiedzania codziennie i wszystko poszło ... :?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Sąsiedzi mogą się po cichu pojawiać i znikać (to gracze niegrający i wznawiający grę po jakimś czasie nieobecności), mnie chodzi o oficjalne mieszanie z komunikatem w poniedziałek - nasi uczeni odkryli nowe tereny...
Może zrezygnowano z tego na rzecz ciągłych zmian w miarę potrzeb. ale to mało prawdopodobne ze względu na wieże pvp, taka nagła zmiana sąsiedztwa podczas turnieju?
 

DeletedUser11123

Guest
ja nie licząc kosmetycznych zmian od kilkunastu miesięcy mam to samo sąsiedztwo. Czyżby system uznał, że dobrał mi tak perfekcyjnie okolicę, ze żadne zmiany nie są potrzebne?
 

DeletedUser8110

Guest
Nic nie było zmieniane jeśli chodzi o częstotliwość łączenia sąsiedztw. Także, prawdopodobnie odpowiedź na poniższe pytanie reeba brzmi "tak" i jest wytłumaczeniem sytuacji. :)
Czyżby system uznał, że dobrał mi tak perfekcyjnie okolicę, ze żadne zmiany nie są potrzebne?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nagle zrobiło się idealnie na 7 światach, że o testowym nie wspomnę, gdy wcześnie zmiany były regularnie co 2 tygodnie?
I nikt z wypowiadających się tu osób nie napisał, że w ostatnim okresie miał zmianę sąsiedztwa.

Może to ma związek z planowaną zmianą punktacji.

 

kasia2389

Arcyksiążę
Zmiany były zawsze w poniedziałek po zakończeniu turnieju PVP i był o tył o tym wyraźny komunikat.
Pisałem o tym w 4 poście.

Z drugiej strony nie mam podstaw aby komukolwiek zarzucać ostrożne gospodarowanie prawdą.

Z trzeciej strony przecież nie będę zawracał głowy suportowi z powodu tak mało istotnej sprawy.

Jeszcze jedno, na serwerze A a od długiego już czasu jestem w sąsiedztwie gdzie najlepsi maja 1 200 000 punktów w modernizmie, a najsłabszy 169 w brązie. PERFECT!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8110

Guest
Komunikat pojawia się jedynie, jeśli coś się zmieni w Twoim sąsiedztwie. :) Jeśli system uzna, że sąsiedztwo powinno zostać w takim, a nie innym składzie, komunikat się nie pojawi. :)
 

DeletedUser14610

Guest
Gram już ponad rok i zauważyłam, że suport sam sobie interpretuje co niektóre wydarzenia lub ich brak. Narzekanie i zwracanie uwagi na odstępstwa od wcześniej przyjętej normy jest co najmniej nie na miejscu. Nowi sąsiedzi ożywiają grę, oraz urozmaicają np. handel, co powoduje, że gra jest ciekawsza. No, ale to jest moje skromne zdanie. Ja również gram na wszystkich światach i nie zauważyłam jakiegoś poruszenia wśród sąsiadów, a może zbyt wiele osób rezygnuje z gry, że nie bardzo jest co mieszać?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Komunikat pojawia się jedynie, jeśli coś się zmieni w Twoim sąsiedztwie. :) Jeśli system uzna, że sąsiedztwo powinno zostać w takim, a nie innym składzie, komunikat się nie pojawi. :)

To są oczywiste rzeczy.
Od ponad miesiąca nie widziałem na żadnym kanale takiego komunikatu gdy wcześniej były co dwa tygodnie w PONIEDZIAŁKI.
Stąd moje pytanie:

KTO w poprzedni PONIEDZIAŁEK lub WCZORAJ miał komunikat na dowolnym kanale o ZMIANIE SĄSIADÓW?
Nie interesują mnie drobne zmiany w sąsiedztwach.
 

DeletedUser3220

Guest
Komunikat pojawia się jedynie, jeśli coś się zmieni w Twoim sąsiedztwie. :) Jeśli system uzna, że sąsiedztwo powinno zostać w takim, a nie innym składzie, komunikat się nie pojawi. :)
A to nie ma mieszania sąsiedztw, tylko zostawianie jest? Jedni się nadają na zmianę sąsiedztwa, inni niech się kiszą? Jak wszyscy to wszyscy.
 

kasia2389

Arcyksiążę
A tymczasem minął tydzień i nastał piękny, wyjątkowo ciepły i słoneczny jak na tą porę roku poniedziałkowy dzień.
A mieszania nadal nie było.
I to by było na tyle drodzy forumczytacze.
Następna korespondencja z pola walki FOE za tydzień.
 

DeletedUser15149

Guest
Wychodzi na to, że jedyne mieszkanie związane jest ze zmianą epoki już teraz.
 

DeletedUser

Guest
u mnie albo ktoś zgłosił że jest atakowany albo został przeniesiony wraz z innymi sąsiadami w końcówce 79-83 (poznikali a reszta bez zmian)
 

kasia2389

Arcyksiążę
UWAGA UWAGA
Zbiliża się poniedziałek, oczekuje doniesień o mieszaniu sąsiedztw, najlepiej popartych screnami.
Zmieniłem epokę, ale ciiii...

Kolejny poniedziałek bez mieszania sąsiedztw, na żadnym serwerze na którym gram nie było dziś mieszania sąsiedztw.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14757

Guest
U mnie tylko kosmetyczne zmiany - parę osób odpadło, parę doszło. Bez komunikatu.
 

DeletedUser15806

Guest
A ja dostałam sporo nowych sąsiadów. Z 5 zrobiło się nas ponad 40...
 

DeletedUser14610

Guest
Komunikatu nie było, ale mieszanie na pewno. Nastąpiły dosyć poważne zmniany, no i dobrze!
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja moich sąsiadów z czołówki znam już tak dobrze że moge awatary wymienić z nickami bez patrzenia. Z "mieszania" to końcóweczka a to też nie wiem kiedy i czy bo nie kontroluje rzadko zaglądam nie chce mi się atakować ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry