Jesienne Zbiory - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

bartekmod

Książę
@bartekmod nie wymagaj zbyt wiele :)

no widzisz, teraz w historii mam 8 drzewek, na początku zebrałem 2/3 - teraz 4, więc łącznie zebrałem 6/7 - dobra przyjmijmy że początkowo coś nie zarejestrowałem sobie więc niech wyjdzie 7... i gdzie teraz jest to ósme drzewo? :D nawet podnoszę budynki z krawędzi miasta przyjrzeć się terenowi zasłoniętemu przez nie... nie ma? full ekran i zoom też nic nie dały... :)
dodam jeszcze, że się przelogowywałem nawet, że może się odświeży i wskoczy, dalej nic
 

DeletedUser15756

Guest
Czy jako nagroda dnia będą diamenty? bo nie wiem czy zbierać na diamenty czy losować na bieżąco
 

DeletedUser15643

Guest
100

(w sumie pojawiły się dwa razy jako nagroda główna)
 

DeletedUser15570

Guest
no widzisz, teraz w historii mam 8 drzewek, na początku zebrałem 2/3 - teraz 4, więc łącznie zebrałem 6/7 - dobra przyjmijmy że początkowo coś nie zarejestrowałem sobie więc niech wyjdzie 7... i gdzie teraz jest to ósme drzewo? :D nawet podnoszę budynki z krawędzi miasta przyjrzeć się terenowi zasłoniętemu przez nie... nie ma? full ekran i zoom też nic nie dały... :)
dodam jeszcze, że się przelogowywałem nawet, że może się odświeży i wskoczy, dalej nic

Wiem to doskonale, ale co poradzisz jak projektanci robia wszystko na odpierd...ziel :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
no widzisz, teraz w historii mam 8 drzewek, na początku zebrałem 2/3 - teraz 4, więc łącznie zebrałem 6/7
Niezależni eksperci rządowi zebrani w specjalnej komisji orzekli po wnikliwych badaniach, ze nie zawsze są widoczne wszystkie jabłonki, czasem trzeba się przelogować, by te niewidoczne się pojawiły
dr-inz-waclaw-berczynski_25368204.jpg

Czy będą zadania zajmij/szpieguj prowincję?
Jak nie, jak tak, z tym, że sektory, dodatkowo odkryj prowincję. Zajęcia prowincji jeszcze nie było, ale kilka zadań na testowym jeszcze zostało, więc nie tracimy nadziei.
 

DeletedUser13644

Guest
Możecie podać ile maksymalnie jabłek można pozyskać z jednego drzewka? Z tego co widze na stronie opisu tego brakuje.

Poza tym miejsce, w którym widoczna jest posiadana liczba jabłek pomieści tylko 4 cyfry, co wydaje się małą liczbą. Nie znając powyższych danych trudno mi oszacować ile tak naprawdę mogę zebrać podczas tego eventu
 

DeletedUser15570

Guest
Niezależni eksperci rządowi zebrani w specjalnej komisji orzekli po wnikliwych badaniach, ze nie zawsze są widoczne wszystkie jabłonki, czasem trzeba się przelogować, by te niewidoczne się pojawiły
dr-inz-waclaw-berczynski_25368204.jpg

Pytanie czy wyrok zostanie opublikowany? :D

Możecie podać ile maksymalnie jabłek można pozyskać z jednego drzewka? Z tego co widze na stronie opisu tego brakuje.

50.
 

DeletedUser12453

Guest
W wersji PC mam 5 drzewek do zebrania w aplikacji mobilnej 0 ?

event nie działa w wersji mobilnej czy jest to jakiś bug ?

edit:
jednak są,
z tym że nie są w tych samych miejscach co w wersji PC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Jeśli nie masz przypadkiem po prawej stronie okna ikonki informującej o konieczności pobrania dodatkowych danych, warto spróbować zamknąć aplikację i otworzyć ją ponownie. :)
 

DeletedUser12453

Guest
Jeśli nie masz przypadkiem po prawej stronie okna ikonki informującej o konieczności pobrania dodatkowych danych, warto spróbować zamknąć aplikację i otworzyć ją ponownie. :)


Oczywista oczywistość że tak wcześniej zrobiłem ;D
 

DeletedUser14616

Guest
W rogu obfitości była wieża sygnałowa Bo jak na pc to widziałem
A wchodze na apkę i wieży sygnalowej w pakiecie nie ma !
WTF
 

Fatherland

Książę
Klikanie wsparcia na aplikacji mobilnej nie daje jabłek do swoich zbiorów! Dlaczego ?

Już działa. Dziwna sprawa... Albo moje przeoczenie może ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14757

Guest
Czy nasz przyjaciel z dalekiego kraju będzie donosił jak zmieniają się nagrody następnego dnia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry