Jesienne Zbiory - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8110

Guest
Oj tam, wizją artystyczną można wiele usprawiedliwić. ;) Na targu rybnym mamy ośmiornicę atakującą jej potencjalnego oprawcę. :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Oj tam, wizją artystyczną można wiele usprawiedliwić. ;) Na targu rybnym mamy ośmiornicę atakującą jej potencjalnego oprawcę. :D
Ależ nie zaprzeczam ale cydru nie wypije z tego tłoczenia, osmiornice bym zjadła lub obejrzała bym jej atak na rybaka.
Jednak nie zmienia faktu że warto wiedzieć że jest inaczej niż pokazano, warto wiedzieć ze ośmiornica to żart. Tutaj właśnie upadła moją wiara w rozsądek bo zaraz przekona mnie ktoś ze wieża Babel to koło Koloseum stoi bo tak narysował zdzich lub powiedział mi tata.
Potwory czasem siedzą pod łóżkiem drogie dzieci. (Nazwała bym to ostatnie zdanie sarkazmem uwaga)
 

DeletedUser14214

Guest
Czy za zakończenie zadań będzie przewidziana nagroda w postaci diamentów
 

DeletedUser15756

Guest
Nie wiem czemu ja myslalem ze to jest 6x4. Dkatego mi sie bezsensowne wydawało ale cofam swoje słowa w takim razie
 

DeletedUser12625

Guest
Jeśli przeliczymy produkowane zaopatrzenie na 1 kratkę to jest to chyba najlepszy budynek w grze, tak przynajmniej słyszałem o tym budynku w Arktyce.
 

DeletedUser16855

Guest
A ja uwielbiam wszelkiego rodzaju eventy w grze Forge of Empires. :)
To miłe urozmaicenie, trofea są świetne i dodają uroku, nieco nudnemu i monotonnemu "wystrojowi" miast.
Pomysł na jesień - jabłka wygląda super i już nie mogę się doczekać, kiedy event jesienny się zacznie ?
19-sty jest ;):shame::) ... Odliczanie jakieś , gdzieś jest ?
 

bartekmod

Książę
A to wszystko pod potrojna calka dziewiątego stopnia z logarytmu naturalnego granicy sinusa z pierwiastka sześciennego po obszarze omega

to było straszne, jak on mógł to zrobić....


widoczność jabłoni - rozumiem że po tym cydrze wzrok się psuje bo jakiś trefny jest? ciężko z dostrzeżeniem tego :D chociaż może da się przyzwyczaić? no zobaczymy :p przydałoby się info ile zostało zasadzonych, a ile zebranych
 
Ostatnia edycja:

krzysw

Wicehrabia
dokładnie - nie można zrobić wyraźniejszych tych drzewek? Albo przynajmniej jakiejś ikonki nawet podobnej do tej z reliktów, żeby było wiadomo czy coś jest do zebrania czy nie...
 

DeletedUser3

Guest
Drzewka już są wyraźniejsze niż były w pierwotnej wersji :).
 

krzysw

Wicehrabia
Jasne, bo ja nie mam co robić tylko liczyć czy aby już kliknąłem tyle drzewek co mam w historii :)
 

bartekmod

Książę
To jest w Historii Wydarzeń.

ale nie ma adnotacji, że drzewko zostało zebrane... przeszukuję 10 minut miasto bo mam w historii 3 drzewka, zebrałem 2 i co? najprawdopodobniej pomyliłem się, 2 zebrałem na innym świecie, a tutaj chyba 3, bo jakoś tego drzewa nie widzę :)

zapisywać mi sie tego nie chce ;) no, mógłbym po 5 razy dziennie słać pytania do supportu * 7 światów? :) no mógłbym, ale tam też są ludzie i nie chce im uprzykrzać :D

zwykła adnotacja, czy jest drzewko do zbioru czy nie ma... pod paskiem zadań po lewej, pod ikonką zbioru z budynku :)
 

DeletedUser15570

Guest
Drzewka ktore trzeba z lupa filtrowac tereny wokol miasta, najlepiej dwukrotnie - byc.
Szczalka niebiesciutka zebym przepadkiem nie zapomnial o evencie - byc.
Event na mobilnej apce udany, mozna zajac sie kolejnymi wspanialymi poprawkami :)

@bartekmod nie wymagaj zbyt wiele :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry