Jakie są obowiazki gracza?

Status
Zamknięty.

Persarum Rex

Zablokowany
Gdzie można znaleźć "zestawienie" obowiązków" gracza?
OWH Inno Games stanowi min.
"Poza OWH, Użytkowników obowiązują zasady i instrukcje do poszczególnych Gier, jeżeli są one dostępne w pobranej Aplikacji lub opublikowane na stronach www Gier."
Czy jest gdzieś zestawienie do zasad i obowiązków gracza "opublikowanych na stronach www Gier" bo Zasady Gry i instrukcje są znane.
Myślę że było by to pomocne dla graczy.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Gracz przy tworzeniu konta powinien się zapoznać z OWH, zasady gry oraz jest jeszcze polityka prywatności.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Zasady gry są opublikowane w aplikacji a czy są inne zasady/przepisy/instrukcje gry opublikowane na stronach www gry?
Jeśli tak to gdzie?
Bo zgodnie z OWH (jak w cytacie) one też obowiązują graczy i warto o nich wiedzieć jeśli są.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum

Persarum Rex

Zablokowany
A czy opinie/interpretacje CM na tym forum są obowiązujące? Wg Zasad Gry są ostateczne ale czy to oznacza że obowiązujace jako "opublikowane na stronach www gry"?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wszystkie dokumenty obowiązujące są wymienione w postach powyżej.

Opinie teamu proszę rozwinąć co to?
 

Persarum Rex

Zablokowany
Community Manager napisal tu na forum:
"Szczerze mówiąc nie zawsze. Jest wielu graczy, którzy zdecydowało się zrezygnować z opracowywania badań, ale rozwija konto w innych aspektach i w takim wypadku nie jest to push."
Czyli wprowadza graczy w błąd-bo ta interpretacja nie obowiązuje wg. pani?
Proszę o wyjaśnienie
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Community Manager napisal tu na forum:
"Szczerze mówiąc nie zawsze. Jest wielu graczy, którzy zdecydowało się zrezygnować z opracowywania badań, ale rozwija konto w innych aspektach i w takim wypadku nie jest to push."
Czyli wprowadza graczy w błąd-bo ta interpretacja nie obowiązuje wg. pani?
Proszę o wyjaśnienie

Proszę nie pisać że coś twierdzę i wciąż pisać opinie których nigdzie nie napisałam.

Cóż w danej wypowiedzi jest wątpliwe? Opinia dotyczy zasady gry która obowiązuje. Czytanie forum nie jest obowiązkiem więc opinia nie jest obowiązkowa do znania. Jednak opinia tłumaczy zasadę gry która obowiązuje.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Co ja rozumiem z w/w tłumaczenia CM?
1 można zrezygnować z opracowania badań = nie muszę zwiększać epoki
2 można rozwijac za to "inne aspekty gry" niestety nie wiadomo jakie
Bardzo proszę to doprecyzować bo dla przykładu czy muszę atakować i plądrować (bo to aspekt gry) czy jakieś inne aspekty?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Więc tak jeżeli mówimy o wymianie punktami to innymi aspektami gry jest wszystko pozostałe. Czyli dla przykładu badania, gvg, gpc, wyprawy, handel, aktywność w gildii, aktywność w eventach, aktywność w zadaniach i wszystko co wymaga jakichkolwiek akcji z strony gracza.

Jeżeli ktoś rezygnuje z badań to z tego co wymieniłam odejmujemy ten aspekt.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Obowiązki to źle słowo do opisywanej tezy.
Gracz nawet nie musi grać w naszą grę. Nie jest tak że obowiązkowo ma się ktoś logować i obowiązkowo coś robić w grze.

Proszę nie przypisywać znów opinii własnej do rzeczywistości.

Nikt nie gra w grę w 100% bo byśmy na TOP 1 się nie zmieścili.
Zasada czy też wybrany i wycięty z kontekstu cytat który tu wstawiasz mówi że jeżeli konto chce zostać w epoce żelaza, co jest popularnym systemem rozwoju kont ostatnio, nie powinno zaniedbywać innych aspektów. Tutaj nie chodzi o wszystkie aspekty jakie wymieniłam. Konto po prostu nie powinno być w żelazie i wpłacać tysięcy punktów w konto inne i nic po za tym.
Konto ma być aktywne realizować się w grze w różnych aspektach nie tylko punkty punkty :)
 

Persarum Rex

Zablokowany
"Konto po prostu nie powinno być w żelazie i wpłacać tysięcy punktów w konto inne i nic po za tym"
Wreszcie konkretna odpowiedź (w miarę) bo "tysiące punktów" jest szerokim pojęciem.
Szkoda że pierwszy raz czytam o tej zasadzie no chyba że gdzieś wcześniej to było opublikowane.
Czy są jeszcze jakieś inne ustalenia jakie powinno być konto?

Pani Natalio to co z tym gvg?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
"Konto po prostu nie powinno być w żelazie i wpłacać tysięcy punktów w konto inne i nic po za tym"
Wreszcie konkretna odpowiedź (w miarę) bo "tysiące punktów" jest szerokim pojęciem.
Szkoda że pierwszy raz czytam o tej zasadzie no chyba że gdzieś wcześniej to było opublikowane.
Czy są jeszcze jakieś inne ustalenia jakie powinno być konto?

Jak już prosiłam i pisałam jest to twoja opinia nie moja. Ja podałam przykład żeby narysować już obrazkowo co to inne aspekty są. Jednak widzę że chyba zbyt technicznie to narysowałam bo dalej wychodzi opinia zawarta odgórnie przez ciebie.
Widzę że szukasz tych paru zdan które choćby troszkę pasowały do twojej opinii.

Nie ma żadnego kryterium pushu, tajemnej wiedzy. Nie ma progu punktowego. Jest zasada 8 która powoli rozkładamy na czynniki pierwsze. Jednak dalej nie przeczytałeś jej.

Temat do zamknięcia.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Nie potrafię zrozumieć dlaczego odpowiedzi na kolejne pytanie znowu są na temat pushu?
Pytam o obowiazki gracza a znowu push - jakas obsesja?
 
Status
Zamknięty.
Do góry