Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

  • Rozpoczynający wątek comando03
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam
Jak szybko zdobyć punkty i zwiększyć swoją pozycję w rankingu ???
Przedstawiajcie swoje propozycje szybkiego nabijania punktów rankingowych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Wszystko opiera się na surowcach.Im więcej ich zbierasz,więcej wydajesz tym więcej ich masz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Na jakich typu wino ??
Myślałem że opiera się nie na surowcach a na bitwach wtedy zdobywamy dużo punktów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

na moje sa 2 rodzaje pkt, 1 za surowce tj gold/narzedzia a drugie to pkt pvp czyli za walki z innymi.do końca się nie znam także to tylko moja opinia.
 

DeletedUser283

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Witam
Jak szybko zdobyć punkty i zwiększyć swoją pozycję w rankingu ???
Przedstawiajcie swoje propozycje szybkiego nabijania punktów rankingowych

No chyba najwięcej pkt przychodzi za atakowanie innych :)
Tak daje się zauważyć po dwóch dniach grania bo jestem jeszcze świeżaczkiem ale gra jest sympatyczna i bardzo prosta :)

Pozdrawiam

Viola
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Siema
Ja też myślę tak jak LocBane i Pokusa że punkty rankingowe są przyznawane za surowce i pvp
Jak ktoś będzie miał jakąś inną propozycje/koncepcję na zdobywanie punktów rankingowych niech pisze
Pozdrawiam comando03
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Po prostu musisz się rozwijać :) pkt przyznawane są za odblokowywanie technologii, budynków i chyba za podbijane prowincje :) Ranking PvP prowadzony jest na zasadzie turnieju na czas określony więc zapewne za każdą wygraną będą przyznawane medale (jest takie miejsce w rankingu), tłumaczyło by to to że jest opcja odblokowania dodatkowych pól za medale ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Proponuję aby była jakaś możliwość poszerzania terenu..Bardziej efektywna..... bo chcąc samemu sobie poszerzyc trzeba kupić diamenty... mówicie co chcecie ale żeby jeden ten kwarda dac za 200 diamentów czyli ok 20 zł to jest już nawet nie lekka przesada... jest zła proporcja diamentów i płatności za nie...co zniechęci graczy.... bo zapłącić 20 zł żeby mieć kwadrat a na tym kwadracie postawię jeden budynek... Niepoważne jest też że tyle punktów można w jeden dzień za nic tak naprawdę dostać... wogóle nie wiem jaki jest przelicznik tych punktów...nie wiem za co a mam 6 miejsce..i nic wyjątkowego ani heroicznego nie zrobiłem:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Proponuję aby była jakaś możliwość poszerzania terenu..Bardziej efektywna..... bo chcąc samemu sobie poszerzyc trzeba kupić diamenty... mówicie co chcecie ale żeby jeden ten kwarda dac za 200 diamentów czyli ok 20 zł to jest już nawet nie lekka przesada... jest zła proporcja diamentów i płatności za nie...co zniechęci graczy.... bo zapłącić 20 zł żeby mieć kwadrat a na tym kwadracie postawię jeden budynek... Niepoważne jest też że tyle punktów można w jeden dzień za nic tak naprawdę dostać... wogóle nie wiem jaki jest przelicznik tych punktów...nie wiem za co a mam 6 miejsce..i nic wyjątkowego ani heroicznego nie zrobiłem:)
Siema
Jest też druga możliwość odblokowuj technologię i wtedy możesz za monety poszerzyć teren :D
A z tymi diamentami dla mnie to trochę dobrze ponieważ ja gram w gry bez wkładu pieniężnego ponieważ
lubię do wszystkiego sam dochodzić a potem mieć z tego nie lada satysfakcję :p
I kylu007 ty grasz na polskim serverze ??
Masz nick pawlito30 on na polskim jest na 6 miejscu
Ja jestem na 5 i mam nick comando03

Pozdrawiam comando03
 

DeletedUser283

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Proponuję aby była jakaś możliwość poszerzania terenu..Bardziej efektywna..... bo chcąc samemu sobie poszerzyc trzeba kupić diamenty... mówicie co chcecie ale żeby jeden ten kwarda dac za 200 diamentów czyli ok 20 zł to jest już nawet nie lekka przesada... jest zła proporcja diamentów i płatności za nie...co zniechęci graczy.... bo zapłącić 20 zł żeby mieć kwadrat a na tym kwadracie postawię jeden budynek... Niepoważne jest też że tyle punktów można w jeden dzień za nic tak naprawdę dostać... wogóle nie wiem jaki jest przelicznik tych punktów...nie wiem za co a mam 6 miejsce..i nic wyjątkowego ani heroicznego nie zrobiłem:)

A kto koledze karze kupować diamenciki? :?

Są takie możliwości w grze, ze bez wkładu własnego dość szybko można się rozwijać :)
Tak jak wspomniał kolega wyżej masz możliwość kupowania pól przez tzw. Badania nad nowymi technologiami i wtedy możesz za monety pola kupować. Także poprzez przejmowanie terytoriów na mapie ogólnej możesz dostać bonus w postaci możliwości odblokowania terytorium za monety :)

Być może są jeszcze jakieś inne możliwości nie widoczne w wersji beta :)

Pozdrawiam

Pokusa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

A ja uważam, że punkty za podbijanie prowincji i walki z graczami nie mają wpływu na ranking na dolnym pasku z 80 graczami, a jedynie na wieżę PVP danej epoki. Na 100% złoto i zapotrzebowanie idzie w ranking, surowce i technologie być może też, ale nie dam odciąć sobie macki...
 

DeletedUser322

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

teraz to przetestowałem :
Zabrałem 25 zaopatrzenia i dostałem chyba 25 lub 50 pkt
zrobiłem reloga i zatakowałem gracza: dostałem 500 pkt
 

DeletedUser283

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

A ja uważam, że punkty za podbijanie prowincji i walki z graczami nie mają wpływu na ranking na dolnym pasku z 80 graczami, a jedynie na wieżę PVP danej epoki. Na 100% złoto i zapotrzebowanie idzie w ranking, surowce i technologie być może też, ale nie dam odciąć sobie macki...

Bzdura, jak walki mogą nie mieć wpływu na ranking.
na pewno mają i to dużo większy niż zbieranie zaopatrzenia i monet :)
Bo gdyby było tak jak piszesz, gra byłaby zbyt nudna, nikt nie produkowałby wojska a jedynie chatki i budynki produkcyjne, a przecież nie tylko o to w tej grze chodzi :)
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Moim zdaniem to gracz MORRO ma sporo racji.
Podbijanie prowincji i walka z graczami ma wpływ na wieże PVP danej epoki, a nie na ten ranking na dole.
 

DeletedUser283

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Moim zdaniem to gracz MORRO ma sporo racji.
Podbijanie prowincji i walka z graczami ma wpływ na wieże PVP danej epoki, a nie na ten ranking na dole.

No to wytłumacz mi jak po ataku gracza z rankingu przybyły mi tam punkty?
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

W wiosce coś robiłas i dlatego pkt ci przybyły...i jeszcze walczyłas, a ty i tak myslisz ze to dzieki Walce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser283

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

W wiosce coś robiłes i dlatego pkt ci przybyły...i jeszcze walczyłes, a ty i tak myslisz ze to dzieki Walce.

Po pierwsze jestem dziewczyną.

A po kolejne w swojej wiosce nic nie robiłam, ale sabotując też jakieś pkt wpadają wiec zaraz spróbuję bez sabotażu :)
Kompletnie mi to z głowy wyleciało :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

hehe coz...nikt nie widzial:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Ja tylko mówię, że walki wpływają bardziej na ranking wież PVP aniżeli na ogólny, gdzie dominujący głos ma złoto i zapotrzebowanie + surowce, budynki i technologie...

Edit: Jeszcze większe te litery rób, damn.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

gdybyście poczytali trochę wcześniejszych tematów to widzielibyście wszystko a nie zgadywali
wiec wyjaśnię:

sa 2 rankingi i są one niezależne

1. ranking ekonomiczny - to ten widoczny na dole - pkt są za zbieranie kasy z domków i zaopatrzenia z warsztatów- chcecie szybko lecieć w tym rankingu- miejcie domki 15 min i produkcje ustawwiajcie na 15 min- wymaga to oczywiście masę czasu i siedzenia przy kompie
2.ranking pvp-to ten widoczny w wieżach w prowincjach- tu pkt sa za zdobywanie prowincji ( im wiecej przeżyje naszych tym więcej pktów) plus pkty za ataki innych graczy

nie ma w tym więc żadnej filozofii- w sumie każdy sam decyduje , w co inwestuje

mały offtop:
@Pokusa , gram już kilkanaście lat w mmo- generalnie te płatne z abonamentem z klientem- Aoc, Aion, ( teraz free), Rift , teraz czekam na Guild Wars itp, w przeglądarkowe gram sporadycznie- niestety wszędzie jest jedna tendencja- kobiet ( dziewczyn ) jest znacznie mniej i w 90% bardzo lubią być w centrum zainteresowania- stosując rózne- często śmieszne lub żenujące metody
Ty właśnie robisz to samo - inna czcionka , inny kolor- myślisz , że fajnie się wyróżniasz- uwierz mi efekt jest zupełnie odwrotny
 

DeletedUser283

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

gdybyście poczytali trochę wcześniejszych tematów to widzielibyście wszystko a nie zgadywali
wiec wyjaśnię:

sa 2 rankingi i są one niezależne

1. ranking ekonomiczny - to ten widoczny na dole - pkt są za zbieranie kasy z domków i zaopatrzenia z warsztatów- chcecie szybko lecieć w tym rankingu- miejcie domki 15 min i produkcje ustawwiajcie na 15 min- wymaga to oczywiście masę czasu i siedzenia przy kompie
2.ranking pvp-to ten widoczny w wieżach w prowincjach- tu pkt sa za zdobywanie prowincji ( im wiecej przeżyje naszych tym więcej pktów) plus pkty za ataki innych graczy

nie ma w tym więc żadnej filozofii- w sumie każdy sam decyduje , w co inwestuje

mały offtop:
@Pokusa , gram już kilkanaście lat w mmo- generalnie te płatne z abonamentem z klientem- Aoc, Aion, ( teraz free), Rift , teraz czekam na Guild Wars itp, w przeglądarkowe gram sporadycznie- niestety wszędzie jest jedna tendencja- kobiet ( dziewczyn ) jest znacznie mniej i w 90% bardzo lubią być w centrum zainteresowania- stosując rózne- często śmieszne lub żenujące metody
Ty właśnie robisz to samo - inna czcionka , inny kolor- myślisz , że fajnie się wyróżniasz- uwierz mi efekt jest zupełnie odwrotny


Ano to taki standard, że ludzie wolą zakładać nowe tematy niż jeżeli używać opcji szukaj :)
Może po twoim poście im się wszystko rozjaśni :)

PS:Oj ale wy jesteście śmieszni na prawdę.
Jestem stałym forumowiczem na innych forach.
Na każdym piszę w innym stuli i pod ten styl na przykład robię sobie sygnatury i inne takie.
Jeżeli twoim zdaniem pisanie inna czcionką czy kolorem jest zwracaniem na siebie uwagi, to jest to bardzo mylne.

Poza tym każdy ma prawo pisać w jakim stylu chce, jakim kolorem chce i jaką wielkością czcionki, każdy z nas ma taki sam przybornik, jedni poświęcają więcej czasu pisząc posta inni robią to po najmniejszej linii oporu.

Ty możesz mieć swoje zdanie, ale jestem aktywnym forumowiczem na wielu forach i będę pisała tak jak chce i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora ;] Bo ile ludzi tyle charakterów ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

napisałem 90 % :)

generalnie ludzie nie lubią , jak ktoś robi inaczej niż reszta- jedni to chwalą , inni ganią, jak równiez jednych to razi , inni mają to gdzieś

ale jest demokracja, każdy robi jak chce i jeśli nie łamie pewnych norm jest ok- należy tylko się zastanowić , czy jeśli coś jest niezbyt mile widziane należy to robić :)
 

DeletedUser283

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Gdy ktoś z ekipy zwróci mi uwagę to się wtedy będę zastanawiać zdanie forumowiczów mnie nie rusza, nie będę się zmieniać tylko dlatego że komuś się coś nie podoba :) Zaraz tego posta usunę bo jest czystym offtopikem.

Proszę moderatora o usunięcie posta :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

A ja tak sobie klikam 2 dzień... I nie potrafię dojść (nawet czytając forum) jak to jest z tymi punktami...?
Oczywiście, że są odrębne punktacje, skoro na planie miasta widnieję jako pierwszy, a w wieży czasem jako 2... :( Ale czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi medalami??? Jestem pierwszy w rankingu i nie mam ani jednego, a nr 3 ma ich 27???
Chociaż jakiś odnośnik - bo tu (na forum) na pytanie "po co są i jak się zdobywa medale" ktoś inteligentnie odpowiedział tylko 0 jak je wydać, ale JAK JE ZDOBYWAĆ???
Sorki, za pewnie idiotyczne pytanie, ale ... już mnie drażni szukanie odpowiedzi... Może ktoś mi udzielić takiej... jak dla blondynki? (bez urazy) :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Jest turniej i bodajże co 7 dni najlepsi dostają medale.
 
Do góry