Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Proszę wyślij wszelkie screeny jakie nas obciążają.
Jak nie do nas, adress mail firmy jest znany.

Czekam też na Nicki tych suporterów co tak na botach walczą.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Doczekałam się tych nicków i screnów, więc wychodzę trzeba było się trzymać pierwszego zdania w pierwszym wpisie :]

Miłej rozmowy i zabawy życzę.
 
Doczekałam się tych nicków i screnów, więc wychodzę trzeba było się trzymać pierwszego zdania w pierwszym wpisie :]

Miłej rozmowy i zabawy życzę.
Co jeśli dostaniesz skreny? Coś z nimi zrobisz? c.o. je odrzucił, bany komuś dasz? Usuniesz kogoś z supportu? Tu mogę odpowiedzieć już za ciebie. Nic nie zrobisz. Więc po co mam wysyłać skreeny np ja? Wiesz ile suppport dostał pewnych skreenow? Nic z tym nie zrobiono, nic
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Co jeśli dostaniesz skreny? Coś z nimi zrobisz? c.o. je odrzucił, bany komuś dasz? Usuniesz kogoś z supportu?
Tak.

Wiesz ile suppport dostał pewnych skreenow? Nic z tym nie zrobiono, nic
Właśnie nie wiem, zawsze jak pada hasło mam dowody/screeny to proszę i rzadko kiedy je dostaje.
To nawet nie ważne, zawsze można wysłać na maila firmy. Ja rozumiem że nam się nie ufa to można w ten sposób.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Na które z zadanych pytań:

Odpowiedź brzmi:

Pierwsze pomijam, pozostają trzy ... i rozwiń proszę swoją odpowiedź.
Co jeśli dostaniesz skreny? Coś z nimi zrobisz?
Tak.

c.o. je odrzucił, bany komuś dasz?
Nie widziałam screenów, ale tak, jest możliwe nałożenie blokad.

Usuniesz kogoś z supportu?
Tak, jest taka możliwość.

Warto też dodać że sam screen w tych czasach dowodem nie musi być. Tak jak zdjęcie ufo nie znaczy że zaczęła się inwazja. Ale jak można sprawdzić i da się cokolwiek sprawdzić to jak najbardziej proszę o te wszystkie screeny, Nicki i powiązania.

P.S. Schodzimy z tematu, w sumie o botach już nie będę pisać bo nie widzę tutaj światła żadnego.
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
To jest jakaś patologia, że bociarze mają się świetnie, nic im nie grozi ze strony supportu. Śmieją się z uczciwych graczy i dalej robią swoje.


Czasowa blokada konta żeby gracz się dokształcił, że nie można botów używać? Lepszego dowcipu dawno nie słyszałem. Za notoryczne łamanie zasad powinien być dożywotni ban bez prawa odwołania. Prawda jest taka, że support nie jest w stanie wyłapać wszystkich bociarzy, aż tylu ich jest.
Przyznajcie się wreszcie a nie, bzdury tutaj graczom wypisujecie i mydlicie im oczy.

Liczba bociarzy rośnie, bo skoro ktoś używa bota to dlaczego inny gracz miałby go nie używać?
 
Nie tylko bociarze mają świetnie. Sam byłem obrażony przez jednego bubka w gildii i to publicznie, z gildii odszedłem, screeny wysłałem i dowiedziałem się że takie coś zgłasza się bezpośrednio z takiego tematu. Jak to zrobić nie mając dostępu już do czatu gildyjnego? Nijak. Więc, co z tego że masz rękaw od koszuli sprawcy, jak powiedzą że to na pewno koszula kogoś innego.
 

Gozur

Wójt
wszystkie skreeny zostały przekazane do supportu już dawno, wszystkie odrzucono..bo są skreenami
Tak z ciekawości.
Możesz zarzucić je tu?
Piszę, bo o ile sam mam zastrzeżenia co do niektórych działań ekipy FoE, to jednak jeśli chodzi o boty to zgłaszałem kiedyś konto, z którego mi chcieli "sprzedać" bota i konto gościa, który codziennie równo kilka sekund po zakończeniu mojej produkcji plądrował mi coś w mieście (zastanowiło mnie to, bo zacząłem ustawiać produkcję na raz na 8, raz na 24 h i za każdym razem zaraz po produkcji było plądrowanie) i jakoś support zadziałał.

Nie tylko bociarze mają świetnie. Sam byłem obrażony przez jednego bubka w gildii i to publicznie, z gildii odszedłem, screeny wysłałem i dowiedziałem się że takie coś zgłasza się bezpośrednio z takiego tematu. Jak to zrobić nie mając dostępu już do czatu gildyjnego? Nijak. Więc, co z tego że masz rękaw od koszuli sprawcy, jak powiedzą że to na pewno koszula kogoś innego.
Nie przejmuj się.
Jak zgłosisz z czatu to i tak nic nie zrobią. Wiem, bo sam zgłaszałem takiego. Jak go dałem do ignorowanych (był zgłoszony) to zaczął wyzywać inną osobę z mojej gildii.
 
Trupek może tak ty coś wniesiesz do tematu. Napiszesz ile dostaliście skarg, ile zablokowaliście kont. Tak w liczbach. ???. W końcu zasłaniacie się rodo, ale liczby to nie RODO.

Kasuj kasuj. I ponawiam pytanie bo jeden koleś mi napisał że " Nie stosujemy wielostopniowego modelu odwołań " możecie rozwinąć temat ?
I kto jest szefem wszystkich CM ?
 
Ostatnia edycja:
Mało kto zauważył, ale kolega Trupek nie ma dostępu do tego co się dzieję w grze. Jest jedynie odpowiedzialny za forum, więc nie wie jakie działania podejmują Ci z supportu, co zajmują się sprawami i zgłoszeniami z gry. Drobiazg, ale kto by tam wysilał mózg by to zrozumieć. Nie bronie supportu, ale zachowujecie się jak dresiarze, kto się pojawi to obskoczy bęcki, winny czy nie, co za różnica.
 

Montaron

Rycerz
wytłumaczcie mi proszę co można tu napisać żeby nie naruszało punktu 7 regulaminu forum i nie zostało usunięte?;) może jest jakiś szablon wypowiedzi na które support patrzy przychylnym okiem?
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Napiszesz ile dostaliście skarg, ile zablokowaliście kont. Tak w liczbach. ???.
Nie wiem, nikt mi tego nie mówi, bo,

kolega Trupek nie ma dostępu do tego co się dzieję w grze. Jest jedynie odpowiedzialny za forum, więc nie wie jakie działania podejmują Ci z supportu, co zajmują się sprawami i zgłoszeniami z gry

A nawet gdybym miał taką informację, to na pewno nie mógłbym jej podać na forum publicznym bez zgody Community Managera.
 
CM :) to już wiem dlaczego Shelian próbował zrobić ze mnie idiotę swoimi odpowiedziami. Bo czuje się nietykalny i nie chciał powiedzieć kto odpowiada za działania ĆMów :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Za działania CMów odpowiadają CMowie, natomiast ich działania nadzoruje firma w bardzo ogólnym pojęciu.

Nie wiem czy wpis ten odkryje jakąkolwiek tajemnice. Struktura jak w prawie każdym przedsiębiorstwie/zakładzie. Na górze jest szef i struktura piramidy... (Okiem nad piramida jest skarbówka)
 
Przyznałaś mi teraz rację o panującej u was patologii. Sami sobie ustalcie zasady działania. W Twojej wypowiedzi brakuje nicka szefa lub po prostu kto nim jest., a jeśli go tak ukrywacie to przypomina mi to działanie mafijne. Od dawna nie spotkałem się z takim oporem materiału, żeby w grze nie było wiadomo kto się czym zajmuje, i jaki jest nadzór. Czy wy się nie czytacie ?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nick szafa to Hendrik Klindworth :D
Patologią nazwać najprostsza strukturę firm, jest szef, ma on wice szefa lub szefów, oni mają tam swoich zaufanych zastępców i tak dalej i tak dalej. Czyli nad naszym CM stoi firma, jest pewnie ktoś nawet z imienia i nazwiska, a dalej dalej sam prezes.

(Z skarbówka to był żart, powinnam dodać też tam ZUS 8>)

Więc w ogólnym pojęciu, założeniu nad naszym działaniem i w razie czego nałoży na nas odpowiedzialność firma InnoGames. Struktura piramidy (nie mylić z finansową)

Co do nawiązań do mafii itd, to już ogólnie ręce opadają. Proszę się zapoznać z Ogólnymi Warunkami Handlowymi (każdy się z nimi zgadzał przy zakładaniu konta) tam jest ustalona pozycja, obowiązki, możliwości użytkownika. A pozycja Firmy (bo z obowiązków jest mało po tej stronie)

Tak dla jasności dla osób które dotarły aż tak daleko czytając moja wypowiedź. Jak najbardziej ktoś nas nadzoruje, jak najbardziej CM jak i każdy z supporterów ponosi w razie błędów, niedociągnięć, innych działań niezgodnych, ponosi jakieś konsekwencje. Już i tak wkraczam w strukturę działania Teamu, jednak sądziłam że schemat naszego działania nie jest skomplikowany, żeby go aż tak tłumaczyć.

Przepraszam za długi wpis.
 

Marik

Książę
Wielki + za nieolewanie forum i ogólnie graczy, cieszy że chce ci się odpisywać i próbować tłumaczyć niestety dosyć często nieudolne działanie supportu tego serwera, nie wiem ile tu jest osób w waszym składzie, ale jak do tąd jesteś drugą osobą która nie ma wszystkiego gdzieś ;)
 
Nick szafa to Hendrik Klindworth :D
Patologią nazwać najprostsza strukturę firm, jest szef, ma on wice szefa lub szefów, oni mają tam swoich zaufanych zastępców i tak dalej i tak dalej. Czyli nad naszym CM stoi firma, jest pewnie ktoś nawet z imienia i nazwiska, a dalej dalej sam prezes.

hmm, o nicku szefa pisałem do jednego z waszych kolesi .. chyba coś wspominał jednak, w sumie niczego ciekawego się nie dowiedziałem z Twojej wypowiedzi,
mam również adres do niego i nie tylko, skoro tutaj nie można nic załatwić to może on mnie wysłucha, pozdrawiam ... niestety nie wszystkich
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Paradoksalnie jest adres firmy, jest adres mailowy, są imiona nazwiska niektórych osób, jest strona internetowa, jest strona FB i inne platformy itd itp... paradoksalnie nikt się nie ukrywa, jak i podane są najprostsze najszybsze sposoby kontaktu.

Ale paradoksalnie, jest problem z kontaktem :shame:
 

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Dawno się nie udzielałem, ale pozwolę sobie wrzucić filmik, na którym widać jak gildia "NAJLEPSZYCH podkładaczy" na świecie G "... łofcy..." używa bota do oblegów (podejrzewam, że bicie również). Niestety, ale liczne zgłoszenia do supportu NIC nie dają. W dniu wczorajszym w taki właśnie sposób zdobyli co najmniej 7 sektorów. Może Szanowny Support wypowie się w tym temacie - czy jest możliwe założenie oblegu w takim czasie?

Dodatkowo zwróćcie proszę uwagę w 16s filmu, widać jak znika w oczach sektor NPC, oblegi zakładane z prędkością światła, a dodatkowo sektor plażowy znika w trakcie 2s...

 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja to chyba o plażówkach i npc nie powinnam się wypowiadać...
Ale jak ustawić się dobrze ekran i ma się dobry bonus to naprawdę nie wiele czasu trzeba dla jednej osoby na podbicie, a co dopiero dla x osób w gildii.
 
Do góry