[Gildie] Historia wydarzeń na GvG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13910
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym aby historia wydarzeń na GvG została dokończona?

  • Tak

    Głosy: 18 81,8%
  • Nie

    Głosy: 2 9,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 9,1%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser12062

Guest
Co dziwnego w negocjacjach z innym graczem?
Bardziej niż negocjacje (bo ciężko negocjować z kimś kto właśnie bije, ja tam bym nie miał czasu odpisywać ;P, to przerażają mnie pomysły ścigania kogoś za ataki, bo to raczej skończy się źle w wielu przypadkach ;). Ale mniejsza o większość:

Gracz maleństwo przekonał mnie i jestem na Tak ;). Choć w niektórych aspektach sceptycznie ;).
 

DeletedUser15227

Guest
al1984 jest przeciw pomysłowi - źle, al1984 zmienił zdanie - jeszcze gorzej. Al1984 chyba jest "tylko" moderatorem forum a nie twórcą kodu gry. Jaką odpowiedzialność ponosi al1984 za g...ne działanie GvG? Ogarnijcie się trochę.
 

DeletedUser12464

Guest
Co dziwnego w negocjacjach z innym graczem?

W negocjacjach już nic i to ma nawet sens. Ale jak ktoś pisze że będzie biegał po sąsiedztwach żeby kogoś tam poplądrować (swoją drogą jak ktoś bawi się w podjazdówki z jednoosobowej gildii na plaży, to na bank będzie się dawał łupić...) jest zerowym argumentem za zmianą.

Padło też kilka stwierdzeń, że pełna historia pozwoli zobaczyć jak wroga gildia gra aktywnie i będzie to "strategiczne". Sorry, ale bardziej strategiczne jest obserwowanie tego co się dzieje na mapie, jak schodzą oblężenia lub armie w defensywie i po tym widać jak jest z aktywnością. Daje się wyczuć, że niektórzy piszą z perspektywy tych dużych podgryzanych i chcieli by mieć na tacy info iż gdzieś tam grają sobie 3 osoby i będzie można je szybko zjeść. Takim zmianom mówię nie, bo jak to na wojnach bywało i bywa nadal, element nieprzewidywalności miewa kluczowe znaczenie i niech tak zostanie.
 

DeletedUser13910

Guest
Ja piszę ze swojej perspektywy, czyli osoby która ma gildie i jako jedyna w niej walczy, czasem ktoś przyjdzie i pomoże ale to bardzo rzadko. Irytuje mnie to, że ktoś podgryza mi sektory, a ja nie wiem kto i skąd więc nie mam co z tym zrobić i ciągle muszę uzupełniać sloty zamiast zająć się zajmowaniem następnego sektora, na dodatek tracę trochę jednostek jak oblega czasem zbiję jak widzę.
 

DeletedUser14352

Guest
Ja piszę ze swojej perspektywy, czyli osoby która ma gildie i jako jedyna w niej walczy, czasem ktoś przyjdzie i pomoże ale to bardzo rzadko. Irytuje mnie to, że ktoś podgryza mi sektory, a ja nie wiem kto i skąd więc nie mam co z tym zrobić i ciągle muszę uzupełniać sloty zamiast zająć się zajmowaniem następnego sektora, na dodatek tracę trochę jednostek jak oblega czasem zbiję jak widzę.
a taka osoba moze zakladac wkolko oblegi zebys se rozbil wojsko a ona tylko wyrzuca darmowa surke... i leje sobie na spokojnie a ty w nieskonczonosc wojakow nie masz i w deff tracisz tez.
I nie wiesz czy to ta sama osoba czy kilka gildi bije sie o sektor
 

DeletedUser15227

Guest
Ja piszę ze swojej perspektywy, czyli osoby która ma gildie i jako jedyna w niej walczy, czasem ktoś przyjdzie i pomoże ale to bardzo rzadko. Irytuje mnie to, że ktoś podgryza mi sektory, a ja nie wiem kto i skąd więc nie mam co z tym zrobić i ciągle muszę uzupełniać sloty zamiast zająć się zajmowaniem następnego sektora, na dodatek tracę trochę jednostek jak oblega czasem zbiję jak widzę.

Zauważ że nawet jak będziesz wiedział kto podgryza to nic to nie zmieni. Fajnie jest wiedzieć ale...chyba nie będziesz błagał na PW by przestał. Problem chyba leży w tym, że gildie jednoosobowe mogą mieszać na mapie GvG...to należałoby zmienić.
 

DeletedUser13910

Guest
Nikogo nie miałem zamiaru błagać na PW. Jak już wiesz kto to możesz coś zrobić a tak to nic.
 

DeletedUser12464

Guest
Ale co możesz zrobić? Tu nie możesz atakować kogo chcesz, wszystko zależy od paska sąsiadów.

Może błagać znajomych żeby Ci popytali swoich znajomych czy ktoś delikwenta nie ma w sąsiedztwie i wtedy prośba o ataki i plądrowanie. No ale błaganie błaganiu nie równe więc jest ok.

Kwadratura koła bo zrobić nie można zupełnie nic poza napisaniem do atakującej osoby gdyby była widoczna co koniec końców nic nie zmienia.
 

DeletedUser15227

Guest
Może błagać znajomych żeby Ci popytali swoich znajomych czy ktoś delikwenta nie ma w sąsiedztwie i wtedy prośba o ataki i plądrowanie. No ale błaganie błaganiu nie równe więc jest ok.

Kwadratura koła bo zrobić nie można zupełnie nic poza napisaniem do atakującej osoby gdyby była widoczna co koniec końców nic nie zmienia.

Właśnie o tym mówię. Nic nie możesz zrobić z tą informacją. GvG powinno być dla gildii a nie dla jednoosobowych tworów przypominających tylko gildie.
 

DeletedUser13910

Guest
Napisanie do kogoś PW =/= błaganiu. Zawsze na mapce jest sektor który można łatwiej zdobyć i po takiej informacji zwykle ktoś się odczepia, zajmuje sektor obstawia armią i jest zakotwiczony w jednym miejscu.
 

DeletedUser15227

Guest
Napisanie do kogoś PW =/= błaganiu. Zawsze na mapce jest sektor który można łatwiej zdobyć i po takiej informacji zwykle ktoś się odczepia, zajmuje sektor obstawia armią i jest zakotwiczony w jednym miejscu.

Zazwyczaj gdy jednoosobowa gildia atakuje jakąś gildię na mapie to chodzi jej akurat o tą gildię, a najmniej chodzi o zdobycie sektora. No chyba, że jakiś gracz chce nabijać punkty.
 

DeletedUser5324

Guest
każdy ma swoje argumenty za i przeciw - jednemu odpowiada taka strategia, innemu całkiem odmienna - jeden lubi ponegocjować, inny ograbić, a jeszcze inny robi sobie tabelki z aktywnością danych Graczy - niezależnie od argumentów, Gracze chcą zmiany zaproponowanej w ankiecie - Panie Moderatorze...
to zaczyna być drażniące, że osoby z Teamu wymądrzają się, co jest rozsądne, a co nie - jeśli nie korzystasz, nie wiesz jak wykorzystać te informacje - to nie rób tego i się nie wtrącaj, bo jak widać po wynikach - zdecydowana większość jest za - więc chyba jednak jest to zmiana potrzebna
 

DeletedUser3

Guest
W tej chwili większe zmiany w GvG (poza oczywiście dodaniem fragmentu dla następnych epok oraz poprawkami powiązanymi z rankingiem omówionymi tutaj) nie są planowane.
 

DeletedUser13910

Guest
Jeśli wszystko odbywa się według wyżej ustalonego planu to po co jest dział "Pomysły"?
 

DeletedUser14352

Guest
Bryfft moze nie ranking w planie ale cos innego z gvg jest w planie? wczoraj po 20 nie moglem zbic sektora 10 walk w 30minut(wkoncu sobie darowalem)bo nie moglem nawet zaczac walki.internet dzialal normalnie
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jeśli wszystko odbywa się według wyżej ustalonego planu to po co jest dział "Pomysły"?
Po to, by proponować rozwiązania, które mogą się pojawić w przyszłości. Też kiedyś proponowałem pomysł (zanim zostałem modem), który pojawił się dopiero niedawno. Wszystko jest zależne od Teamu zajmującego się tworzeniem gry co zechcą wprowadzić i co jest aktualnie ważniejsze :).
Pomysły są w odpowiednim czasie zgłaszane, jeśli jest oczywiście wiele głosów na tak i są sensowne (bo gdyby pojawił się pomysł np. na budynek dający 2 diaxy dziennie to nie byłby on sensowny w tej grze, a mógłby mieć duże poparcie).
A kiedy dany pomysł zostanie zgłoszony nie ma znaczenia, gdyż nie znaczy to, że zostanie dodany do gry.
 

DeletedUser13910

Guest
Ma to znaczenie, bo jak pomysł w ogóle nie zostanie zgłoszony to na pewno nie zostanie wprowadzony.
W odpowiednim czasie czyli kiedy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A co to za kasowanie postów bez powodu?
Bo posty nie miały nic do tematu, tylko do zdania, które zostało poprawione, by szło je zrozumieć.

Ma to znaczenie, bo jak pomysł w ogóle nie zostanie zgłoszony to na pewno nie zostanie wprowadzony.
Czas tutaj nie ma znaczenia jeśli chodzi o różnicę np. tygodniową. Nie chodzi o to, że może to być zgłoszone za rok (lub nie zgłoszone wcale)...

W odpowiednim czasie czyli kiedy?
(...) czemu tak usilnie próbujecie zmusić osoby z Teamu do zgłaszania pomysłów :) Jak uznają, że warto to zgłoszą.
 

DeletedUser13910

Guest
"Jak uznają, że warto to zgłoszą"
Sam w tym temacie pisałeś że jednostka z teamu nie ma decydującego głosu w sprawie pomysłów. Cy aby na pewno? A czy uznanie, że ten pomysł jest wg teamu poprawny, nie jest zadecydowaniem przez jednostkę? Czyli trzeba zmuszać team do zgłaszania pomysłów?
 

DeletedUser15227

Guest
"Jak uznają, że warto to zgłoszą"
Sam w tym temacie pisałeś że jednostka z teamu nie ma decydującego głosu w sprawie pomysłów. Cy aby na pewno? A czy uznanie, że ten pomysł jest wg teamu poprawny, nie jest zadecydowaniem przez jednostkę? Czyli trzeba zmuszać team do zgłaszania pomysłów?

Moim zdaniem to jest logiczne, że Team decyduje który pomysł zostanie zgłoszony a który nie. Jakby zgłaszali każdy to by była głupota. Pytanie czy Twój pomysł jest godny przekazania czy nie.
 

DeletedUser3

Guest
To czysto akademicka dyskusja.
Pomysł oczywiście nie jest zły, czy destruktywny dla gry. I być może kiedyś to nawet będzie zrobione. Po prostu nie stanie się to w żadnej najbliższej przyszłości, którą bylibyśmy w stanie przewidzieć z pewnością większą niż czysta zgadywanka.
 

DeletedUser14352

Guest
Pomijanie gvg troche mija sie z celem.Ludzie predzej czy pozniej nawet ci nowi chca se spokojnie powalczyc na gvg a dostaja lagi,bugi,crashe flasha itp.
Nawet historia wydarzen jest zbugowana na max'a
 
Status
Zamknięty.
Do góry