[Gildie] Historia wydarzeń na GvG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13910
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym aby historia wydarzeń na GvG została dokończona?

  • Tak

    Głosy: 18 81,8%
  • Nie

    Głosy: 2 9,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 9,1%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser13910

Guest
Nie otrzymałem odpowiedzi czy ten pomysł został/zostanie zgłoszony?
 

DeletedUser13695

Guest
w ta gre kilka tysiecy ludzi w ankiecie zaglosowalo 21 wiec raczej jej nieprzekaza. Coś mi sie tak wydaje
 

DeletedUser13910

Guest
W grę może tak ale na forum udziela się decydowanie mniej a jeszcze nie wszyscy głosują.
 

DeletedUser13910

Guest
Pytam po raz 3 czy ten pomysł zostanie zgłoszony. Prosta odpowiedź tak lub nie. Ile można się bawić w kotka i myszkę!
 

DeletedUser13910

Guest
Cel jest jasny. Nie powinno być tak że trzeba na nich naciskać żeby uzyskać prostą odpowiedź! Co to za wysiłek odpowiedzieć?
 

DeletedUser15643

Guest
"Dzień bez nawilżenia dniem straconym" - czy takie jest Twoje motto, @Kozietul? - pytam z ciekawości.
 

DeletedUser15227

Guest
Cel jest jasny. Nie powinno być tak że trzeba na nich naciskać żeby uzyskać prostą odpowiedź! Co to za wysiłek odpowiedzieć?

A nie wziąłeś pod uwagę, że może jeszcze nie wiedza czy warto przekazać Twoj pomysł. Daj im z tydzień i zapytaj ponownie.
 

DeletedUser13910

Guest
Pomysł napisałem dokładnie tydzień temu więc mieli mnóstwo czasu do namysłu. Poza tym naprawdę wierzysz w to co piszesz? Oni po prostu to sobie olewają, ciekawe ile pomysłów naprawdę przekazali. Czekają aż się znudzi przypominanie żeby nic nie musieć zrobić.
 

DeletedUser15227

Guest
Pomysł napisałem dokładnie tydzień temu więc mieli mnóstwo czasu do namysłu. Poza tym naprawdę wierzysz w to co piszesz? Oni po prostu to sobie olewają, ciekawe ile pomysłów naprawdę przekazali. Czekają aż się znudzi przypominanie żeby nic nie musieć zrobić.

Wydaje mi sie, ze Bryfft ma głos decydujący.
Ile pomysłów przekazali to nie wiem, ale myśle ze na 99% Bryfft przekazał pomysł licznika dostępnych rozszerzeń terenu.
No nic zobaczymy, ja sadze że Twoj pomysł nie będzie przekazany, bo GvG wymaga gruntownego przemodelowania.
 

DeletedUser3220

Guest
Pomysł napisałem dokładnie tydzień temu więc mieli mnóstwo czasu do namysłu. Poza tym naprawdę wierzysz w to co piszesz? Oni po prostu to sobie olewają, ciekawe ile pomysłów naprawdę przekazali. Czekają aż się znudzi przypominanie żeby nic nie musieć zrobić.
Jak Ty nie świętujesz, to się chociaż wstrzymaj, bo może inni świętują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Developerzy od dawna wiedzą o tym, że gracze chcą więcej informacji w GvG.
Jesteśmi świadomi, że jest potrzeba poprawy GvG, ale tak jak wspomniał Bryfft, nie stanie się to w najbliższej przyszłości:
Pomysł oczywiście nie jest zły, czy destruktywny dla gry. I być może kiedyś to nawet będzie zrobione. Po prostu nie stanie się to w żadnej najbliższej przyszłości, którą bylibyśmy w stanie przewidzieć z pewnością większą niż czysta zgadywanka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry