Historia Szahdżahana i Tadż Mahal - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Kaluta

Wójt
No i koniec! Niecałe dwie doby. Mój prywatny rekord! ;)

gratulacje! mi pr przeszkadzają ale idę do przodu, powoli, bo powoli, ale idzie ;)

Niestety w mojej drugiej gildii na H, takiej casualowej, skarbiec pusty i nie ma 2. poziomu wypraw :(. Za późno by zmieniać gildię...

no w mojej gildii też jakoś nie można dalej iść, bo szefostwo nie odblokowuje poziomów, już któryś raz z koleji :?
 

tagera

Baronet
może ktoś wie, czy w 8 zadaniu jednostki wojskowe z epoki żelaza będą zaliczane jeśli ja jestem w epoce rozkwitu średniowiecza.?
 

DeletedUser17497

Guest
gratulacje! mi pr przeszkadzają ale idę do przodu, powoli, bo powoli, ale idzie ;)
Dziękować! :) Ile Ci jeszcze zadań zostało?

Jeśli chodzi o moją gildię, to ostatnią rzeczą którą mogę robić, to narzekać. Dość powiedzieć, że naszemu szefowi ostatnio odechciało się odblokowywać cały czas poziomy wypraw, więc po prostu wszystkim zainteresowanym dał lidera. :D
 

Solshine

Baron
no w mojej gildii też jakoś nie można dalej iść, bo szefostwo nie odblokowuje poziomów, już któryś raz z koleji :?
Zmienić gildię. Ja tak zrobię, jeśli do końca weekendu nie będzie dalej 2. poziomu. Szkoda mi wpłaconych surowców do skarbca tylko.

A w mojej głównej osadzie event zakończony - wyprawy bardzo pomogły :) Tylko nie mam na razie miejsca na postawienie labiryntu ;). Muszę zreorganizować miasto i zdobyć rozszerzenie terenu.
 

tagera

Baronet
czy w 10 zadaniu lub następnych będzie potrzeba wysłania zwiadu i ewentualne przejęcie ? Zastanawiam się właśnie czy wysyłać zwiadowcę już teraz czy poczekać na zadanie.
Gratuluję Solshine skończenia eventu.
 

Kaluta

Wójt
Ile Ci jeszcze zadań zostało?

właśnie skończyłam :haha:

Jeśli chodzi o moją gildię, to ostatnią rzeczą którą mogę robić, to narzekać. Dość powiedzieć, że naszemu szefowi ostatnio odechciało się odblokowywać cały czas poziomy wypraw, więc po prostu wszystkim zainteresowanym dał lidera. :D

muszę przegadać to z Szefem, jak wróci, może coś się ruszy.

Jak nie to:

Zmienić gildię. Ja tak zrobię, jeśli do końca weekendu nie będzie dalej 2. poziomu. Szkoda mi wpłaconych surowców do skarbca tylko.

Powodzenia z eventem!
 

DeletedUser15836

Guest
Czy event nie miał trwać do 19.06? Dlaczego więc jest wyłączony...?
 

DeletedUser5301

Guest
Widze ze nie tylko mnie zrobiono w konia - dlaczego event zostal zamkniety w dniu w ktorym jeszcze mial trwac?

Przeciez wyraznie bylo napisane w evencie ze trwa do 19 czerwca, a nie konczy sie przed 19 czerwca.
Celowo zostawilem sobie ostatnie zadanie na dzisiaj, a tu niemila niespodzianka ze strony tworcow FoE.

Wyslalem juz zgloszenie.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Widze ze nie tylko mnie zrobiono w konia - dlaczego event zostal zamkniety w dniu w ktorym jeszcze mial trwac?

Przeciez wyraznie bylo napisane w evencie ze trwa do 19 czerwca, a nie konczy sie przed 19 czerwca.
Celowo zostawilem sobie ostatnie zadanie na dzisiaj, a tu niemila niespodzianka ze strony tworcow FoE.

Wyslalem juz zgloszenie.
Przecież nie skończył się przed 19 czerwca, tylko właśnie 19 czerwca. Dodatkowo zawsze pod znakiem zapytania w okienku zadań masz odliczanie :). Nie możesz być zaskoczony z naszej winy. To tylko twoja i OldShaterhan nieuwaga.
 

DeletedUser5301

Guest
Jezeli bylo napisane "event trwa do 19 czerwca", ja interpretuje to jako do konca tego dnia a nie przed.
Odliczania natomiast nie zaobserwowalem - w ktorym ono jest miejscu?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jezeli bylo napisane "event trwa do 19 czerwca", ja interpretuje to jako do konca tego dnia a nie przed.
Odliczania natomiast nie zaobserwowalem - w ktorym ono jest miejscu?
W okienku zadań ewentowych przy zamknięciu okienka jest znak zapytania. Gdy go klikniesz jest odliczanie. Aktualnie możesz sprawdzić na Becie jak to wygląda :).
 

DeletedUser5301

Guest
Jest w okienku eventowym znak zapytania i w moim przypadku, po najechaniu na niego, pojawiala sie informacja w stylu "event trwa do 19 czerwca". Skoro trwa do 19 czerwca, a mamy dzisiaj 19 czerwca, nie moge pojac dlaczego zostal zamkniety. Tym bardziej, ze wszem i w obec sie czyta, iz jesli jakies wydarzenie trwa do jakiego dnia to w tym dniu jeszcze trwa, a nie konczy sie przed tym dniem. Tyle z mojej strony.

Z mojego punktu widzenia jedynym sensownym rozw. sprawy jest jego (tego eventu) jakies przywrocenie, badz ostatniego zadania, badz w in. sposob umozliwienie mi jego ukonczenia, gdyz zostalem wprowadzony w blad. I bardzo Panstwa Tworcow FoE o to prosze.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jest w okienku eventowym znak zapytania i w moim przypadku, po najechaniu na niego, pojawiala sie informacja w stylu "event trwa do 19 czerwca". Skoro trwa do 19 czerwca, a mamy dzisiaj 19 czerwca, nie moge pojac dlaczego zostal zamkniety. Tym bardziej, ze wszem i w obec sie czyta, iz jesli jakies wydarzenie trwa do jakiego dnia to w tym dniu jeszcze trwa, a nie konczy sie przed tym dniem. Tyle z mojej strony.

Z mojego punktu widzenia jedynym sensownym rozw. sprawy jest jego (tego eventu) jakies przywrocenie, badz ostatniego zadania, badz w in. sposob umozliwienie mi jego ukonczenia, gdyz zostalem wprowadzony w blad. I bardzo Panstwa Tworcow FoE o to prosze.
Każdy gracz po naciśnięciu znaku zapytania ma na dolnej częsci okienka odliczanie do końca ewentu. Zegar odlicza czas co do sekundy.
 

DeletedUser18554

Guest
Każdy gracz po naciśnięciu znaku zapytania ma na dolnej częsci okienka odliczanie do końca ewentu. Zegar odlicza czas co do sekundy.
Admini i Moderatorzy - do tej pory była jasna zasada - wasz "dzień" kończył się dnia następnego o 12:00 i wszyscy się do tego przyzwyczaili. Potraficie na wyskakujących okienkach wypisywać różne rzeczy to trzeba było uczciwie poinformować tych co "grają na pamięć", że coś się zmienia.

Druga rzecz: nie zgadzam się z tym, że jak ktoś najechał na znak zapytania to mu wyliczało co do sekundy (chyba że w ostatnim dniu trwania eventu).

Moim zdaniem zrobiliście wała i nie dziwcie się, że ludzie są niezadowoleni.
 

DeletedUser16730

Guest
Druga rzecz: nie zgadzam się z tym, że jak ktoś najechał na znak zapytania to mu wyliczało co do sekundy (chyba że w ostatnim dniu trwania eventu).

Nie po najechaniu tylko po kliknięciu pokazuje się zegar.
Taka logika, że od lat event trwa do następnego dnia to wszyscy po latach będą klikali żeby sprawdzić. Wina graczy bo nie klikali!
Inna sprawa, że obserwując co ostatnio się porabia wcale nie jestem zdziwiony o dziwo, a nawet było coś takiego do przewidzenia.
 

Kaluta

Wójt
To może najlepiej by było gdy ogłaszany jest event, że trwa od tego dnia i od tej godziny do tego dnia i do tej godziny i niech sobie będzie zegar dalej ( bo jest przy ostatnich godzinach ). Wszystko będzie jasne i klarowne, dla każdego :)
 
Do góry