Historia Szahdżahana i Tadż Mahal - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Solshine

Baron
12-godzinny cykl nagrody trochę będzie niewygodny, dwie studnie życzeń są nieco bardziej efektywniejsze, no i ciągle męskie portrety wyłącznie w nagrodę, to już staje się tendencyjne. Jakaś dziwna dyskryminacja ;), a przecież spokojnie można było zrobić nagrodę w postaci portretu żony Szachdżahana, dla której w darze Tadż Mahal w ogóle powstało.
 

DeletedUser17497

Guest
Popieram przedmówczynię. Cykl produkcyjny mógłby spokojnie trwać 11, a nawet 10 godzin. I tak nie dałoby się zebrać go więcej niż dwa razy dziennie - w końcu ludzie muszą sypiać. Poza tym to budynek unikatowy, który prawdopodobnie nie pojawi się już jako nagroda, więc w przeciwieństwie do "masowych" studni życzeń mógłby posiadać nieco korzystniejsze właściwości.

Tak z innej beczki: Dlaczego nigdy nie podajecie godziny rozpoczęcia eventu @siorprajs ?
 

DeletedUser16980

Guest
Popieram przedmówczynię. Cykl produkcyjny mógłby spokojnie trwać 11, a nawet 10 godzin. I tak nie dałoby się zebrać go więcej niż dwa razy dziennie - w końcu ludzie muszą sypiać. Poza tym to budynek unikatowy, który prawdopodobnie nie pojawi się już jako nagroda, więc w przeciwieństwie do "masowych" studni życzeń mógłby posiadać nieco korzystniejsze właściwości.

Tak z innej beczki: Dlaczego nigdy nie podajecie godziny rozpoczęcia eventu @siorprajs ?

Nie podają bo jest to wielka niewiadoma :(
 

DeletedUser7795

Guest
@siorprajs w takim razie dlaczego akurat event o Szahdżahanie, MUZUŁMAŃSKIM władcy?

Nie ma już innych w historii innych osób, o których można zrobić event?
\/ \/ \/
Maria Skłodowska-Curie
Alfred Nobel
Thomas Edison
Dymitr Mendelejew
Józef Piłsudski
Enrico Fermi
Bracia Wright
Cai Lun

Akurat musiał być jakiś Szahdżahan...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
12-godzinny cykl nagrody trochę będzie niewygodny, dwie studnie życzeń są nieco bardziej efektywniejsze, no i ciągle męskie portrety wyłącznie w nagrodę, to już staje się tendencyjne. Jakaś dziwna dyskryminacja ;), a przecież spokojnie można było zrobić nagrodę w postaci portretu żony Szachdżahana, dla której w darze Tadż Mahal w ogóle powstało.
Akurat do tej pory podczas historycznych linii zadań wygrać można było tylko portrety głównego bohatera takowej. :) Jednak staramy się wszędzie indziej ostatnio dodawać portrety zarówno męskie jak i żeńskie, wiemy że tych drugich jest zawsze niedobór. ;)

@siorprajs w takim razie dlaczego akurat event o Szahdżahanie, MUZUŁMAŃSKIM władcy?
A czemu nie? Z tego co mi wiadomo nikt się nie sugerował jego religią wybierając tą konkretną postać. :p

Nie ma już innych w historii innych osób, o których można zrobić event?
\/ \/ \/
Maria Skłodowska-Curie
Alfred Nobel
Thomas Edison
Dymitr Mendelejew
Józef Piłsudski
Enrico Fermi
Bracia Wright
Cai Lun
Może wspomniane postacie się pojawią w przyszłości. :) Podałeś kilka ciekawych pomysłów.
 

Kaluta

Wójt
Ej ej, a może Asimov i roboty, które automatycznie zbierały by pr z paska lub towary z miasta jak nas nie ma 8>
 

DeletedUser7795

Guest
Wpadł mi do głowy nowy bonus, który można dodać do nowych pereł:
Zmniejszenie wymaganych PR do zbadania technologii o procent.
 

DeletedUser17497

Guest
Do listy dodałabym Lema Stanisława :) Albo Terrego Prattcheta :D nagrodą mógłby być latający kufer ;)
Zestaw budynków Niewidocznego Uniwersytetu!!! :D

Jak stoicie z eventem? bo u mnie jakoś słabo z pr :idiot:
Ja mam aktualnie klęskę urodzaju pr. Nie dość że się kiszą u mnie w budynkach czekając aż zrobię 12 konfliktów, to jeszcze akurat dzisiaj ze skrzyni wypraw wypadło mi 10 punktów. ;)


EDIT. Czy ja napisałem "klęska urodzaju"? Właśnie wypadło mi 100 punktów rozwoju z reliktu! :\
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tagera

Baronet
Gram właściwie od niedawna i jako początkująca chciałabym wykonywać wszystkie tzw. misje specjalne.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Gram właściwie od niedawna i jako początkująca chciałabym wykonywać wszystkie tzw. misje specjalne.
Nie ma żadnego problemu z tym, zwłaszcza na początku drogi w grze.
W ewencie potrzeba 97 PR, a ewent trwa tydzień to ponad 150 PR, jedyny problem to tawerna, zdobycie srebrników w tawernie.
 

DeletedUser15017

Guest
Budynek jak najbardziej oplacalny, jesli ktoś budzi sie o np 8-11 to zbierze jeszcze o g 20-23
 

DeletedUser15017

Guest
Zapomniałem wspomnieć o wprowadzonych alternatywach dla wszystkich zadań inicjujących/sztucznie motywujących postęp. Bravo Inno, to aktualnie kamień milowy dla skutecznej współpracy twórców z naszym społeczeństwem od ostatnich lat.

Dzięki za przeczytanie feedbacku.
 

Solshine

Baron
Robi się, jedyny przestój to czekanie po 12 konfliktach na zadanie z wojskiem, by z kolejnych wypraw je zebrać :). Niestety w mojej drugiej gildii na H, takiej casualowej, skarbiec pusty i nie ma 2. poziomu wypraw :(. Za późno by zmieniać gildię...
 
Do góry