Historia Jurija Gagarina - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11123

Guest
Niestety ale jesteś w błędzie :)
Mi już ze 3 razy wpadło 50 diamentów z zadań powtarzalnych. Jakby nie te diamenty to bym nie odblokował 11 i 12 poziomu Arki ;)

Niestety ale jesteś w błędzie :)
Czytaj ze zrozumieniem. W cytowanym przez Ciebie poście nie jest napisane, że diamenty można wygrać tylko raz. Napisane jest że za wykonanie poszczególnych zadań powtarzalnych tylko jeden raz można wygrać diamenty. Wyobraź sobie, że jest ich więcej niż 3, czyli masz szanse na jeszcze trochę diamentów
 

DeletedUser7795

Guest
@reeb właśnie o to mi chodzi. Z zadania zbierz X monet 2 razy dostałem diamenty.
Pamiętam, bo mi oczy na wierzch wyszły z zaskoczenia :p
 

DeletedUser11123

Guest
no jeśli to na 100% było w tej samej epoce, to faktycznie dziwne
 

DeletedUser12062

Guest
no jeśli to na 100% było w tej samej epoce, to faktycznie dziwne

Ale to mogę na 95% potwierdzić ja (5% zostawiam na wszelki wypadek). W epoce przyszłości (zdaje się) za zbiór monet z powtarzalnych dwa razy wpadły u mnie diamenty.
 

DeletedUser

Guest
Moje klimaty. Pierwszy event historyczny, z którego się cieszę. Skończyłem już na becie i statuja kosmonauty świetnie się prezentuje obok średniowiecznej zabudowy.
Zastanawiam się tylko, czy nie powinny być jako nagroda jeszcze plany do rakiety kosmicznej.

Brakuje też moim zdaniem w eventach towarów jako nagród za pojedyńcze zadania (losowych nagród).

Hmmm, a z drugiej strony, to najważniejsza jest i tak fabuła, więc bez nagród chętnie bym przeszedł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Mi już ze 3 razy wpadło 50 diamentów z zadań powtarzalnych. Jakby nie te diamenty to bym nie odblokował 11 i 12 poziomu Arki ;)
Obawiam się, ze nie.
zapewne wypadły Ci te diamenty z trzech różnych zadań.
na przykład:
zbierz monety
zbierz zaopatrzenie
zapłać monety i zaopatrzenie.

Lub z zadań z różnych epok.

Od dość dawna (ponad dwa miesiące) jestem we współczesności i kilka razy dziennie robię te zadania i niestety poza innymi nagrodami wypadają medale a diamentów ani widu ani słychu.
A trzeba Wam wiedzieć, że były czasy, że diamenty wypadały z tych zadań bardzo często.

Zaznaczam, że to, iż taka niespodzianka mi się nie przytrafiła nie oznacza, że inny gracz nie wylosował kilkukrotnie diamentów za to samo zadanie powtarzalne w tej samej epoce, albowiem "są na świecie rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły" a kwantowa teoria pola nie wyklucza, że zjawisko takie może zajść.

Brakuje też moim zdaniem w eventach towarów jako nagród za pojedyńcze zadania (losowych nagród).
Paczka 5 towarów jest w puli nagród losowych. Na testowym miałem 5 razy towary w nagrodzie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Zaznaczam, że to, iż taka niespodzianka mi się nie przytrafiła nie oznacza, że inny gracz nie wylosował kilkukrotnie diamentów za to samo zadanie powtarzalne w tej samej epoce...

Diamenty dostałem za zadanie zapłać X monet i X zaopatrzenia.
 

DeletedUser9022

Guest
A do czego wykożystujecie te diamenty, ja tylko na rozszerzenie terenu i mam już na nastepna epoke, która już jest opóźnona o kilka tygodni ?
 

DeletedUser15643

Guest
A do czego wykożystujecie te diamenty, ja tylko na rozszerzenie terenu i mam już na nastepna epoke, która już jest opóźnona o kilka tygodni ?

ja tylko na zbiory:
640b1fe0b49b65f8b54c38e6a6c6e21d.jpeg

i na zmotywowanie produkcji:

d5fc1533e30c8f123354a76db21bf00d.jpeg
 

DeletedUser9827

Guest
No, skończyłem już event. Oprócz tego, że bardzo wątpliwa jest jego postać - maskotka zbrodniczego i morderczego reżimu - to jakichś większych emocji też nie było.
Jeszcze pytanie: koledzy z gildii mówią, że po którymś zadaniu miał być diaxy. Ja nie dostałem za żadne - to błąd czy kwestia losowości?
 

DeletedUser2776

Guest
No, skończyłem już event. Oprócz tego, że bardzo wątpliwa jest jego postać - maskotka zbrodniczego i morderczego reżimu - to jakichś większych emocji też nie było.
Jeszcze pytanie: koledzy z gildii mówią, że po którymś zadaniu miał być diaxy. Ja nie dostałem za żadne - to błąd czy kwestia losowości?

Kwestia losowosci. Na razie na 18 zadan dostalem raz diamenty, ale to nic nie znaczy. Rownie dobrze na kolejnym swiecie moge dostac diaxy 3 razy pod rzad.

Diamentow warto miec troche w zapasie przez caly czas. A to sie 200 na brakujacy plan przyda, a to na kolejne rozszerzenie terenu na glownym swiecie. Ja np. w evencie wielkanocnym wydalem 150 diaxow na zwiad, zeby nie stacic zadania z jajkami. Nagle obudzilem sie z zadaniem przeszpiegowania sektora a tu zadnego wolnego :/. Potem poszlo jeszcze 200 na jajka zeby moc swiatynie wiedzy odblokowac...
 

DeletedUser14317

Guest
Ale to mogę na 95% potwierdzić ja (5% zostawiam na wszelki wypadek). W epoce przyszłości (zdaje się) za zbiór monet z powtarzalnych dwa razy wpadły u mnie diamenty.
Mi też 2 razy wpadły diaxy.... Do dziś pamiętam ten szok, że to się może zdarzyć :)
 

DeletedUser15227

Guest
No, skończyłem już event. Oprócz tego, że bardzo wątpliwa jest jego postać - maskotka zbrodniczego i morderczego reżimu - to jakichś większych emocji też nie było.

A co ma syn stolarza i dojarki z kołchozu do zbrodniczego reżimu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
-Panie majster, Ruskie w kosmos polecieli!
-Wszystkie?!
-Nie, no jeden.
-To co mi tu d... zawracasz...

Koncowe przeslanie tego suchara jakze na czasie, jesli chodzi o podsumowanie eventu... Dobrze, ze chociaz 500 razy dziennie nie wyskakuje na apce jakze zachecajace "Zagraj teraz!!!". Za to lapka w gore.
 

DeletedUser11758

Guest
Z Tego eventu wylosowałem na jednym świecie 20 diamentów a pozostałe nagrody to młotki , złoto i 5 sztuk jakiegoś towaru.
Bardzo łatwy event i jedynie ostatnie zadanie polegające na podbiciu prowincji może być trudne i zająć sporo czasu.
Na szczęście dzięki Perłą towarowym szybko wykonałem to zadanie bo dzięki nim mam nadmiar towarów.
Zadania powinny dawać 20 lub 30 sztuk towarów a nie 5 . Jest to bardzo słaba nagroda za wykonanie zadania .
 

DeletedUser14352

Guest
Zadania powinny dawać 20 lub 30 sztuk towarów a nie 5 . Jest to bardzo słaba nagroda za wykonanie zadania .
Majac X lv chateau mozna tyle dostac :idiot:
Co nie zmienia faktu ze podbicie jednego sektora kosztuje 150+ surki ;/
 

DeletedUser16308

Guest
Jeszcze pytanie: koledzy z gildii mówią, że po którymś zadaniu miał być diaxy. Ja nie dostałem za żadne - to błąd czy kwestia losowości?[/QUOTE]
Ja dostałam 2 razy (jestem mile zaskoczona:haha:)
 

Solitarius

Szlachcic
więżę zwycięstwa chętnie przyjmę. Podoba mi się też pomysł przedmówców co do planów Canaverala i Obserwatoriów - idealnie by pasowało.
 

DeletedUser16308

Guest
No, skończyłem już event. Oprócz tego, że bardzo wątpliwa jest jego postać - maskotka zbrodniczego i morderczego reżimu - to jakichś większych emocji też nie było.
Jeszcze pytanie: koledzy z gildii mówią, że po którymś zadaniu miał być diaxy. Ja nie dostałem za żadne - to błąd czy kwestia losowości?
Ja dostałam 2razy (jestem mile zaskoczona:rolleyes::haha:)
 
Do góry