Historia Jurija Gagarina - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14288

Guest
Dostałam w sumie chyba 100 diaxów i dlatego nawet takie krótkie eventy są fajne :)
 

DeletedUser7795

Guest
@chudya chodzi o to, że zrobiłem go bardzo szybko a teraz tylko mi ten Jurij wisi po lewej stronie i się śmieje :)
 

DeletedUser16495

Guest
Żenada nie event zrobiłem wszystkie zadania i najwięcej co dostałem to 7 szt stali, gra staje się coraz bardziej groteskowa nagrody śmieszne może ten event powinien się zacząć 1 kwietnia i nazywać się PRIMA APRLIS.
Gratulacje dla zespołu Foe za następny badziew.
Pozdrawiam z dużą domieszką ironii
Ps powinniście tworzyć gry dla przedszkolaków
 

DeletedUser14352

Guest
Myslalem ze event lipton ale na A dostalem 2x 38diaxow co sie ceni bo kupilem rozszerzenie za diaxy(ktore ni cholere juz mi nie pasuja:C )
 

DeletedUser13695

Guest
Dla takich eventow polecam rozbudowac chateau , mocno zwieksza nagrody. Kiedys juz bylo napisane , ze takie eventy beda sie powtarzaly co jakis czas wiec nie stracicie jak zainwestujecie .
 

DeletedUser16495

Guest
Na testowym było 11 zadań bez czekania w tym nasze ulubione zdobycie sektora (bez walki) i zdobycie prowincji.

Za zadania są losowe nagrody plus te opisane wyżej.

I nie dworujcie sobie ze statuły astronauty bo we wczesnych etapach rozwoju 300 zadowolenia z 4 pól to nie jest mało.
Może na tym etapie ,ale nie w epoce PM
 

DeletedUser7795

Guest
Żenada nie event zrobiłem wszystkie zadania i najwięcej co dostałem to 7 szt stali, gra staje się coraz bardziej groteskowa nagrody śmieszne może ten event powinien się zacząć 1 kwietnia i nazywać się PRIMA APRLIS.
Gratulacje dla zespołu Foe za następny badziew.
Pozdrawiam z dużą domieszką ironii
Ps powinniście tworzyć gry dla przedszkolaków

Jeden dostanie diamenty a drugi nie. Niestety jestem tym drugim ;/
 
Do góry