Historia Isadory Duncan - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12464

Guest
A ja muszę zadać proste pytanie: co skłoniło twórców do wyboru postaci pani Duncan? Osoby nieco interesujące się tańcem jako takim z pewnością wiedziały kim była, jednak jej styl tańca to sztuka przez wielkie (by nie powiedzieć ogromne S) i miażdżąca większość ludzi nie poświęciłaby na owy taniec więcej niż 3 minuty.

Zwykła ciekawość z mojej strony.
 

DeletedUser7261

Guest
Czy na 100% będzie zwiad/przejęcie prowincji? Bo jeśli tak to nie będę tracił czasu na pierwsze zadnia.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zwiad ale dopiero w 6 zadaniu, a w 10 zadaniu 2 sektory bez walki.

Osoby nieco interesujące się tańcem jako takim z pewnością wiedziały kim była, jednak jej styl tańca to sztuka przez wielkie (by nie powiedzieć ogromne S) i miażdżąca większość ludzi nie poświęciłaby na owy taniec więcej niż 3 minuty.

Zapewne odbyło się to w taki sposób na zebraniu zarządu:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3

Guest
A ja muszę zadać proste pytanie: co skłoniło twórców do wyboru postaci pani Duncan? Osoby nieco interesujące się tańcem jako takim z pewnością wiedziały kim była, jednak jej styl tańca to sztuka przez wielkie (by nie powiedzieć ogromne S) i miażdżąca większość ludzi nie poświęciłaby na owy taniec więcej niż 3 minuty.

Zwykła ciekawość z mojej strony.
Na przestrzeni roku wypuszczenia questline'ów historycznych są dość szczegółowo zaplanowane jeżeli chodzi o czas.
Generalnie jeżeli ma być linia historyczna w np. tygodniu 42 i 43, to nasi game designerzy sprawdzają daty powiązane z tymi tygodniami i wybierają te mniej znane, ew. z krajów, które nie były jeszcze reprezentowane :).

Ogólnie mówiąc, nic szczególnie wyrafinowanego w tym procesie nie ma.
 

DeletedUser885

Guest
Fajny evencik i szybki w 1 dzień zrobiłem wydając 50 diaxów studnia zacna nagroda inno się postarało po porażce z majówką :)
 

DeletedUser12464

Guest
Na przestrzeni roku wypuszczenia questline'ów historycznych są dość szczegółowo zaplanowane jeżeli chodzi o czas.
Generalnie jeżeli ma być linia historyczna w np. tygodniu 42 i 43, to nasi game designerzy sprawdzają daty powiązane z tymi tygodniami i wybierają te mniej znane, ew. z krajów, które nie były jeszcze reprezentowane :).

W zasadzie to nadal nie dostałem jasnego wyjaśnienia. Jasne jest że dopasowywane są ważne daty z życia osób które miały jakiś większy wpływ na świat, ale jednak Isadora Duncan... no odcisnęła swój ślad w tym jak wygląda taniec nowoczesny, ale "z maja" mamy wiele innych i ciekawszych postaci jak choćby JF Kennedy, Karol Marks czy też choćby Clint Eastwood. Domyślam się że eventy budowane są pod kalendarz, ale nadal nie rozumiem klucza doboru postaci - mieliśmy papieża, teraz mamy tancerkę... No jakoś nie widać w tym schematu, chyba że tak ma być - wtedy chowam głowę w piasek posypawszy ją popiołem i nie rzucam się już :)

P.S. Jeśli było jak w rzuconych wyżej Alternatywach, to wstydu też nie ma - nawet byłoby wesoło ;)
 

DeletedUser3

Guest
No jakoś nie widać w tym schematu, chyba że tak ma być
Nie ma być żadnego schematu ;).
A co do tego:
dcisnęła swój ślad w tym jak wygląda taniec nowoczesny, ale "z maja" mamy wiele innych i ciekawszych postaci jak choćby JF Kennedy, Karol Marks czy też choćby Clint Eastwood.
to:
wybierają te mniej znane, ew. z krajów, które nie były jeszcze reprezentowane
Podkreślam: "mniej".
 
Do góry