Historia Isadory Duncan - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7261

Guest
Znowu zdobądź prowincję? Mam nadzieję, że przynajmniej będzie jakaś alternatywa.
 

DeletedUser2776

Guest
Z tego co kojarze dla zdobycia prowincji jest alternatywa... Na pewno nie trzeba wynajdywac technologii.
 

DeletedUser15643

Guest
Z tego co kojarze dla zdobycia prowincji jest alternatywa... Na pewno nie trzeba wynajdywac technologii.

a ja kojarzę, że nie było altenatywy - była koniunkcja...
np.:
* zbadaj technologię i wydaj punkty;
* przeprowadź zwiad prowincji i wydaj punkty;
* zajmij 2 sektory bez walki i wydaj punkty...
 

DeletedUser8507

Guest
studnia? no dobra... 11 studni na jednym świecie. czemu nie ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Ja mam na Arvahalu zaledwie 2 studzienki i od początku roku dostałem 150 diamentów.
Może im mniej masz studni tym większa jest szansa na diamenty ;/
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Może im mniej masz studni tym większa jest szansa na diamenty ;/
Jest nieco większa szansa przy zdobywaniu diamentów ze studni, jeśli jest ich więcej, bo z każdej studni jest szansa, że polecą diamenty, a skoro z każdej można zdobyć diamenty to szansa rośnie z większą ilością studni :)
A dla lepszego zrozumienia:
Masz 1 studnię - masz jedną szansę na zdobycie diamentów.
Masz 15 studni - masz 15 szans na zdobycie diamentów :p
 
Ostatnia edycja:

Fatherland

Książę
Dobrze, że nam to wyrlumaczyles, bo byśmy nie zrozumieli.., teraz będziemy zakładać konta efektowe na innych światach żeby zbierać ze studni diamenty. Trzeba będzie się tylko.dopisać do.jakiejś naiwnej.gildii. szkoda tylko że jeszcze z.wypraw nie da się wygrac studni to już w ogóle by się łazilo.po światach w różnych gildiach i na ich koszt brało by się szanse na studnie. Najważniejsze by być na.każdym.świecie i robić chato za lewe punkty co by więcej.diaxow na główne konta wpadalo:) i mieć.milion studni:) tylko.do jakiejś gildii się dopisax, może nie zauważa że konto eventowe:) taki fajny myk dali w inno to trzeba skorzystać :)
 

DeletedUser15750

Guest
A ktos sie orientuje czy zadania beda przechodzic czy bedzie jedno na dzien ktore w razie nie wykonania przepada?
 

bartekmod

Książę
ja na wszystkich 7 światach mam zdaje się ponad 90 studni i sobie to chwalę.. dawno skończyłem rozszerzenia diamentowe na głównym i uzbierałem już 7k na zapas na arktyke
 

DeletedUser8779

Guest
Po aktualizacji niedostępne są nowy event, wyprawy, jest stare menu gry ... wartości (złoto, młotki i medale) - podawane w normalnym zapisie (bez k, kk, G) - ... a miała być tylko aktualizacja oprogramowania serwera, bez wpływu na grę ;) - sytuacja z D ... chyba ktoś przywrócił starszą wersję ;)
Jest już ok - nie ma tematu ... chociaż w ogłoszeniu można było podać, że te elementy będą dostępne po kilku minutach :)
 

Molthess

Baron
Mi zaliczyło dzisiaj zadanie po przerwie na prace techniczne mimo, że nie spełniłem wymaganych warunków. Wyświetliło mi również, że całe linia zadań związana z tym eventem została zakończona. Zgłaszam to jako błąd, który wystąpił na świecie D.
 

DeletedUser16650

Guest
u mnie to samo, świat Cirgard.
Zresetowało także postęp w aktualnym zadaniu.
 

DeletedUser3

Guest
Jesteśmy świadomi problemu. Trwają prace nad naprawą. Sprawa dotyczy tylko światów C i D.
Przepraszamy za niedogodności!
 

DeletedUser16614

Guest
Super, że jesteście świadomi to cieszy, tylko mi pr przepadną. Długo ta naprawa jeszcze potrwa ?
 

bartekmod

Książę
ja już zrobiłem drugie zadanie (pierwszego nie miałem okazji zaliczyć przed błędem, tylko trochę PR wydałem), potem jak to naprawicie będę musiał robić wszystko od początku czy drugie mi z automatu już zaliczy?
 

DeletedUser16650

Guest
już chyba problem rozwiązany, nie ma informacji o ukończonym evencie, jednak zadanie trzeba od nowa robić...
 

DeletedUser8110

Guest
Nic nie trzeba robi od nowa, zadania powinny wrócić do stany sprzed pojawienia się błędu.
 

DeletedUser16650

Guest
Przynajmniej ja, miałem zadanie od nowa do zrobienia. Kwestia wydania PR, więc żadna strata.
 
Do góry