[Zgłoszone] Historia gracza (Gildie)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1525
  • Data rozpoczęcia

Jak głosujesz ?

  • Jestem za

    Głosy: 23 88,5%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 1 3,8%
  • nie mam zdania

    Głosy: 1 3,8%
  • mam to gdzieś :P

    Głosy: 1 3,8%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
również jestem jak najbardziej za ale także nie jestem pewien czy juz kiedyś taki pomysł (lub podobny) był proponowany. Nie mniej jednak, pozwoli to zdobyć pewną wiedzę o osobach, które chcą się dostać do gildii (czy można polegać na kimś i zostanie nawet w gorszej chwili, czy też skacze z kwiatka na kwiatek - szczególnie mogłoby to być niebezpieczne jeśli w grze kiedyś pojawią się wojny klanów)
 

DeletedUser3255

Guest
Robcio daj mi na pw jakiś cynk ze swoimi statystykami, chętnie pooglądam jak to wygląda ( jeśli to nie problem)

co do : "ale raczej nie przejdzie" to zostawmy to opini publicznej ;), rozumiem, że masz takie podejście po tym jak FoE zaczęło karać umowy dżentelmeńskie a zaczęło faworyzować naciąganie i gnębienie słabszych ( sam jestem żywym dowodem gnębiciela, jak zgnębiłem więcej sąsiadów to połączyli mi kontynent, w innym przypadku kisił bym się w tym samym "okręgu" z rok :) )
 

DeletedUser9141

Guest
Zgadzam się z tym o czym pisze gracz el_licho graczy takich mowa o skoczach guildowych powinno się karać, czyli powinny wystąpić jakieś kary za tego typu grę / tu wyłudzi tam wyłudzi potem znowu winnej guild wyłudzi i się kręci :(( no nic takie moje zdanie .POZDRAWIAM i życzę miłej zabawy .
 

DeletedUser9756

Guest
Jestem na tak... pozwoliłoby to wyłapać 'cwaniaczków' czy jak ich tam nazywają :)

Czemu od razu rok :) ? Ja spokojnie czekałem a sami odpadli 8> a teraz mam gracza z przemysłówki i jak wróci z urlopu, okaże się czy nie powinienem twierdzić, że lepiej było przed połączeniem :\
 

DeletedUser8110

Guest
W sumie jako rekruter w swojej Gildii uważam, że najważniejsza wciąż powinna być rozmowa z danym graczem, a nie to czy był wcześniej w 5 czy 10 gildiach :)
Często sami ludzie piszą, że zawiedli się na poprzednich gildiach... Żeby było śmieszniej czasami zdarzają się też osoby, które piszą 'przyjmij mnie na 10 minut do gildii, zmotywuje wszystkich i spadam, bo zbieram plany' - szczerość ^^
Tak naprawdę dopóki kogoś nie przyjmiemy i nie zobaczymy jak działa, to nie zgadniemy czy jest takim 'cwaniaczkiem' ;)

Ale nie widzę powodu 'dlaczego nie?', więc zaznaczam, że jest mi to obojętne.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na Tak..aczkolwiek jako Załozycielka i Rekrutant..uważam że rozmowa z delikwentem chcącym dołączyć do Mojej Gildii ..to podstawa..ale.."skoczków".."chorągiewek"..nie lubię..tacy zawsze będą uciekali ..choćby nie wiem jak im "nieba przychylić"...choć jak tu już pisano..zdarzają się i wyjątki.. :)

Ello..jestem na TAK :)
 

DeletedUser1525

Guest
Już podałem taki pomysł tylko tam go skrytykowano ale widzę że jest już więcej entuzjastów :)
 

DeletedUser3255

Guest
LongDongSilver
wystarczy trochę "marketingu" i niechciany towar można "upchnąć" ;), może trochę źle zacząłeś temat ? ... ja po napisaniu posta dałem znać do czołówki rankingu globalnego + moi znajomi + ludzie z gildii ... efekt piorunujący :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry