Historia Galileusza.

DeletedUser18348

Guest
Chciałam zapytać jakie są zadania, ale widzę, że są już ładnie zapakowane w spoilerku :D
 

Solshine

Baron
Bardzo brzydki nerf alternatywy przy zadaniu 12, nie dość że 900 (z 300) towarów to tylko ze swojej ery (było - dowolna era), nie do przeskoczenia dla moich dwóch pobocznych światów, które mają zostać w żelazie i nie mają co przejmować już.
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Bardzo brzydki nerf alternatywy przy zadaniu 12, nie dość że 900 (z 300) towarów to tylko ze swojej ery (było - dowolna era), nie do przeskoczenia dla moich dwóch pobocznych światów, które mają zostać w żelazie i nie mają co przejmować już.
Nigdy zadania zdobycia prowincji nie miało alternatywy więc twierdzenie, że było 300 a jest 900 nie jest prawdziwe.
Zawsze są jakieś prowincje do przejęcia, a jeśli wszystkie zostały zdobyte, to zadanie zrobi się automatycznie.
Jesteś zapewne już tak długo w żelazie, że towary z żelaza już się pewnie wysypują z magazynu, a nie musi być to towar jednego rodzaju.
A na marginesie czym jest epoka żelaza lepsza od innych, że koniecznie chcesz tam tkwić?
Osobiście za najlepszą uważam epokę współczesności.
 

DeletedUser17201

Guest
A może tym razem, wyjątkowo, doczekamy się informacji O KTÓREJ będzie włączony event? Hmm?
 

DeletedUser12625

Guest
O której event to taka istotna informacja? Rozumiem gdy czekało się z niecierpliwością na wejście nowej epoki aby od razu rzucić się na mapę gvg, lub na nową perłę aby być jednym w pierwszych na serwerze, ale na event w którym do wygrania jest budynek z bonusem do obrony?
 

DeletedUser17201

Guest
Wejście nowej epoki to akurat totalnie nieinteresująca informacja - jak już jest, to i będzie. A event jest czasowy.
Nie wspominając o tym, że akurat podanie godziny to dobra praktyka, niezależnie czego dotyczy.
 

DeletedUser12625

Guest
W chwili obecnej zgadzam się że wejście nowej części epoki jest mało interesujące, nawet wejście samej nowej epoki jest mało ciekawe, ale gdy wchodziły epoki do przyszłości włącznie to wtedy czekało się na nie. Event jest czasowy a zadania można wykonać bez wcześniejszego przygotowania w 3-4 dni, a z przygotowaniem w jeden dzień.
 

tagera

Baronet
Tak czytając misje do zrobienia myślę, że nie będzie trudne. Dobrze, że dziś się dowiedziałam o nowych zadaniach, bo mam wysłanego zwiadowcę. już chciałam tam iść i zobaczyć co odkrył, ale poczekam. Budynek jak dla mnie może być, bo i miejsca nie zajmuje dużo.
 

DeletedUser17089

Guest
Jedyne co może mnie skłonić to robienia jakichkolwiek zadań to nagroda w postaci rozszerzenia terenu. W innym przypadku potraktuję to jak dziesiątki poprzednich zadań czyli totalnie zignoruje.
Możecie co 2 dni robić wydarzenia, tylko co mi po nagrodach jak wstawić ich nie ma gdzie. I tak już pełny magazyn "cudownych" wrót słońca i innego badziewia, którego nie ma gdzie postawić.
 

DeletedUser17497

Guest
Tak tylko przypomnę, że zgodnie z zapowiedziami twórców, żadnych nadprogramowych rozszerzeń terenu być nie może i nie będzie.
 

Solshine

Baron
Jedyne co może mnie skłonić to robienia jakichkolwiek zadań to nagroda w postaci rozszerzenia terenu. W innym przypadku potraktuję to jak dziesiątki poprzednich zadań czyli totalnie zignoruje.
Możecie co 2 dni robić wydarzenia, tylko co mi po nagrodach jak wstawić ich nie ma gdzie. I tak już pełny magazyn "cudownych" wrót słońca i innego badziewia, którego nie ma gdzie postawić.
Tobie się nie przyda, innym się przyda. Jeśli kablówka nadaje cykliczną audycję dajmy na to dla płetwonurków, a ja nie umiem pływać, to nie kręcę nosem z wyższością, że "ja je ignoruję". Nie żeby Inno w ogóle miało to interesować, w końcu - w przeciwieństwie do kablówki - ta gra jest za darmo.
 

DeletedUser16730

Guest
Jedyne co może mnie skłonić to robienia jakichkolwiek zadań to nagroda w postaci rozszerzenia terenu.

Każdemu by się przydało rozszerzenie, ja też bym chciał ich na full. Jednak jak pomyśleć nad tym mocniej to raczej byłbym przeciwny takim nagrodom z eventów. To jest jedyny element gry jednakowy dla każdego, nie przeskoczysz tego nawet jak nakupisz diaxów za całą emeryturę babci. I chyba (tak myślę) nie jest to głupie.
 

DeletedUser17201

Guest
Świetnie, że jest alternatywa dla zadań, super. Tylko dlaczego nie dla gracza z brązu?
Zmieniliście, że trzeba wpłacić do skarbca gildii surowce z epoki obecnej lub poprzedniej, a z brązu się NIE DA. Nie dość, że zeżarło mi bez sensu 300 hebanu, to jeszcze zadanie niezaliczone. Foch.
 

Kaluta

Wójt
Na przeszkodzie by szybko skończyć event stoją pry (ich chwilowy brak;)). Nie jest źle, liczę, że dziś go skończę :]:]:]
A jak tam u was?

Zmieniliście, że trzeba wpłacić do skarbca gildii surowce z epoki obecnej lub poprzedniej, a z brązu się NIE DA. Nie dość, że zeżarło mi bez sensu 300 hebanu, to jeszcze zadanie niezaliczone. Foch.
ja podobnie zrobiła, tylko z epoką o 2 stopnie niższą niż ta, w której teraz jestem ;/;/ no ale to akurat moja wina, nie ma tego złego - moja gildia-moje zasoby 8>8>8>
 

DeletedUser7795

Guest
@aerrae towary z brązu nie są używane w GvG więc ich nie zalicza. Musisz wejść do epoki żelaza i wpłacić towary z żelaza.
 

DeletedUser18576

Guest
To jest wyjątkowo kijowe i darujcie sobie odpowiedzi jak powyżej - permanentny brak rozszerzenia terenu powoduje, że ta gra już nie cieszy.
Ja gram może ze 2 mce, zostawiłam już trochę kasy, więc dla mnie nie jest ta gra taka darmowa......a w inwentarzu mam 3 strony różności, których nie mogę ustawić....
Nagroda z ostatniego eventu również trafi do inwentarza.

Mega beznadziejne, gra nie sprawia radości bo nie możesz skorzystać z nagród, które rzekomo wygrałeś - to tak jakby dać komuś lizaka za zrobienie zadań i nie pozwolić mu go rozpakować.....niech liże przez papierek ble
 

DeletedUser18348

Guest
O ! Ja też gram 2 m-ce i gra mnie coraz bardziej cieszy i wciąga :)
Też bym chciała więcej rozszerzeń, ale jakoś daję radę :D
Lepszą strategię miasta musisz rozplanować ;)

Tak wygląda moje miasto po 2 miesiącach:
31588200918897612163.png


Po prawej już miejsce przygotowane na Castel ,ale teraz kowale tam są dla eventu :haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry