Historia Czyngis-chana - dyskusja

DeletedUser20374

Guest
Coś się popsuło. Jeszcze dobrze nie zacząłem a już zakończyłem event???
Znaczy mam 1 zadanie do zrobienia a poniżej ze już ukończyłem event?
 

lunatyk15005

Szlachcic zagrodowy
ja mam problem na świecie B i D pokazuje mi ze zrobiłam wszystkie zadania i jeszcze zadanie do zrobienia... co jest dziwne bo na świecie C jest normalnie wyglądający event
 

DeletedUser19136

Guest
No to nic tylko Wam pogratulować błyskawicznego zrobienia eventu, a Oni dali czas do 15 pażdziernika, a tu niektórzy go zrobili zanim na dobre się pojawił:)
Ja niestety dalej nic nie mam, pewnie się pojawi 14 pażdziernika o 23:59:(
 

DeletedUser20222

Guest
No to nic tylko Wam pogratulować błyskawicznego zrobienia eventu, a Oni dali czas do 15 pażdziernika, a tu niektórzy go zrobili zanim na dobre się pojawił:)
Ja niestety dalej nic nie mam, pewnie się pojawi 14 pażdziernika o 23:59:(

Problem jest tylko tego typy, że nagród za "ukończenie" tych zadań nie przyznali :p
 

DeletedUser20108

Guest
Przy pierwszej próbie odpalenia eventu chyba o 10 rano wszedłem w to, i wydaje mi się że zrobiłem 1 walkę z obecnego wtedy zadania bo odwiedzałem akurat miasta sąsiadów. teraz mam wszystkie ptaszki z nagrodami na dole zaznaczone, oraz nie przyznaje mi żadnych nagród. U jegnego z moich kolegów z gildii jest identyczna sytuacja
 

DeletedUser17142

Guest
Też zaraz po 10, zrobiłem 1 walkę z pierwszego zadania.
Teraz są inne zadania, ale z informacją o skończeniu eventu.
 

DeletedUser18834

Guest
Event ukończony a nagrody głównej brak, dobrze że po drodze 100 diamentów wpadło
 

DeletedUser20108

Guest
U mnie wygląda podobnie (załączniki)
 

Załączniki

  • even-blad-A.PNG
    even-blad-A.PNG
    901,6 KB · Wyświetlenia: 7
  • even-blad-B.PNG
    even-blad-B.PNG
    876,1 KB · Wyświetlenia: 6

kasia2389

Arcyksiążę
Czy nie czas aby ktoś z administracji coś nam powiedział.

Zrobiłem wszystkie zadania a rotundy nie ma.
Gdzie jest moja ROTUNDA?
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Problem jest nam znany i aktualnie trwają prace nad jego naprawą. Prosimy o cierpliwość.
 

DeletedUser3170

Guest
Ja się zatrzymałem na 7 zadaniu bo nie dostałem ani premii dla atakujacych 10% ani zestawu do renowacji
 

DeletedUser16711

Guest
No jak też na wszelki wypadek nie robię bo jak się okaże że zresetują event i trzeba będzie od nowa robić to drugi raz prowincji nie zajmę :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wydaje się że problem dotyczy światów które były online w czasie falstartu ewentu.
Wiem z cała pewnością, ze nie robiłem pierwszego zadania na świecie C, a po ponownym uruchomieniu ewentu zaczynałem od drugiego zadania.
Na pozostałych światach jest dobrze.

No jak też na wszelki wypadek nie robię bo jak się okaże że zresetują event i trzeba będzie od nowa robić to drugi raz prowincji nie zajmę
A ja przy zdobytej całej mapie z przyjemnością przytulę ponownie nagrody, zwłaszcza 80 diax za ostatnie zadania.
 

DeletedUser16711

Guest
No ja podczas falstartu byłem online na E i tu mam pomieszane a na C normalnie (pomijając że w pierwszym zadaniu nie było alternatywy 1 bitwa lub motywka)
 
Do góry