Historia Czyngis-chana - dyskusja

DeletedUser11629

Guest
Event bardzo fajny, szybciutki i bezbolesny do ogarniecia nawet na swiatach pobocznych, a nagroda glowna przyjemna. Wielkie BRAWO za alternatywe do "zwerbuj jednostki", poprosze czesciej :)
 

DeletedUser19626

Guest
Zapowiadali event dobre 2 miesiące temu. Miał wejść przed letnim chyba jest październik i event niedopracowany. Powinniście cytować słowa piosenki "Znowu w życiu wam nie wyszło"
 

DeletedUser20369

Guest
Fajny, przyjemny i krótki event, w końcu coś bez mnóstwa ulepszeń, dlatego pierwszy raz od dawna skusiłem się na zrobienie zadań. U mnie obyło się bez komplikacji, o jakich piszą niektórzy, więc cieszę się już z bonusu militarnego :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Całkowita dyskwalifikacja ze względu na konieczność robienia postępów na mapie świata.
Znowu zapomnieli, ze obiecali alternatywy dla zadań na mapie świata, mam nadzieję, że po to właśnie wprowadzają
negocjacje do zadań.

Na światach ze zdobytą całą mapa, ewent robi się sam.

Budynek zacny dla wojowników, dla pacyfistów nieprzydatny. Po drodze można trafić diaxy.
Przypominam, że nagrody za poszczególne zadania, na światach w tych samych epokach są jednakowe.
 

DeletedUser18940

Guest
Niestety dla osób początkujących w epoce brązu event jest prawie niewykonalny.
W jednym z pierwszych zadań (chyba 3lub4) trzeba albo pokonać 16 jednostek albo wpłacić towary do skarbca gildii.
Walka odpada ze wzgledu na brak odblokowanej odpowiedniej technologii (z epoki żelaza) natomiast gildia nie przyjmuje towarow z brazu, a przy tak skromnym poziomie rozwoju, brak towarow na przehandlowanie za towary z żelaza...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@MightyWinterfresh
Zdaje się, że w tym konkretnym zadaniu trzeba wpłacić towary z obecnej lub poprzedniej epoki - będąc w Epoce Brązu tej alternatywy nie da się wykonać, bo towary z Epoki Żelaza są z epoki następnej - czyli nie spełnia to warunków zadania.

Jednostki pokonać natomiast można na mapie świata - nie trzeba wygrać, wystarczy walczyć i zabijać nawet 1 jednostkę na walkę. 16 takich walk i zadanie zrobione.
 
Do góry