Halloween w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9456

Guest
Prawie koniec mam. I tu pytanko.

Ile strach na wróble daje zadowolenia w jesieni średniowiecza? Bo nie wiem czy nie stawiać go w miejsce publicznej łaźni.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jak go dostaniesz, to już od którejś tam aktualizacji parametry w inwentarzu są wyświatlane, po najechaniu myszką na budynek :p
 

DeletedUser9456

Guest
Właśnie spojrzałem. 480 strach na wróble daje. Już bardziej cmentarz się opłaca postawić bo daje 890 w jesieni średniowiecza. ;/
 

DeletedUser6358

Guest
Pobij sektor to znaczy taki jeden z wileu w prowincji czy wlasnie cala prowincje?
 

DeletedUser9456

Guest
Nie musisz całej prowincji podbijać. Wystarczy jeden sektor jak siłą przejmiesz.
 

DeletedUser9456

Guest
Mały błąd ortograficzny ja widzę pod koniec!

Kiedy pojawia się Frosty, mówiący że niedługo dowiemy się, kto za tym stał... To w tytule misji pisze. "Tajemnicy" A to błąd, bo powinno być. "Tajemniczy" :D
 

DeletedUser

Guest
"Kogo? czego?" ciąg dalszy widzimy, a nie "jaki?" ciąg dalszy.
Wszystko jest ok.
 

DeletedUser3876

Guest
Mały błąd ortograficzny ja widzę pod koniec!

Kiedy pojawia się Frosty, mówiący że niedługo dowiemy się, kto za tym stał... To w tytule misji pisze. "Tajemnicy" A to błąd, bo powinno być. "Tajemniczy" :D

TAJEMNICY ciąg dalszy. Tajemnicy - Tej tajemnicy będzie ciąg dalszy:)
Ni ma błenduf:p
 

DeletedUser

Guest
Mam mały problem z tymi pkt na perły bo nikt z moich znajomych nie ma perły, a jak wchodzę na kogoś z rankingu to nic nie mogę zrobić z perłą :/
 

DeletedUser6174

Guest
A czy dalekobieżne to katapulty itp, czy np. Łucznicy ?
Dalekobieżne? nie ma takich jednostek ;) jeśli chodzi Ci o jednostki dalekiego zasięgu (zwane artylerią) to są to między innymi katapulty, łucznicy to jednostki strzeleckie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wygląd pola ze strachem zmienia się co przelogowanie (cyklicznie? losowo? Nie chciało mi się sprawdzać...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry