Halloween w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
szybkie pytanko odnośnie czasu trwania eventu
(..)i potrwa dwa tygodnie, do 5 listopada.

Event się zakończy 6go o 5 rano czy 5go o 5 rano?
 

DeletedUser2776

Guest
Mam mały problem z tymi pkt na perły bo nikt z moich znajomych nie ma perły, a jak wchodzę na kogoś z rankingu to nic nie mogę zrobić z perłą :/

Nie musisz pakowac punktow w perle jesli nie chcesz. Po prostu zbadaj dwie nowe technologie a zadanie zostanie zaliczone.
 

DeletedUser10784

Guest
jeszcze pytanie odnośnie tych jednostek "tego samego typu". tzn że muszę mieć odblokowane 5 pole za 100 diamentów
czy np. moge miec 4 balistów i np 1 goscia z katapult?
 

DeletedUser10085

Guest
Musisz miec 5 jednostek tego samego typu. jeśli nie masz odblokowanego piątego pola, musisz wybudować jeszcze jeden warsztat.
 

DeletedUser9456

Guest
Event już ukończyłem co prawda, ale muszę powiedzieć że bardzo fajny był! Nie mogę się doczekać następnego... A takie eventy urozmaicają grę jak dla mnie. :) No jedynie mogę ponarzekać na fakt, że jestem dalej w jesieni średniowiecza, więc bieda z strachem na wróble. Ale może następnym razem, będzie opcja ulepszenia go. ;/
 

DeletedUser10575

Guest
Zgaduje że to strach na wróble.

A jaka jest nagroda główna? Szklaneczka magicznej wody ze Szczupakowego stawu? :)
 

DeletedUser3876

Guest
Panowie proszę o powrót do tematu a nie dyskusję o tym co posiadam w inwentarzu:)
 

DeletedUser9756

Guest
Zazdroszczę ci Szczupaku... ja też chcę taki cmentarz :(

A pod chmurką moim zdaniem jest jezioro pełne szczupaków, dającego jedną Rybcię co 1 dzień ;) Skądś w końcu muszą się brać na naszym forum :)
 

DeletedUser

Guest
Hej a ja mam problem z zadaniem " Posiadaj 5 jednostek dalekiego zasięgu tego samego typu".. niby mam 5 muszkieterów ale mi nie uznaje.. co robić?:)
 

DeletedUser3876

Guest
Hej a ja mam problem z zadaniem " Posiadaj 5 jednostek dalekiego zasięgu tego samego typu".. niby mam 5 muszkieterów ale mi nie uznaje.. co robić?:)

Jednostki dalekiego zasięgu (inaczej artyleria) to miotacze głazów, balisty, katapulty, trebusze, działa odtylcowe, działa szybkostrzelne.

Muszkieter to jednostka strzelecka.
 

DeletedUser

Guest
Event już ukończyłem co prawda, ale muszę powiedzieć że bardzo fajny był! Nie mogę się doczekać następnego... A takie eventy urozmaicają grę jak dla mnie. :) No jedynie mogę ponarzekać na fakt, że jestem dalej w jesieni średniowiecza, więc bieda z strachem na wróble. Ale może następnym razem, będzie opcja ulepszenia go. ;/

Też już skończyłam - dzięki pomocy forumowiczów :D - i muszę się zgodzić. Zaczęłam grać w polską wersję (wcześniej dawno dawno temu na becie) podczas eventu z kołem fortuny i wciągnęłam się w FoE o wiele bardziej, niż normalnie. Dlatego postuluję o jak największą ilość eventów, przyciągają nowych graczy i starych wyjadaczy :)
 

DeletedUser4428

Guest
Też już skończyłam - dzięki pomocy forumowiczów :D - i muszę się zgodzić. Zaczęłam grać w polską wersję (wcześniej dawno dawno temu na becie) podczas eventu z kołem fortuny i wciągnęłam się w FoE o wiele bardziej, niż normalnie. Dlatego postuluję o jak największą ilość eventów, przyciągają nowych graczy i starych wyjadaczy :)

Ja już zacząłem grać dawno, dawno temu, jeszcze przed pierwszym eventem, kiedy najdalsza epoka to była Jesień :D
 

DeletedUser9756

Guest
Trochę nie na temat piszecie :)
Ale powiem, że ja zacząłem w pierwszym dniu powstania polskiej wersji :p To się nazywa dawno :D

Co do eventu - zżera mnie ciekawość kto ukradł ten kostium :haha:
 

DeletedUser

Guest
Ukończyłem, ale mam pytanie:
Czy bałwan daje nam jakieś ukryte zadanie? Bo mam gratulacje od niego, ale wygląda to tak, jakby było jeszcze coś, czego nie zrobiłem (pole "wymagane" jest czerwone, a nie zielone)
 
Status
Zamknięty.
Do góry