Halloween w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Z reguły jest tak że ostatni dzień eventów jest liczony włącznie.

Czy tą odpowiedź mam brać za pewnik? Powstaje nowa wersja, która się nakłada z zakończeniem eventu. Nie chcę zostać z ręką w nocniku bez cmentarza, na którym mi zależy, a chcę go mieć w innej erze niż posiadam :)
Pozdrawiam
 

DeletedUser7387

Guest
mam problem na dinego
mam zadanie sprzedaj albo ciepr a na innych swiatrach zrobilem bez problemu a tu kupa
sprzedałem z epoko brazu domy produkcje dekoracje i nic nie zaliczylo
sprzedałem z epoko bierzacej domy produkcje itd i też nic...
supprort rozklada rece wiec co jest nie tak?
 

DeletedUser3876

Guest
mam problem na dinego
mam zadanie sprzedaj albo ciepr a na innych swiatrach zrobilem bez problemu a tu kupa
sprzedałem z epoko brazu domy produkcje dekoracje i nic nie zaliczylo
sprzedałem z epoko bierzacej domy produkcje itd i też nic...
supprort rozklada rece wiec co jest nie tak?

A może nie zrobiłeś tego, czego wymaga zagadka...?
Posiadasz cmentarz w swoim mieście? Jeżeli tak to sprzedanie w/w przez Ciebie budynków nic Ci nie da (działa to tylko w przypadku nie posiadania cmentarza) tylko po prostu musisz usunąć cmentarz.

Co do zdania o supporcie... Pisałeś tam? Minęły 24h godziny od zgłoszenia?
 

DeletedUser7387

Guest
A może nie zrobiłeś tego, czego wymaga zagadka...?
Posiadasz cmentarz w swoim mieście? Jeżeli tak to sprzedanie w/w przez Ciebie budynków nic Ci nie da (działa to tylko w przypadku nie posiadania cmentarza) tylko po prostu musisz usunąć cmentarz.

Co do zdania o supporcie... Pisałeś tam? Minęły 24h godziny od zgłoszenia?
a widzisz mam cmentarz ;p
a support odpisał po paru min ale nic byl w stanie pomoc ;p
dzieki
 

DeletedUser11157

Guest
Cześć.
Mam problem z ostatnim zadaniem gdzie trzeba usunąć 3 dowolne budynki.Sprzedałem je ,ale zadanie nie zostało zaliczone.
Odświeżyłem stronę ,ale nic nie podziałało.Co powinienem zrobić.Z góry dzięki za pomoc.
 

DeletedUser3876

Guest
Cześć.
Mam problem z ostatnim zadaniem gdzie trzeba usunąć 3 dowolne budynki.Sprzedałem je ,ale zadanie nie zostało zaliczone.
Odświeżyłem stronę ,ale nic nie podziałało.Co powinienem zrobić.Z góry dzięki za pomoc.

Jeżeli posiadasz cmentarz - usuń go. Jeżeli nie posiadałbyś - musiałbyś usunąć 3 budynki z własnej epoki.
 

DeletedUser9586

Guest
Zastanawiam się czy wraz z każdym kolejnym halloween będzie można zdobyć coraz nowszy i większy cmentarz. Jeśli tak to pewne wyglądało by to mnie więcej tak:
halloween 2012 -cmentarz 3x3
halloween 2013 -stary cmentarz 3x4
halloween 2014 -mroczny cmentarz 4x4
halloween 2015 -cmentarzysko 5x5
halloween 2016 -koszmarne cmentarzysko 6x6
halloween 2017 -cmentarz przy alcatraz 10x7 :)
 

Futryna

Rycerz
witam,

mam problem z jednym zadaniem, otóż posiadam 5-ciu łuczników z epoki żelaza i nie zalicza mi zadania:/ Wie ktoś w czym problem? Usunąć jedną jednostkę i wyszkolić jeszcze raz?

pozdrawiam
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jeśli to zadanie z posiadaniem jednostek dalekosiężnych, to musisz posiadać 5 jednostek jednego rodzaju spomiędzy tych: miotacz głazów, balista, katapulta, trebusz, działa wszelkiej maści. Łucznicy to jednostki strzeleckie :) A wszystkie rozwiązania masz na pierwsze stronie w poście #7 wraz z rozwiązaniami :p
 

DeletedUser

Guest
Hej.
Event kończy się dziś o północy, czy trwa jeszcze cały jutrzejszy dzień?

Pozdrawiam
 

DeletedUser9456

Guest
Ja mam tylko nadzieje tak na zakończenie dyskusji... Że pojawi się więcej takich eventów! Bardzo urozmaicają one grę, a ja z przyjemnością je wykonuje! Nie mogę się drugiej rocznicy FoE doczekać, albo wielkanocy. Może dorwę studnię życzeń. :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ja mam tylko nadzieje tak na zakończenie dyskusji... Że pojawi się więcej takich eventów! Bardzo urozmaicają one grę, a ja z przyjemnością je wykonuje! Nie mogę się drugiej rocznicy FoE doczekać, albo wielkanocy. Może dorwę studnię życzeń. :)

Jaka rocznica, jaka Wielkanoc, przecież zima jeszcze nas czeka ( jako taka, śniegu nie ma, słońce świeci, może piaskiem sypnie, a nie śniegiem :D )
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dziś wymieniałam jednostki w obronie i troszkę się zacięłam o co chodzi... Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia powoli się przyzwyczajam chociaż dziś chciałam złapać suwak od armi a wysłałam atak;) 4 jednostkami:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry