Halloween 2023 - komentarze

Marik

Książę
za te 16,5k medali to sobie życie można na nowo ułożyć;p budynki spoko zobaczymy ile uda się ugrać całkowicie bez $$
 

Rise

Szlachcic
Zdaje sie ze nie wszystko zostało przetłumaczone.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-10-26-11-31-05-994_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_2023-10-26-11-31-05-994_com.innogames.foeandroid.jpg
    67,5 KB · Wyświetlenia: 23
  • Screenshot_2023-10-26-10-59-52-479_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_2023-10-26-10-59-52-479_com.innogames.foeandroid.jpg
    90 KB · Wyświetlenia: 23
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Ten event zaczyna mnie już irytować . We wskazówkach dostaję , że warto wybrać talię kart zombie , bo będą wilkołaki . Pierwsza walka - przeciwnik wilk , a ja mam kartę nietoperza - w tali zombie . I znowu muszę wydać zęby by wymieniać te karty ... I jeszcze przeciwnik z 1 hp zadał mi pełne maksymalne obrażenia 3 i straciłem 11/14 hp . A ja w zamian dostaję jakieś hu...lipne karty na wymianę .
Kolejna tura - przeciwnik wilk z 2 hp i obrażeniami 1-3 , a ja mam ...znowu nietoperza na dzień dobry . Najlepsze na końcu lochu - jakiś boss z mocnym dmg - a ja mam do wyboru jakieś hu...lipne karty z niskim dmg . Nie ma bata bym pokonał bossa - i racja - boss mnie zaje...zabił jednym uderzeniem zabierając 6 hp ;) A ja mu odebrałem 2 hp .
Jak mam zdobyć złote klucze ? Bo jedyną poprawną taktyką jest lecenie na pałę z lochem do końca bez leczenia za zęby - tej waluty używać do wymiany hu...lipnej talii kart - a nuż może coś się trafi lepszego .
Jak ja nienawidzę gier karcianych tego typu - 70% szans to szczęście , nie masz żadnego wpływu na przebieg gry i zwycięstwa. Co Ci los da - masz tak grać - nieważne , że tymi kartami możesz najwyżej podetrzeć przeciwnikowi tyłek . A tak było dobrze - event archeologiczny w 100% był zależny od Ciebie , nie trzeba wydawać było kasy by grać dalej . Nie - musieli dać najbardziej znienawidzony sposób grania .
 
ja mam tylko jedno pytanie i grzecznie (na razie) pytam InnoGames:
Czy możecie WRESZCIE wycofać tę ,,łapkę" zachęcająca do wzięcia udziału w evencie? Może nie chcę robić eventu, a ta ,,łapka" nie dość, że irytuje swoim poruszaniem się, to jeszcze zasłania dużą część mapy...
Proste pytanie. Proszę o prostą odpowiedź.

P.S. Tak, zbanujcie mnie, wywalcie konto, co tam sobie chcecie. Znajdę se inną grę, InnoGames...
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Dzisiaj padł mój rekord, ****iany, ale rekord: 36 zadań ewentowych w 35 minut. O czym to świadczy? Ano o tym, że zadania, tak jak większość w FoE, jest niedostosowane do gracza, do epoki... właściwie do niczego.
Wiem, wiem, nic nowego ;-)

Co z resztą? Sam mechanizm strasznie przekombinowany, na początku może się wydawać, że ma się wpływ na rozgrywkę, za chwilkę okazuje się, że to błędne myślenie.
Lubię być robiony w konia, ale nie jestem naiwny ;-)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Dzisiaj padł mój rekord, ****iany, ale rekord: 36 zadań ewentowych w 35 minut.
Super, gratki. Jeśli polujesz na dzisiejszą nagrodę dnia. W przeciwnym wypadku po co? :\

Co z resztą? Sam mechanizm strasznie przekombinowany, na początku może się wydawać, że ma się wpływ na rozgrywkę, za chwilkę okazuje się, że to błędne myślenie.
Lubię być robiony w konia, ale nie jestem naiwny ;-)
Zgadzam się, ale nie taki diabeł straszny... ;)
 
Ten event zaczyna mnie już irytować . We wskazówkach dostaję , że warto wybrać talię kart zombie , bo będą wilkołaki . Pierwsza walka - przeciwnik wilk , a ja mam kartę nietoperza - w tali zombie . I znowu muszę wydać zęby by wymieniać te karty ... I jeszcze przeciwnik z 1 hp zadał mi pełne maksymalne obrażenia 3 i straciłem 11/14 hp . A ja w zamian dostaję jakieś hu...lipne karty na wymianę .
Kolejna tura - przeciwnik wilk z 2 hp i obrażeniami 1-3 , a ja mam ...znowu nietoperza na dzień dobry . Najlepsze na końcu lochu - jakiś boss z mocnym dmg - a ja mam do wyboru jakieś hu...lipne karty z niskim dmg . Nie ma bata bym pokonał bossa - i racja - boss mnie zaje...zabił jednym uderzeniem zabierając 6 hp ;) A ja mu odebrałem 2 hp .
Jak mam zdobyć złote klucze ? Bo jedyną poprawną taktyką jest lecenie na pałę z lochem do końca bez leczenia za zęby - tej waluty używać do wymiany hu...lipnej talii kart - a nuż może coś się trafi lepszego .
Jak ja nienawidzę gier karcianych tego typu - 70% szans to szczęście , nie masz żadnego wpływu na przebieg gry i zwycięstwa. Co Ci los da - masz tak grać - nieważne , że tymi kartami możesz najwyżej podetrzeć przeciwnikowi tyłek . A tak było dobrze - event archeologiczny w 100% był zależny od Ciebie , nie trzeba wydawać było kasy by grać dalej . Nie - musieli dać najbardziej znienawidzony sposób grania .
No niestety widzę że kompletnie olałeś "przygotowania" do eventu :haha: Szczególnie że to nowa minigierka. Tam wszystko jest zrozumiałe , jeśli wiesz o co chodzi , a dla kogoś kto tego nie wie jest ciemność jak w lochu :D Mi się podoba , będzie dużo zaskoczeń w efektach.
ps edit 3podejścia 3x boss załatwiony. To podpowiedź ,nie przechwałka;). Uszy do góry
 
Ostatnia edycja:

Auraya

Hrabia
No niestety widzę że kompletnie olałeś "przygotowania" do eventu :haha: Szczególnie że to nowa minigierka. Tam wszystko jest zrozumiałe , jeśli wiesz o co chodzi , a dla kogoś kto tego nie wie jest ciemność jak w lochu :D Mi się podoba , będzie dużo zaskoczeń w efektach.
ps edit 3podejścia 3x boss załatwiony. To podpowiedź ,nie przechwałka;). Uszy do góry
kto wie, ten wie, kto nie to jego problem, nie?
mówisz z pozycji osoby uprzywilejowanej, nie każdy ma możliwość się dowiedzieć dużo wcześniej co z czym się je
i nijak nie wychodzi z tego podpowiedź...
 
kto wie, ten wie, kto nie to jego problem, nie?
mówisz z pozycji osoby uprzywilejowanej, nie każdy ma możliwość się dowiedzieć dużo wcześniej co z czym się je
i nijak nie wychodzi z tego podpowiedź...
Nie jestem osobą uprzywilejowaną ...
Każdy tu grający ma dostęp do internetu , a więc każdy może się dowiedzieć :haha:
Dużo wcześniej też nie potrzebujesz ...ja przesłuchałem sprawdzone źródła wiedzy dzień przed startem ev...
Staram się podpowiadać , ale to nie znaczy że zawsze wykładam wszystko kawę na ławę , szczególnie pierwszego dnia ev. Czasami "pobudzam do myślenia" ;) lub "dopinguję" licząc że gracz do którego piszę się nie podda
 

Landberg

Rycerz
Powiem tak: spróbowałem pierwszego rozdania kart i całej tej reszty, ale kompletnie mi nie leży ten Event, dlatego tak szczerzuteniko i bez ściemy, dałem sobie spokój z tą edycją. Szkoda mi oczywiście pewnych profitów z wykonywanych zadań, ale nie chcę się męczyć, po prostu skupię się na innych aspektach gry. A skoro tak, to miło by było, gdyby zniknął mi ten Event sprzed oczu na planszy. A tu nic z tego, będzie wisiał ;/ Niestety po pierwszych testach zgarnąłem tak zwane "Laboratorium potworności". No i oki, zrozumiała sprawa, dla kogoś kto chciał zobaczyć jak będzie dalej, a tu masz, wchodzę do inwentarza i nie mogę nawet "tego" sprzedać u handlarza (kłódka :?). Jaki ich zatem los? Strych, szuflada czy tam czarna d...
dziura ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
a tu masz, wchodzę do inwentarza i nie mogę nawet "tego" sprzedać u handlarza (kłódka :?). Jaki ich zatem los? Strych, szuflada czy tam czarna d...
a to kłódki nie możesz zdjąć? xD po to jest ta kłódka z automatu by z rozpędu nie sprzedać.... ale samemu zdjąć je można....
 
No niestety widzę że kompletnie olałeś "przygotowania" do eventu :haha: Szczególnie że to nowa minigierka. Tam wszystko jest zrozumiałe , jeśli wiesz o co chodzi , a dla kogoś kto tego nie wie jest ciemność jak w lochu :D Mi się podoba , będzie dużo zaskoczeń w efektach.
ps edit 3podejścia 3x boss załatwiony. To podpowiedź ,nie przechwałka;). Uszy do góry
Ja wiem o co chodzi trzeba kupować dużo diaxów za złotówki i nie czytać wskazówek bo to mota w głowie i za mało kasy wydasz uszy do góry hehe
 

Borisel

Hrabia
No niestety widzę że kompletnie olałeś "przygotowania" do eventu :haha: Szczególnie że to nowa minigierka. Tam wszystko jest zrozumiałe , jeśli wiesz o co chodzi , a dla kogoś kto tego nie wie jest ciemność jak w lochu :D Mi się podoba , będzie dużo zaskoczeń w efektach.
ps edit 3podejścia 3x boss załatwiony. To podpowiedź ,nie przechwałka;). Uszy do góry
A w czym mam się przygotować jeśli przeciwnik już po 4 turach zostawił mi 4/14 hp ? Ciągle mi zadając maksymalne obrażenia bez dodatkowych bonusów do rasy? W czym mam się przygotować jeśli po zmianie ciągle dostaję w kartach rasy , które przeciwnik ma bonus dmg ? I to jeszcze robiąc wymianę , jak ten koleś co proponował po angielsku w yt ? Jak mam zrobić tak jak kolesiowi z filmiku , gdzie przeciwnicy zadawali najniższe możliwe dmg , że nie musiał używać leczenia za zęby , gdzie ja musiałem już po 4 turach ?
Wiesz - sama mechanika gry w karty nie jest skomplikowana - jak pamiętasz o podstawowych zasadach dodatkowych dmg przeciwko rasie , umiejętnie wykorzystujesz karty umiejętności - sprawia przyjemność . Gorzej że u mnie dmg zawsze się oscyluje w widełkach , a przeciwnikowi w 80% ma max dmg . Też chciałbym walić w przeciwnika maksymalnymi dmg w 80%- i to bez bonusu do rasy .
 

Auraya

Hrabia
Tu akurat trzeba uważać - trzeba zwracać na rangi w prawym górnym rogu - I , II i III . Tak samo wyglądają ale dmg są różne . Możliwe , że natrafiłaś na przeciwników z większymi rangami to inne dmg mieli . Chyba , że to były te same rangi to już jest dziwne .
x34sas.png
a nie zwracalam uwagi, ale teraz na szybko jeszcze otworzylam i patrze, ze bonusy na pewno sie roznia
 
Do góry