HALLOWEEN 2019 - komentarze

DeletedUser22285

Guest
W evencie jest błąd tłumaczenia, na obrazku jest facet a w opisie jest napisane "jestem godna".
d610765ca7595.png
 

OliverJr.

Hrabia
Czyli dla niewykrywalnej mniejszości , w grze liczą się profity jakie daje budynek a nie ich estetyka .
PS. Tarasy też są już trochę przereklamowane i myślę że niektórzy niedługo pozbawią się nich na rzecz budynków ewentowych.

Ja tarasy sprzedaje w handlarzu, podobnie nadmiar św, a Czarne Wieże też ładnie można sprzedać. Będzie do licytacji Szachownic i Rotund :)

ps a co do eventu, dość szybko idzie, ciekawym czy da się wszystkie książki znaleźć czy braknie jednej a inne po kilka sztuk...

ps2 pytanie, czy da się więcej niż raz odebrać nagrodę za zrobienie kompletu książek?
 
Czyli dla niewykrywalnej mniejszości , w grze liczą się profity jakie daje budynek a nie ich estetyka.

Co za nonsens. Gdyby w grze liczyły się tylko profity, byłaby ona smętną i niepopularną klikaniną, pełną szarych prostokątów. Bo "profity" są priorytetem, a grafikę możemy olać - w końcu każdy ma jakąś ta wyobraźnię i w niej sobie stworzy resztę. Jest tyle pięknych budynków, zarówno podstawowych, jak i eventowych, że grzechem byłoby ich nie zbudować, chociaż kilku. Nie każdy ubóstwia fabryki PR, generujące po 1000 punktów dziennie. Co epokę, od lat, wymieniam budynki na nowe, nawet jeśli słabe, ale ładne. Dodaję eventowe, choć nie wszystkie, bo niechby i jakiś dawał 50 punktów przy zbiorach, a mi się nie spodoba, to go nie postawię. Z przyjemnością pozbyłam się u handlarza dziesiątek świątyń wiedzy i studni życzeń - wystarczą mi po jednej. A mimo to zbiory mam codziennie bardzo ładne, wystarczające do sprawnego, ciągłego rozwoju.

Jeden lubi jak mu stopy śmierdzą, drugi jak mu Cyganie grają. Jednych i drugich można podziwiać za wytrwałość w realizacji swoich pasji, albo wyśmiewać za dziwactwo tychże, ale mówić, że jedno czy drugie nie ma znaczenia? Absurd.
 

DeletedUser22324

Guest
InkedGame_LI 22.jpg
Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy: czy opłaca się odkrywać wszystkie pajęczyny( żółte kółko)? czy odkrywać tylko te z cienia(na rysunku poglądowym w zielonym kółku)?
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
@cichy8104 jak poprzednik napisał - pajęczyny w zaznaczonym na żółto kółku nie posiadają nagród, odkrywanie ich tylko zmarnuje różdżki, miotły lub kociołki.
Na obrazku widać gdzie masz nagrody pod pajęczynką - pod żółtym kółkiem książka, troszkę z prawej mikstura oraz skrajnie z prawej dynia.

Najeżdżając kursorem na dynię zobaczysz jakie nagrody oferuje, dzięki temu możesz zdecydować czy chcesz ją zebrać czy zostawiasz.

Co do zacienionych pajęczyn to nie wiadomo co tam jest - może być narzędzie do odkrywania (różdżka, miotełka, kociołek), mikstura, dynia, książka albo pusto.
 

DeletedUser22324

Guest
Dzięki za odpowiedzi, przydały się bo bym wszystkie pajęczyny zdejmował;)wolno to idzie ale do przodu:)
 

DeletedUser22326

Guest
Hej, jak pokonaliście armię z 15 zadania? u mnie 3 raz porażka ;/ mam piechotę, działa i łotry +102 atak i +60 obronę.. czas leci a ja już 2 dzień na tym zadaniu stoję -,-
 

DeletedUser22326

Guest
A no tak, modernizm 4x działo samoboeżne 4x ciężki czołg, obrona i atak +60
 

Von Grun

Wicehrabia
4 spadochroniarzy i 4 działa. Spadochroniarzami w pierwszym rzucie załatwiasz dwa działa i wiążesz walką czołgi. Potem działami atakujesz czołgi. Jak dobrze pójdzie to w pierwszej turze ubijesz 2 działa i 2 czołgi tracąc 2 spadochroniarzy. Wiadomo, że ukształtowanie terenu może popsuć szyki, ale ja podszedłbym do tematu w ten sposób.
 

DeletedUser22326

Guest
oo dzięki wielkie, to muszę ogarnąć spadochroniarzy i będę działać ;)
 

piotresz

Hrabia
Czy jest gdzieś informacja ile książek jest ukrytych w komnatach, przede wszystkim ile jest złotych ?
Drugie pytanie - po skompletowaniu książek otrzymuje się nagrodę specjalną, czy ta nagroda jest tylko jedna ? czy za kolejny komplet będzie ponownie nagroda specjalna ?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22324

Guest
Problemem jest dobór książek-górny rząd miałem już dwa razy a granatową nawet 4x...z dolnego rządu nie wpadła natomiast żadna...
 

Markiz.

Książę
W ogóle opisy budynków są poobcinane, nie dość że nie widać który to poziom, to nie wiadomo z jakiej epoki jest budynek. Ehhh, szkoda gadać, jak coś zrobią, to od razu popsują, a potem będą dziesiątki "poprawek".
 

DeletedUser21955

Guest
A w tzw. międzyczasie przytną nagrody z Zamku Himeji. Ciszaszem.... Do dziś nie potrafię doprosić się supportu żeby dokonał niezależnej walidacji algorytmu losowania nagród z ZH bo coś jest z nim nie tak. A szukam cały czas gracza który notuje sobie nagrody które mu wypadają z ZH.
 

piotresz

Hrabia
Październik wg dat:
4-260 pr, 5-10, 8-10, 9-10, 10-10, 11-50, 13-200, 15-60, 18-30, 20-20, 21-10 - czyli na razie razem 670
Notuję tylko pr-y, oczywiście wpadają też towary i łotry, diamentów jeszcze nie miałem.
Himeji teraz na 20 poziomie czyli 6 bitew

We wrześniu było 1050

Edit: dzisiaj 5 łotrów
 
Ostatnia edycja:

AsHiNo

Szlachcic zagrodowy
Jak sadzicie jest szansa uzyskania maxymalnego poziomu budynku eventowego,bez wydawania diaxow i robienia wszystkich ksiazek, po prostu z samych misji?
 

DeletedUser22324

Guest
Nie jestem tego taki pewien. Górny rząd książek miałem już 17 sztuk, z dolnego tylko jedną. Zrobiłem już 41 zadań, większość cukierków wydana i brakuje jeszcze 3 poziomów. Ciężko to widzę, obym się mylił.
 
Do góry