HALLOWEEN 2019 - komentarze

piotresz

Hrabia
Na becie były więc tu pewno też.
W dotychczasowych eventach zawsze wpadały w ostatnią północ te elementy, które się zbierało.
 

DeletedUser22128

Guest
wpadnie; dla mnie event do kitu ale to tak jest jak część graczy przeznacza kupe forsy na grę to i dla reszty eventów łatwiejszych nie chce się robić bo i po co jak ci co chcą i dyńki i fiolki zapłacą za event
 

DeletedUser23395

Guest
Ech. Czytam co chwilę teksty jaki ten event był trudny i robiony dla tych co kasę/diaxy wydają i nie ogarniam w ogóle o co chodzi. Event, ten jak i wszystkie poprzednie, był banalny. Przyjemny, ale strasznie prosty w ukończeniu. Gram tylko nieco ponad rok i do tej pory za każdym razem osiągnęłam ostateczną nagrodę/budynek na ostatnim poziomie ulepszenia nie wydając na to ani grosza/diaxów (swoją drogą, kupowanie waluty eventowej za diaxy jest po prostu nieopłacalne). Przeznaczam wszystkie diaxy z wypraw gildyjnych (bo tak, wcale nie trzeba ich kupować, łatwo je zdobyć) na rozszerzenia terenu.
W tym evencie wystarczyło kupować paczki za 395 cukierków. Za codzienne logowanie + cukierki znalezione w mieście + każde podstawowe zadanie chyba wystarczyło cukierków by zdobyć wszystkie ulepszenia zakładu psychiatrycznego. Ja zrobiłam tylko trzy książki, więc wiem, że bez nich też się dało.
 

chemik12

Wicehrabia
Potwierdzam - nawet nadmiar został mi cukierków. Ale i tak znalazłem na co wydać ;) Oczywiście bez diamentów, bo te znajdują lepsze zastosowanie niż kupowanie waluty evantowej.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A mnie zabolało że nie zdobyłam tej jednej książki :(

Bo samo ukończenie zakładu (nie wiem dlaczego opuszczonym go nazwali, ja tam zamieszkałam pierwszego dnia) nie sprawiło większej trudności.
 
Do góry