Halloween 2014 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3876

Guest
Pozwól, że przytoczę ci polecenie:
"Nie małych, nie średnich, nie dużych rzeczy to dotyczy - prawdziwe perły to jest to, co się liczy.
Dwanaście punktów jest do zainwestowania, trzeba zrobić to teraz, takie są wymagania.
Jeżeli wiesz, że tak nie da rady, spróbuj nowych technologii znaleźć przykłady."(...)
Odpowiedź na każdą zagadkę jest ukryta w tekście. Dużo główkowania nie ma...
 

DeletedUser13459

Guest
Powie ktoś co daje nawiedzony dom w epoce modernizmu, bo nie wiem czy warto o niego walczyć.
Mam sprzedać 3 budynki z danej epoki... dopiero wszedłem w tę epokę i musiałbym wydać sporo zaopatrzenia żeby je postawić, po drugie miejsca mi brakuje.
 

DeletedUser4259

Guest
Powie ktoś co daje nawiedzony dom w epoce modernizmu, bo nie wiem czy warto o niego walczyć.
Mam sprzedać 3 budynki z danej epoki... dopiero wszedłem w tę epokę i musiałbym wydać sporo zaopatrzenia żeby je postawić, po drugie miejsca mi brakuje.

daje 11.660 monet/24h i zabiera 330 zadowolenia

a sprzedać możesz 3 drogi z epoki modernizmu - bo to też są "budynki"...
 

DeletedUser13870

Guest
Witam
Mam pytanie w ostatniej zagadce muszę sprzedać 3budynki z epoki w której jestem czyli jak dopiero co wszedłem do jesieni średniowiecza to muszą to być budynki z tej epoki?jeśli tak to już poległem na ostatnim zadaniu :(
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Nie muszą to być budynki, wystarczą drogi, lub dekoracje. O ile dobrze pamiętam wraz z wejściem do epoki Jesieni Średniowiecza automatycznie w menu budowy znajdziesz odblokowane dwie dekoracje, statuę żeglarza i roślinę doniczkową. Wybuduj i sprzedaj :)
 

DeletedUser13870

Guest
Nie muszą to być budynki, wystarczą drogi, lub dekoracje. O ile dobrze pamiętam wraz z wejściem do epoki Jesieni Średniowiecza automatycznie w menu budowy znajdziesz odblokowane dwie dekoracje, statuę żeglarza i roślinę doniczkową. Wybuduj i sprzedaj :)

No to to ja rozumiem :)
Dzięki wielkie
 
Status
Zamknięty.
Do góry