GvG "lewe gildie"

Czy wprowadzić min 10 członków do walk GVG?


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser8507

Guest
jestem na nie
A może jakaś gildia walczy z mniej niż 10członkami bo nie może zwerbować albo ktos jest w 1osobowej gildii i chce walczyć z innymi?
 

DeletedUser13215

Guest
czesto jest tak ze wiele osob sobie nie radzi ale to nie znaczy ze dla nich trzeba zanizac poziom gry to pierwsza rzecz
druga jest taka ze partyzantka zawsze byla jest i bedzie (w realu rowniez ) byli szpiedzy i kombinacje takie o ktorych tu mowa chyba ktos mysli o stworzeniu gry z zasadami o ktorych nikt nigdy nie slyszal :D
ja mam jednoosobowa gildie bo chcialem miec na swoich zasadach i moge walczyc z niektorymi sam nie potrzebuje sie uzerac z ludzmi i prosic o surki czy motywki takze dzieki Natalko ze nie jestem dla Ciebie graczem :p a Ty niepotrafisz sie przyznac ze brakuje Ci czegos do walki :D
ZADNA WOJNA NIE JEST UCZCIWA i nie ma co plakac tylko trzeba znalesc sposob na to a jak ktos idzie na urlop to ma w plecy proste
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja nigdzie nie pisałam ze nie jesteście graczami bo gracie w jednoosobowych gildiach...

Reszty nie skomentuje bo to twój pierwszy post na forum dzisiejsza rejestracja i teksty które już słyszałam nie mam zamiaru się bawić w przepychanki słowne:)
 

DeletedUser1011

Guest
Natko 2XX to żaden wysłannik Zakonu tylko gracz, który od nas odszedł i gra sam sobie. Osobiście do niego pisałem o powód odejścia i niestety bez odzewu więc nie znam jego planów. Jeśli chodzi a jego ataki to na pewno nie przynoszą one nam żadnej korzyści, bo nie wiem czy zdobył On jakiś sektor, a już na pewno my jako zakon żadnego takiego sektora nie przejeliśmy. Może ma "urlop" i odszedł z gildii, żeby nie zaniechać gwiazdkowania. Ale Twój pomysł, żeby gidia do walk była wieloosobowa też uważam za dobry!!!
 

DeletedUser8

Guest
Załóżmy, czysto teoretycznie, że pomysł zostałby zgłoszony, przyjęty i wprowadzony. Ominięcie takiego limitu jest banalne, szczególnie teraz gdy zaproszeniami do gildii można zwyczajnie spamować. Problem więc nie został rozwiązany i co dalej? Kolejne ograniczenie i kolejne?
Proszę o przedstawienie pomysłu, który faktycznie coś może zmienić, albo zestawu warunków jakie powinna spełniać gildia, żeby brać udział w GvG. W nowym temacie, jeśli komuś zechce się to opracować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry