Gra się nie wczytuje.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser602
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

W takim razie, (widzę, ze wiesz lepiej niż ja) proszę mi odpowiedzieć, dlaczego ze zbieraniem czegokolwiek nie mam żadnych problemów? A nie mam ustawionego automatycznego czyszczenia cache... A może mam cały windows inaczej skonfigurowany?

Właśnie przyszła mi myśl do głowy: proszę, żeby każdy zainteresowany tym tematem (czy ma taki problem czy nie) napisał jakiego antywirusa używa.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Ehh. @marrszoo teraz wiekszość przeglądarek (chrome, maxthon) automatycznie czyści pamięć podręczną nie wiem jak opera i firefox ale pewnie też. Teraz coraz mniej trzeba bawić się w ustawieniach przeglądarek. Twórcy idą jak najbardziej na rękę odbiorców:)
Skąd Ty masz takie przeglądarki ?? Bo ja używam Chroma ,IE, oraz Firefoxa i jakoś sam muszę czyścić historię . Może nie wiem gdzie i jak to się ustawia to może mnie oświeć.
Co do antywira , to ja używam - Norton 360 Premier Edition
 

DeletedUser693

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Tak poważnie, to błąd może być spowodowany od wszystkiego nawet od antywira, firewall. Wszystko może być przyczyną. Proponuję żebyś @dragon0303 zainstalował sobie programik ccleaner darmowy i naprawdę świetny (po polsku) program przeczyść kompa i wtedy sprawdź. Ja prócz czyszczenia zbędnych plików czyszczę też tym programem rejestr windowsa i nigdy nie robię kopii bezpieczeństwa i system mam naprawdę w świetnym stanie, a nie raz nie dwa portafię robić sajgon na dysku instalkując wywalając programy i gry. Program mnie naprawdę nigdy nie zawiódł.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Ja mam negatywną opinię na temat Nortonów, Kasperskich, Pandy i inne.

Dla mnie najlepszym jest AVG, Free Edition, w całości po polsku, częste aktualizacje, których nawet się nie czuje, że się robią. Czasem aktualizacja całego programu, po której jest restart, no to tyle się zauważa. Bardzo dobrze radzi sobie ze wszelkiego rodzaju szkodnikami, zanim ściągniesz coś z neta, zanim wejdziesz na niebezpieczną stronę, zanim rozpakujesz coś ze szkodnikiem - AVG poinformuje Cię o zagrożeniach. Jeśli posłuchasz go i dasz plik do usunięcia - nie bedzie problemu.

Tak samo z połączeniem internetowym - nic nie psuje, nie obciąża, nie blokuje czegoś co jest OK (Kasperski jednemu graczowi blokował stronę główną Plemion - dlaczego?).

Tylko podczas instalacji nie należy wybierać ekspresowej, bo zainstalują się niepotrzebne śmieci. Wystarczy sam skaner antywirusowy, bez jakiegoś internet security, bez firewalla, bez toolbara itp (dokładnie już nie pamiętam co podczas instalacji oferuje, ale wyłączam chyba wszystko)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

nie ma idealnego antyvirusa, każdy ma jakieś wady. najgorszy jaki istnieje to avast bo wykrywa najgorsze wirusy w czystych plikach a te gdzie naprawde jest wirus nic nie wykrywa ;p.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

nie ma idealnego antyvirusa, każdy ma jakieś wady. najgorszy jaki istnieje to avast bo wykrywa najgorsze wirusy w czystych plikach a te gdzie naprawde jest wirus nic nie wykrywa ;p.

Idealnego nie ma :D zgadzam się, ale widziałem pracę różnych antywirusów ale tylko użytkownicy AVG nie mogli o nim złego zdania powiedzieć. Instaluję windowsy osobom, które tego nie potrafią, oczywiście jeśli nie ma zastrzeżeń co do antywirusa to instaluję AVG - nie miałem jeszcze niezadowolonego klienta z tego powodu.

Wracając do tematu.
Pomóżcie zdobyć informacje o tym, czy problemy z wczytywaniem gry albo z połączeniem zależą od programu antywirusowego. Oczywiście nie ma to na celu zmuszenie każdego użytkownika do zmiany programu, ale wysłanie informacji programistom, którzy będą wiedzieli co z tym zrobić.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

O ACG też akurat nie słyszałem złego zdania ale nie jest to jedyny taki antywirus.

Ja sie sporóbuje dowiedzieć czy to ma wpływ na wyświetlanie gry
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Ja też, dlatego zbieram takie informacje, ale jeszcze nikt nigdzie mi nie napisał.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Ja używam Nortona od pięciu już zdaje się lat i nie narzekam.Pracuje w tle,często się aktualizuje i nie obciąża kompa - za to kieszeń i owszem :D -
Podobnie jak pisałeś marrszoo o AVG ,norton informuje o zagrożeniach czy w sieci czy w pobieranych plikach. Przed wejściem na stronę i przed pobraniem pliku o rozpakowaniu nie wspomnę. Zaletą nortona jest szybkość skanowania w niektórych antywirach a przetestowałem kilka i płatnych i freeware tzw. - szybkie skanowanie - ciągnie się nie raz dłużej niż w nortonie -full system scan-.
P.S.
Zapomniałem dopisać że używanie nortona nie wpływa na grę.Nie pamietam kiedy ostatnio musiałem się przelogować czy żeby gra zrobiła to z automatu :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

ja wyczyściłem cookies i było OK
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Otóż tak:
- avast
- mks
- avira
- Microsoft Security Essentials

póki co sprawdziłem te antywirusy - nie mają żadnego wpływu na gre
 
Do góry