Gra się nie wczytuje.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser602
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser602

Guest
Od ok. 2 godzin gra mi się nie wczytuje. Na żadnej z trzech przeglądarek, u kogoś objawia się również ten problem?

Pozdrawiam
 

DeletedUser256

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

taaaa
pewnie znowu coś padło
albo znowu coś robią
trzeba czekać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Mam też tak czasami ale nigdy nie trwało to tyle czasu.
 

DeletedUser602

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Gierka fajna, wciąga. Ale mnóstwo bugów i nie do pracowań. Miejmy tylko nadzieje, że ekipa pracuje prężnie i już nie długo wszystkie niedociągnięcia zostaną poprawione.
 

DeletedUser256

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

tego dawno nie było...
jedyne co mnie wkurza to po zminimalizowaniu gry i włączeniu FiE zbieram co naprodukowali
i zaraz mi się gra od nowa ładuje bo jest jakiś błąd :/
i tak w kółko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Aaaa też mam ten problem. Jak coś zbiorę gra się ładuje od nowa... :-/
 

DeletedUser602

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

To jeden z wielu bugów tej gry :p
 

DeletedUser3

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Naprawione na chwilę obecną.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Ta ,naprawione ,tylko że jak ktoś nie mógł się zalogować prawie dwie godziny to produkcja przepadła.O tym nic oczywiście bo to rozumiem taki szczególik nie ? Przecierz to beta zapomniałem !!!! tu wszystko jest dozwolone bo jest na co zwalić i nawet nie przeprosić: nie trzeba bo po co,beta tłumaczy wszystko.Czasem sie zastanawiam czy kod gry ktoś pisał na kolanie czy może jakiś poważny zespół fachowców ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Ta ,naprawione ,tylko że jak ktoś nie mógł się zalogować prawie dwie godziny to produkcja przepadła.O tym nic oczywiście bo to rozumiem taki szczególik nie ? Przecierz to beta zapomniałem !!!! tu wszystko jest dozwolone bo jest na co zwalić i nawet nie przeprosić: nie trzeba bo po co,beta tłumaczy wszystko.Czasem sie zastanawiam czy kod gry ktoś pisał na kolanie czy może jakiś poważny zespół fachowców ??

Nie do końca rozumiem, co swoim postem chciałeś wnieść do tematu. Sam również bawiłem się kiedyś w programowanie i powiem Ci szczerze że jak na betę to gra chodzi w miarę płynnie. Przede wszystkim – „beta” oznacza nic innego, jak produkt, który jeszcze nie jest gotowy w 100% i może sprawiać pewne problemy.

Jeśli uważasz że ta wersja jest beznadziejna czy że nie warto w nią grać to droga wolna, nikt nie trzyma Cię tu na siłę. Ale swoje uwagi na temat fachowców mogłeś zachować dla siebie. Nie potrafisz docenić pracy i wkładu innych osób? Ciągle wykrywane są nowe błędy, ale jest grupa ludzi która zajmuje się ich naprawianiem. A uwierz mi że zabawa w kodach, jest czasochłonna... Trochę cierpliwości...

Zespół cały czas pracuje, i gwarantuje Ci że dokładają wszelkich starań by gra było coraz płynniejsza i bez błędów. A Wy zamiast narzekać możecie w pewnym stopniu przyczynić się do jej rozwoju... choćby nawet poprzez zgłaszanie poszczególnych problemów/błędów.

Pozdrawiam!
Anatrax
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Jeżeli nie rozumiesz ,to przeczytaj go tyle razy, aż załapiesz o co chodzi i zrób tak ze wszystkimi postami zanim komuś na nie odpowiesz.Tak przynajmniej robią ludzie inteligentni.Co do Twojej odpowiedzi to ja nie rozumiem dlaczego wydaje Ci sie że jesteś adwokatem FoE Team-u i wypowiadasz się za nich.W innych grach - nawet beta - przeprasza sie za tak długą, nieplanowaną przerwę bo ludzie mogli potracić surowce na które czekali parę godzin. A nie pisze się lakonicznego -,,naprawione na chwilę obecną''- co w rezultacie oznacza że taka sytuacja może się powtórzyć wielokrotnie.
Jeśli jeszcze teraz nie załapałeś to przykro mi bardzo.
 

DeletedUser693

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Witam

Dziś znowu jest problem z zalogowaniem się do gry:/
cały dzień poluje na barwniki i inne surowce a tutaj nie mogę się zalogować, szukam jakiś informacji i też nic nie ma że będą problemy techniczne.

Jakaś rekompensata za takie błędy kochani twórcy by się przydała.
 

DeletedUser694

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Witam dołączam się do tematu .. u mnie jest podobne... strona mi wyczytuje się kilka minut a jak załaduje się to nie da rady zalogować się ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Witam

Dziś znowu jest problem z zalogowaniem się do gry:/
cały dzień poluje na barwniki i inne surowce a tutaj nie mogę się zalogować, szukam jakiś informacji i też nic nie ma że będą problemy techniczne.

Jakaś rekompensata za takie błędy kochani twórcy by się przydała.

Przyłączam się do tego. Przy takim testowaniu wybaczcie, ale oferowanie diamentów zakrawa na kpinę. Jak już jest to wersja BETA - czyli w zamyśle testowa - to niech bonusy też będą odpowiednio tańsze. Przy takim postępie i traktowaniu, do stabilnej wersji zostanie kilkunastu graczy, no może kilkudziesięciu. Ja już powoli tracę zapał i cierpliwość.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Przyłączam się do tego. Przy takim testowaniu wybaczcie, ale oferowanie diamentów zakrawa na kpinę. Jak już jest to wersja BETA - czyli w zamyśle testowa - to niech bonusy też będą odpowiednio tańsze. Przy takim postępie i traktowaniu, do stabilnej wersji zostanie kilkunastu graczy, no może kilkudziesięciu. Ja już powoli tracę zapał i cierpliwość.
Pozdrawiam.

Tak ... wzrost mojego ciśnienia w krwi..
Info o błedzie braki : Wrong gateway". Znaczit cos tam dłubią ..
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

I tak jak pisałem wczesniej , znowu żadnego info przedtem ,ani żadnego przepraszam potem :(:(
 

DeletedUser645

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Napiszę tak, mnie gra działa. Trochę muli ale mogę wszystko robić normalnie, co oznacza że serwer z grą stoi, czyli wszystko działa. Może coś robią, w związku z tym gra działa wolniej, ale nie mam żadnych problemów z zalogowaniem. więc nie wiem za co mają przepraszać skoro działa (oczywiście mogła być podać informacja, iż w w związku z pracami na serwerze, ów będzie niestabilny)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Jak zauważyliście, to wersja beta, testowa, gdzie każdy świadomy tego użytkownik musi godzić się na taki stan gry jaki jest, ale też może grać. Tak jest w InnoGames, ale nie wszyscy wydawcy gier w ten sposób testują swoje produkty. Najczęściej mają zamkniętą grupę testerów, każda inna osoba musi czekać na finalną wersję gry, za którą musi zapłacić. Dostanie się do takiego zespołu testerów nie jest łatwe, trzeba spełnić wiele różnych warunków.

Dlatego powinniście się cieszyć. FoE, to któraś z kolei darmowa gra z InnoGames dostępna przed wersją finalną, grać się da, a autorzy gry ciągle pracują nad poprawieniem błędów (nawet podaliśmy do wiadomości nadchodzące poprawki i zmiany - ale po co czytać forum, prawda?)

Co do "rekompensaty": nawet w finalnej wersji rzadko to się zdarza, tym bardziej w becie nie będzie rekompensat - ilość błędów jest za duża. Kto gra w Plemiona wie, że jak coś z jakimś światem się stanie, zwykle premium jest przedłużane o czas niedostępności świata.


Z ostatniej chwili:
Napiszę tak, mnie gra działa. Trochę muli ale mogę wszystko robić normalnie, co oznacza że serwer z grą stoi, czyli wszystko działa. Może coś robią, w związku z tym gra działa wolniej, ale nie mam żadnych problemów z zalogowaniem. więc nie wiem za co mają przepraszać skoro działa (oczywiście mogła być podać informacja, iż w w związku z pracami na serwerze, ów będzie niestabilny)
Team polskiej wersji FoE nie ma wpływu na prace na serwerze ani na poprawianie jakichkolwiek błędów. Wszystko zgłaszamy odpowiednim osobom w InnoGames. Reszta jest już w ich rękach...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser693

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

@marrszoo tutaj się mylisz bo np. jak była beta settlers online i były jakieś błędy i nie dało się wejść do gry przez więcej niż godzinę to były rekompensaty, i jak jeszcze w innej grze też. w większym tytule World of Tanks też były rekompensaty za błędy na serwie.

Każdy przyzna mi rację że to jest denerwujące jak człowiek zbiera surowce na odblokowanie technologii a tu przez pół dnia nie można wejść do gry.

W Greepolis były rekompensaty podcasz Bety :p
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Nie pamiętam gry w którą bym grał nawet w becie - a było tego sporo - żeby za niedostepność do serwera dłuższą niż jakiś czas - w każdej grze czasy był inne - nie było rekompensat.Tutaj ludzie ustawiają czas produkcji np. na koziej farmie np. na 24h ,chcą zebrać surowce a tu lipa , bo okazuje się że nie mogą się zalogować i surowce przepadają. Nie muszę Ci marrszoo chyba opisywać co człowiek wtedy myśli i nawet głośno mówi, a Ty piszesz że nigdzie nie ma rekompensat ,co jeszcze dolewa oliwy do ognia. Nie pisałem wczoraj na ten temat bo nie skończyłoby się na ostrzeżeniu tym razem ;) ale dzisiaj już ochłonołem :D . Widocznie mało grywałeś w inne tytuły że tak napisałeś.
 

DeletedUser101

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Wczoraj u mnie jakoś wszystko działało i nie miałem problemów z zalogowaniem się.

Już wile razy było to pisane. Jest to wersja beta czyli produkt NIE GOTOWY (cały czas modernizowany/poprawiany) więc nie ma się co dziwić, że są takie a nie inne problemy. JA też straciłem część surowców, ale jakoś nie panikuje i nie obwiniam teamu FoE o to, że tak się stało. Wątpię, że jakaś rekompensata będzie.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

No tak, nie grywam za wiele, bo nie mam na to czasu, więc nie twierdzę, że się nie mylę ;)

Jednak to od InnoGames zależy czy i kiedy będą rekompensaty. Dowiem się, jak to będzie wyglądało w przyszłości (np po wejściu wersji finalnej).
 

DeletedUser692

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

A mieliście kiedyś taki bug że jak próbujecie zaatakować to ciągle wywala błąd?

Ja właśnie tak mam, co bym nie zrobił błąd i chyba nic innego nie pozostaje jak odpuścić i stracić super strategie
Chyba że macie na to jakieś sposoby, nakierowania ip na serwer czy cuś

http://imageshack.us/photo/my-images/716/beztytuuprt.png/
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

A mieliście kiedyś taki bug że jak próbujecie zaatakować to ciągle wywala błąd?

Ja właśnie tak mam, co bym nie zrobił błąd i chyba nic innego nie pozostaje jak odpuścić i stracić super strategie
Chyba że macie na to jakieś sposoby, nakierowania ip na serwer czy cuś

http://imageshack.us/photo/my-images/716/beztytuuprt.png/
Było już pisane na ten temat.
Przeczyść pamięć podręczną przeglądarki, często pomaga.
 

DeletedUser693

Guest
Odp: Gra się nie wczytuje.

Ehh. @marrszoo teraz wiekszość przeglądarek (chrome, maxthon) automatycznie czyści pamięć podręczną nie wiem jak opera i firefox ale pewnie też. Teraz coraz mniej trzeba bawić się w ustawieniach przeglądarek. Twórcy idą jak najbardziej na rękę odbiorców:)
@Misiek ile razy ja tak miałem jak ty. czekam na surke chce się zalogowac i wielka ciemna, loguje (próbuję) logować się co 15 minut a tutaj ****, uda się po 3-4 godzinach i surki nie ma i narzędzi brak i nie można produkować materiałów (marmur itd.) dołujące to jest.
 
Do góry