FoE Soccer Cup 2022 - dyskusja

aza III

Wójt
no nie wiem - jednak wady tego rozwiazania sa sporo wieksze - w poprzednim mozna bylo odpowiednim ustawieniem zniwelowac 10 -15 roznicy mocy - teraz 1 . przy idealnym ukladzie mozna wygrac z zespolem moze o 2 mocniejszym ..co za tym idzie zazwyczaj dostaje sie pkt za sredniego przeciwnika i dosc ciezko bedzie pewnie wygrac zlota lige
Taaa...pamietam to, ustawiasz zawodników, pokazuje ci że wygrasz po czym przegrywasz...i tak 5 razy z rzędu. Wybacz, wolę grać w otwarte karty niż zdać się na taka losowość jak w tamtym roku. Równie dobrze można było nic nie zmieniać tylko klikać graj i miałeś taka sama szanse na zwycięstwo jak przy wymianie zawodników. Jedna wielka losowość.
 

Odpadlo

Baronet
teraz nie masz losowosci, teraz jest PayToWin.... w opcji pvp nie da sie wygrac bez zuzycia diaxow... i to nie 2000 diaxow... teraz zeby wbic w top5, nawet top10 to ze 20k diaxow trzeba wydac, jezeli na poczatku nie udalo ci sie wydajac malo diaxow wzbic na gore to nie masz szans.... nigdy nie pokonasz z tych 3 walk w pvp goscia co daje najwiecej pkt, nawet jezeli uzbierasz karty i tego jednego pokonasz, to kolejnego masz silniejszego i jego nie pokonasz.... wydajesz 30k diaxow i moze uda ci sie kilku pokonac..... troche w inna strone poszlo Innogames
 

anaconda8

Baron
Wiatraka Gentiana nie postawię i już. Nikt mnie nie zmusi na postawienie tego paskudztwa, nie wiem skąd to wzięli.
 

Kronoxus

Szlachcic zagrodowy
Nie wiem co wyczynia reszta graczy że grając mecze wyłącznie ze średnimi przeciwnikami (lub w rzadkich sytuacjach że słabszymi jeśli środkowy jest za mocny) trzymam się w srebrze od początku eventu :v No chyba że chomikują bilety żeby zaatakować pod koniec jak będzie jakaś fajna nagroda
 
Kilka spostrzeżeń dot. tego eventu:

Niezależnie od tego, którego zawodnika wybierzemy w tutorialu mini gry podczas treningu zawsze wygrywamy tylko 1 kartę. Zatem statystyki w opisach graczy to pic, bo czy wybierzemy gracza za 143 napoje czy tego za 54 i tak nagrodą będzie 1 karta. Warto mieć to na uwadze i nie wydawać na najdroższego w nadziei, że wpadnie inna nagroda! Taki psikus od Inno! ;)
Odświeżanie listy przeciwników w turnieju zawsze daje takich, których pokonanie dostarcza mniej punktów do rankingu ligi, ale nie koniecznie słabszych jeśli chodzi o statystyki kart. Tak więc opłacalność odświeżenia jest znikoma.
 
Nie wiem co wyczynia reszta graczy że grając mecze wyłącznie ze średnimi przeciwnikami (lub w rzadkich sytuacjach że słabszymi jeśli środkowy jest za mocny) trzymam się w srebrze od początku eventu :v No chyba że chomikują bilety żeby zaatakować pod koniec jak będzie jakaś fajna nagroda
To zastanawiające, bo wydaję wszystkie bilety na bieżąco, tylko na średnich, bo z najlepszymi zawsze przegrana, a ledwie trzymam się w brązie. Co mnie zaskakuje, bo w tego typu eventach zawsze lekką ręką trzymałam się srebra.
 

Odpadlo

Baronet
musisz wydac ze 20k diaxow i moze awansujesz troszke.... bez uzycia diax nie wejdziesz wyzej jezeli na pcozatku nie zrobisz z 20 zadan z ktorych masz billety i na biezaco turniej.....tu cos jest zle zrobione z tymi pvp walkami
 

Auraya

Hrabia
może zależy na którym świecie? zadania mam na bieżąco, sporo biletów ze "śmieci", przeciwników średnich - też jestem w brązowej

Odświeżanie listy przeciwników w turnieju zawsze daje takich, których pokonanie dostarcza mniej punktów do rankingu ligi, ale nie koniecznie słabszych jeśli chodzi o statystyki kart. Tak więc opłacalność odświeżenia jest znikoma
nie zauważyłam takiej zależności - jeżeli poziom trudności się nie zmienił to pkt też nie. różnicę około 20pkt zauważyłam tylko przy spadku mocy przeciwnika
 

aza III

Wójt
Nie przesadzajmy, na każdym świecie jest inny poziom. Na jednym bez problemu łapię się do srebra a w drugim ledwo do brązu
 

GEoMax

Baron
Nie przesadzajmy, na każdym świecie jest inny poziom. Na jednym bez problemu łapię się do srebra a w drugim ledwo do brązu
Coś w tym jest , też mam takie odczucia i spostrzeżenia.
Każdy świat ma swoje życie i stanowi coś innego :)
Wracając do tematu, czasami można przegrać nawet z przeciwnikiem o niższej pozycji w rankingu, ale dysponującym wyższymi kartami zawodników w drużynie . Należy zwracać na to uwagę :)
Czasami nawet remis z równym graczem jest lepszy od wygranej z graczem niższym w rankingu , zyskujemy więcej punktów. :)
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
Event skończony - na szczęście nie potrzebowałem ligi by zdobyć ostatnie ulepszenia wiatraka . Wiatrak w samo sobie jako bonus - dobre dla mnie . W kwestii wyglądu - no cóż , pasuje to jak łysemu i szampon do włosów . Dobrze , że zrobili coś z tymi turniejami - wyświetla się kiedy wygrywasz czy przegrywasz - a nie jak poprzednio mając wypasioną drużynę , przegrywałem ze słabszą drużyną . Liga to masakra - ledwo do srebra mogę dojść - mimo że codziennie bilety używam . Gdyby było że w każdej lidze była gwarantowana nagroda w postaci ulepszenia wiatraka - nie byłoby tak źle . Nie każdy może mieć szczęście zdobyć wszystkie ulepszenia i pozostaje mu liga . A tu klops - jak spadnie z brązu ... Event oceniam na 6/10 .
 

Auraya

Hrabia
turnieje rzeczywiście na plus, dodatkowo pomysł remisu również się sprawdził
bonusy wiatraka niezłe, chyba nawet lepsze od skarbca olimpijskiego. wygląd również niczego sobie - nieźle się wpisuje w sielankowy nastrój przy celtyckich budynkach dla przykładu... tylko zapętlona animacja gęsi psuje wrażenie
z ligami od początku było wiadomo, że będzie problem - jak ktoś już wspominał, doskonale widać było użycie walut premium
jeśli ktoś miał czas wykonać wszystkie zadania i logował się codziennie - nie powinien mieć problemu zdobyć kompletu ulepszeń, co ostatnio chyba nie było tak oczywiste... a teraz jak ktoś miał trochę szczęścia to i gaje oliwne postawi w dużej liczbie
z perspektywy nadchodzącej tragedii jaką jest wildlife podwyższyłabym ocenę tego eventu :haha:
 
Do góry