FoE Soccer Cup 2022 - dyskusja

piotresz

Hrabia
Tak było na Becie z główną nagrodą.
 

Załączniki

  • Windmill.png
    Windmill.png
    816,1 KB · Wyświetlenia: 49
  • Grządki.png
    Grządki.png
    398,9 KB · Wyświetlenia: 49

piotresz

Hrabia
a kiedy tak było? bo przynajmniej od tygodnia jest info ze na 8poz będzie bonus obrony w ataku... mam nadzieje ze nie zmienia na zaopatrzenie
Tak jest w zapowiedzi więc będzie, dałem screen z Bety dla porównania
Procenty w grządkach też mają być większe o 1%.

  • 8 poziomów
  • produkuje Monety
  • od poziomu 3: produkuje Zaopatrzenie
  • od poziomu 4: daje szansę na wygranie różnych ilości i konfiguracji towarów
  • od poziomu 5: produkuje Punkty Rozwoju
  • na poziomie 8: zapewnia Bonus do Obrony dla Armii Atakującej
 

piotresz

Hrabia
To jakiś przestarzały screen.
Obecnie ten budynek na najwyższym poziomie daje +16% do obrony armii atakującej i 11 pr.
Sorki za zamieszanie, wkleiłem screen z zapowiedzi na Becie. Jak widać są spore zmiany.
Dla Jowisza ma takie parametry, te + 10PR są z 5 dodatkowych ścieżek.
 

Załączniki

  • Windmill.png
    Windmill.png
    589,8 KB · Wyświetlenia: 34
Ostatnia edycja:

mastika

Wicehrabia
Wychodzi mi, że bez większego problemu, za zadania plus pudło już mamy zapewnione 3 elementy, pozostaje do zebrania 5 z boisk. Na te pięć elementów trzeba klepnąć 13 boisk, a używając krótkich i średnich podań powinno być to do ogarnięcia :)
 

aza III

Wójt
Zebranie Zdarzeń losowych z reklamami nie jest zaliczane przy wykonywaniu zadań eventowych więc lepiej sobie zostawić zwykłe na wszelki wypadek.
 

Auraya

Hrabia
Wychodzi mi, że bez większego problemu, za zadania plus pudło już mamy zapewnione 3 elementy, pozostaje do zebrania 5 z boisk. Na te pięć elementów trzeba klepnąć 13 boisk, a używając krótkich i średnich podań powinno być to do ogarnięcia :)
jeśli komuś zależy na nagrodzie głównej - nie dziennej - to lepiej brać średnie i długie, a krótkie ewentualnie tylko na samym końcu
 

mastika

Wicehrabia
@Yzma , bazuję na doświadczeniach z innych eventów opartych na tej samej mechanice. Krótkie i średnie to recepta na główną nagrodę, długie jeśli zależy na dziennej :)

edit, okej, doczytałem w linku @piotresz :)
 

aza III

Wójt
Muszę przyznać, że obecny event względem zeszłorocznego zdecydowanie na plus. Przejrzyste zasady, nie ma losowosci jak w tamtym roku. Pamiętam jak dużo lepszym zespołem przegrywalem ze slabiakami a teraz tego nie ma. Brawo dla Inno.
 

piotresz

Hrabia
Muszę przyznać, że obecny event względem zeszłorocznego zdecydowanie na plus. Przejrzyste zasady, nie ma losowosci jak w tamtym roku. Pamiętam jak dużo lepszym zespołem przegrywalem ze slabiakami a teraz tego nie ma. Brawo dla Inno.
To prawda. Opcja remisu też jest nowa, tak mi się wydaje.
 

GEoMax

Baron
Muszę przyznać, że obecny event względem zeszłorocznego zdecydowanie na plus. Przejrzyste zasady, nie ma losowosci jak w tamtym roku. Pamiętam jak dużo lepszym zespołem przegrywalem ze slabiakami a teraz tego nie ma. Brawo dla Inno.
Tak , to trzeba przyznać , porażki ze słabszymi zespołami to była totalna porażka ... i bardzo wnerwiająca :)
 

Auraya

Hrabia
Po użyciu przycisku "Rozegraj mecz" dalej możecie wybrać poziom trudności meczu, który rozegracie, wybierając spośród trzech dostępnych poziomów trudności: łatwy, średni oraz trudny.
Bez nazwy-1.png
z cyklu znajdź różnicę? za dużo nie gram, dużo osób ma podobne przypadki?
 

midh

Wójt
Muszę przyznać, że obecny event względem zeszłorocznego zdecydowanie na plus. Przejrzyste zasady, nie ma losowosci jak w tamtym roku. Pamiętam jak dużo lepszym zespołem przegrywalem ze slabiakami a teraz tego nie ma. Brawo dla Inno.
no nie wiem - jednak wady tego rozwiazania sa sporo wieksze - w poprzednim mozna bylo odpowiednim ustawieniem zniwelowac 10 -15 roznicy mocy - teraz 1 . przy idealnym ukladzie mozna wygrac z zespolem moze o 2 mocniejszym ..co za tym idzie zazwyczaj dostaje sie pkt za sredniego przeciwnika i dosc ciezko bedzie pewnie wygrac zlota lige
 

kasia2389

Arcyksiążę
Efektywność zawodników koszt/odległość i koszt/nagroda jest taka sama.
Od najtańszych do najdroższych:
87
132
89
134
92
138
93
143
144
53
54
55
57
 
Ostatnia edycja:
Do góry