FoE Soccer Cup 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7795

Guest
Takie mam zayebiste szczęście, że wszystkie strzały marnuję. Dajcie na drugi raz lepiej wyszkolonego piłkarza, bo ten to jakaś ciamajda jest.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wie.

W pierwszym poście podałem link do spisu z nagrodami możliwymi do wygrania w ewencie.
Niestety kolejność i ilość jest albo losowa [ :0 ], albo ustalona przez Inno [no raczej] i nie jest podana do publicznej wiadomości.

Krashan Bhamaradżanga z bratniego Syjamu czasem nas informuje kilka godzin wcześniej o nagrodach.
 
Ostatnia edycja:

bartekmod

Książę
kolejność wydaje mi się, że jest ustalona, od początku eventu wieża zwycięstwa była dokładnie w czasie zbioru moich wież zwycięstwa, co tydzień o tej samej porze
 

kasia2389

Arcyksiążę
Niestety nie mogę potwierdzić opisanej regularności pojawiania się wież sygnałowych.

Krashan Bhamaradżanga z bratniego Syjamu donosi, ze nad ranem będzie świątynia wiedzy.

102.jpg

Poprzednio była 5 i 9 dnia ewentu również w godz. 4 -10, a 17 dnia o 22.

A wieczorkiem do galerii
A z rana woda źródlana.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16352

Guest
Na tablecie, uzbierałem na świecie Greifental 700 punktów, wymieniam na skrzynke pojawia sie i znika. Punkty zabrało a reszta niewiadomo. Nie wiem czy coś dostałem czy nie.
To samo na świecie Dinegu. Też nie mam pojęcia przy przepadła nagroda czy coś nieznaczącego wypadło.
 

bartekmod

Książę
z tego co daje skrzynia wszystko powinieneś znaleźć w inwentarzu ogólnym, jedynie plany obserwatorium w czwartej zakładce inwentarza

zobacz tam, co się pojawiło
 

DeletedUser16771

Guest
Wie ktoś może czy będą jeszcze czempiony do zgarnięcia ?
 

DeletedUser13172

Guest
Jak nie, to na 100% w kasynie będą :)

Krashan Bhamaradżanga z bratniego Syjamu donosi, że nad ranem będzie wieża sygnałowa..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
w inwentarzu to ja mam z 50 różnych "potrzebnych" rzeczy z poprzednich eventów.
Nic to tylko gra.
 

Fatherland

Książę
Na tablecie, uzbierałem na świecie Greifental 700 punktów, wymieniam na skrzynke pojawia sie i znika. Punkty zabrało a reszta niewiadomo. Nie wiem czy coś dostałem czy nie.
To samo na świecie Dinegu. Też nie mam pojęcia przy przepadła nagroda czy coś nieznaczącego wypadło.

Ten sam problem u mnie przed chwilą miałem. Skrzynia się.otwiera pusta, nie widać nagrody. Potem pucharów też nie ma no i w sumie nie wiadomo co się stało i gdzie nagroda i gdzie puchary. Losowalem na.androidzie 5 minut temu.
 

DeletedUser3

Guest
Zaktualizuj do nowej wersji. Dzisiaj wydana 1.79. Nie jest to aktualizacja wymuszona, więc można grać bez niej, ale po zaktualizowaniu problem powinien zniknąć.
 

DeletedUser16135

Guest
Jedno pytanie - czy ktoś wie do kiedy dokładnie trwa event? Bo nie wiem czy dziś do północy mam pozbywać się wszystkich pucharów czy jeszcze jutro po południu będę mogła je wydać.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jedno pytanie - czy ktoś wie do kiedy dokładnie trwa event? Bo nie wiem czy dziś do północy mam pozbywać się wszystkich pucharów czy jeszcze jutro po południu będę mogła je wydać.

Spoko loko. w poniedziałek o 2:05 koniec w/g licznika

Nowy obraz mapy bitowej.jpg

Jutro po 17:00 Krashan Bhamaradżanga z bratniego Syjamu da znać jaka jest ostatnia nagroda, czy warto czekać czy kupować skrzynki za resztę pucharów.

Nowy obraz mapy bitowej.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16135

Guest
Weekend chyba mi nie służy, nie zauważyłam licznika ;_;.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Galeria sław 4500 i to by było na tyle.

Jak donosi Krashan Bhamaradżanga z bratniego Syjamu ewent u niego właśnie się zakończył.

Czekamy na przybycie Jej Królewskiej Mości Mary, Queen of Scots
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15806

Guest
Jaj Królowej Mary? Wydawało mi się, że Maria, Królowa Szkotów jaj nie miała :D w każdym razie nie dosłownie ;)
 

DeletedUser16789

Guest
w zadani pisze ze seria zadan zakonczy sie 10 lipca ... czy po tym czasie bedzie mozna przez jakis czas wymieniac nagrody ??? skoro w gs odlicza czas 6 h ???? bedzie po tym cos innego ?
 

kasia2389

Arcyksiążę
czy po tym czasie bedzie mozna przez jakis czas wymieniac nagrody ??
Tak z inwentory na teren gry i w czasie Happy Hour (o ile zostanie zorganizowana) z powrotem do inwentory.

Ewent się skończy jak licznik dojdzie do zera i zniknie z gry.

Nowy obraz mapy bitowej.jpg

Krashan Bhamaradżanga z bratniego Syjamu radzi:
Wymieniajcie piłki na puchary a puchary na nagrody albowiem KONIEC jest bliski.
 
Ostatnia edycja:
Do góry