Event zimowy

  • Rozpoczynający wątek Iro55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tu akurat z pomysłodawców eventu nikt się nie wysilił.Wszystko proste jak drut.O nagrodach nie wspomnę.Same bzdety.Trzymam do samego końca gwiazdki i liczę na coś konkretnego.Może nadszedł kres na tych co "dbają" o eventy.
 

DeletedUser15149

Guest
Nie chcę się wcinać w rolę moda forum ale tutaj masz już temat do dyskusji o zimowych evencie:
https://forum.pl.forgeofempires.com...-of-empires-dyskusja.12412/page-9#post-138258

A nawiązując do postu to napiszę, że event jest wg mnie fajny. Nagród dużo fajnych póki co nie było, ale wczorajsze 50 gwiazdek czy studnia życzeń to ciekawe propozycje do wydania kilku gwiazdek. Poza tym najlepsze nagrody jeszcze zostały do wzięcia więc nie rozumiem tej krytyki.
A co do łatwości eventu pogadamy jak będzie do wygrania świątynia wiedzy, galeria sław albo inna fajna nagroda i trafisz kilka razy pod rząd przemieszczenie. Nie jest wcale tak łatwo wylosować nagrodę, którą się chce. I na tym ma, wg. mnie, polegać trudność tego eventu.
 

DeletedUser8110

Guest
Jak Arnau słusznie zauważył - prosimy komentarze dotyczące eventu umieszczać w odpowiednim temacie. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry