[Zgłoszone] Event Zimowy - portret Pani Bałwankowej jako nagroda

Czy chcesz Panią Bałwankową w grze?

  • Tak ale... (opis w poście)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    46

DeletedUser15149

Guest
@Jomacha Arnau85 jest człowiekiem głębokiej wiary, ale mimo wszystko chciałby się przekonać w tej sprawie na własne oczy :p

edit: Natalia - również proszę o podesłanie zdjęcia poglądowego ;) wybierzemy komisję konkursową i dokonamy wyboru Pani Bałwankowej - edycja zima 2016
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@Jomacha Arnau85 jest człowiekiem głębokiej wiary, ale mimo wszystko chciałby się przekonać w tej sprawie na własne oczy :p

edit: Natalia - również proszę o podesłanie zdjęcia poglądowego ;) wybierzemy komisję konkursową i dokonamy wyboru Pani Bałwankowej - edycja zima 2016
Rozumiem że w komisji zasiądą sama bałwany, a Ty na ochotnika się już zglaszasz ^^
 

DeletedUser15149

Guest
niestety jako pomysłodawcy całej inicjatywy miejsce przewodniczącego komisji należy się @Zyleta1991 . Ale w samej komisji chętnie zasiądę :p oczywiście postaramy się możliwie najlepiej wczuć w rolę bałwanów :] kiedy można spodziewać się zdjęcia @Natalia ?
 

DeletedUser11629

Guest
@Jomacha Arnau85 jest człowiekiem głębokiej wiary, ale mimo wszystko chciałby się przekonać w tej sprawie na własne oczy :p

edit: Natalia - również proszę o podesłanie zdjęcia poglądowego ;) wybierzemy komisję konkursową i dokonamy wyboru Pani Bałwankowej - edycja zima 2016

To jak komisja sie zbierze, to szczerze obiecuje wyslac zdjecie. Pompona ;)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Inicjatywa tego konkursu na Panią Bałwankową przednia. Jako że jednoosobowa komisja mogłaby zostać posądzona o jakieś machlojki (łatwiej przekupić jedną osobę niż ponad połowę komisji złożonej z kilku osób), chętnie widziałbym kilka twarzy do ów komisji :D
Także zapraszam i @Arnau85 Fajnie by też było, jeszcze jedną twarz zobaczyć w komisji, żeby nie było remisu :D (chociaż, z drugiej strony.. remis nie jest taki zły, byłaby druga tura wyborów, co oznaczałoby kolejne fotki :D).

@Natalia patrząc na Twego avatara, muszę z przykrością stwierdzić, że aby upodobnić się do Pani Bałwankowej, będziesz potrzebować niezłego make-up'u, bo jednak, mimo idealnej cery, to brakuje paru szczegółów, jednak największy ból pewnie będzie związany z "wąsami" :/ Mimo wszystko, nie możemy sobie pozwolić, by Pani Bałwankowa występowała z tego rodzaju owłosieniem. Mam nadzieję, że obejdzie się bez golenia, że starczy przykryć to czymś (róż jakiś może), bo dodają uroku (jednak jak wspomniałem, nie pasowałyby Pani Bałwankowej) :p Jak ktoś jeszcze się zgłosi, chętnie pożyczę marchewkę :D Mam parę zapasowych (damskie też mam :shame:)

O właśnie, odnośnie konkursu.. zauważyłem kolejną damę, której niewiele potrzeba, by upodobnić się do Pani Bałwankowej.. @HuanMing wysyłam zaproszenie na konkurs :D
 

HuanMing

Książę
@Zyleta1991 Bardzo dziękuję za zaproszenie. Wszystkimi czterama łapkami popieram Twoją inicjatywę znalezienia oblubienicy dla naszego smutnego Bałwanka. Mogę Ci wysłać zdjęcie Pani Bałwankowej w czasie burzy śnieżnej wraz z jej polarnym misiem :D Ba, nawet jestem to w stanie narysować przy moim całkowitym braku zdolności plastycznych :)
 

DeletedUser11629

Guest
@Zyleta1991 Bardzo dziękuję za zaproszenie. Wszystkimi czterama łapkami popieram Twoją inicjatywę znalezienia oblubienicy dla naszego smutnego Bałwanka. Mogę Ci wysłać zdjęcie Pani Bałwankowej w czasie burzy śnieżnej wraz z jej polarnym misiem :D Ba, nawet jestem to w stanie narysować przy moim całkowitym braku zdolności plastycznych :)

Jednak jakies zdolnosci musisz miec, skoro tak brawurowo podjelas sie narysowac marchewke Pani Balwankowej ;)
 

DeletedUser15149

Guest
@HuanMing @Jomacha A może jeszcze dodacie, że akcja dzieje się nocą? nie, nie i jeszcze raz nie. Zdjęcie w słoneczku, trzeba zachować jawność działań, a nie tam jakieś skrytości. A rekina umieścimy jako "miszcza" drugiego planu.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@HuanMing @Jomacha A może jeszcze dodacie, że akcja dzieje się nocą? nie, nie i jeszcze raz nie. Zdjęcie w słoneczku, trzeba zachować jawność działań, a nie tam jakieś skrytości. A rekina umieścimy jako "miszcza" drugiego planu.

Z tym słoneczkiem nie przesadzaj, nie chcę oglądać zdjęć marchewki w kałuży :D Najlepiej taki zimowy wieczór, w pobliżu choinka, lekko prószący śnieg.. eh, coś pięknego :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Odbiegając od tematu wysyłania fotek, można zapytać, czy ktoś stąd przekazał pomysł wyżej (bo wydaje mi się, że został przyjęty dość pozytywnie) i ewentualnie czy dostał jakąś odpowiedź? :) Albo przynajmniej czy się orientuje kiedy mniej więcej ludzie z INNO zaczynają myśleć nad eventami (tj. zadaniami, nagrodami), żebym w odpowiednim momencie przypomniał o tym temacie :D Bo nie chciałbym znowu przegapić terminu :p
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Odbiegając od tematu wysyłania fotek, można zapytać, czy ktoś stąd przekazał pomysł wyżej (bo wydaje mi się, że został przyjęty dość pozytywnie) i ewentualnie czy dostał jakąś odpowiedź? :) Albo przynajmniej czy się orientuje kiedy mniej więcej ludzie z INNO zaczynają myśleć nad eventami (tj. zadaniami, nagrodami), żebym w odpowiednim momencie przypomniał o tym temacie :D Bo nie chciałbym znowu przegapić terminu :p

Jeszcze raz przypominam, bo widzę w pewnym temacie jakieś już eventy w przód mają swoje avatary, a wykonanie Pani Bałwankowej trochę czasu może zająć :p
 

DeletedUser11629

Guest
Podbijam. Moge pompony na zas wydziergane osobie decyzyjnej na wzor podeslac ;)
 

DeletedUser11629

Guest
Dla Pani Balwankowej? Jakos nie widze jej w roli goracej plazowiczki... :D
 

DeletedUser11650

Guest
Dobry pomysł. Jednak byłaby tylko jako kolejny portret w mej kolekcji.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Odświeżę sobie temacik :) I ponowię pytanko, czy ktoś coś zadziałał w sprawie - rzucił pomysłem wyżej (bo wydaje mi się, że chyba otrzymał wystarczające poparcie, by uznać go za przynajmniej warty rozpatrzenia).
Przepraszam jednocześnie za brak cierpliwości, ale serce nie sługa :D
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jeszcze raz odświeżę :) Miesiąc minął, już jest niemal połowa roku, więc i zima zawita lada dzień :) I dobrze by było, aby nikt nie przegapił propozycji i podesłał ją tam gdzie trzeba :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Brr.. zimno się robi.. czyż nie? Niecałe pół roku do eventu, więc dobrze by było wiedzieć na czym stoimy (my - osoby chcące zobaczyć Panią Bałwankową w grze). I nie chodzi mi o konkrety (tj. że przeszło, czy też nie), chodzi mi, jak już wspominałem wyżej, o prostą informację, czy pomysł został przekazany do "góry", czy też jeszcze nie w głowach projektantów, grafików sprawa zimy to i nie ma co na wyrost zgłaszać propozycji ;)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Miesiąc kolejny mija, event letni się skończył, zima się zbliża nieubłaganie, a ja chętnie usłyszałbym jak się twórcy zapatrują na połączenie tych dwoje węzłem małżeńskim (oczywiście, pierw będą musieli ulepić Panią Bałwankową) :D (albo przynajmniej informację, czy ów pomysł ma szansę na realizację i czy był zgłaszany, a jak nie to czy można prosić o zgłoszenie go ;) )
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zima coraz bliżej, a ja dalej nie wiem na czym stoję :p Miło byłoby usłyszeć jakieś wieści "z góry" ;)
 

DeletedUser15643

Guest
zima tuż tuż, a 38 głosów "za" chyba o czymś świadczy... :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Przepraszam że kolejny raz odświeżam temat, ale czy wyszło już coś do twórców, czy dalej są prowadzone dyskusje wewnątrz polskiego Teamu? A może nic jeszcze nie było nawet dyskutowane?
Pytam, bo zima tuż tuż, niedługo będzie się pojawiać na becie, a prace nad zimową scenerią mogłyby już się powoli zaczynać, więc fajnie by było, jakby coś w tej sprawie ruszyło :)

PS chociaż informacja, że pomysł przekazany twórców, że wiedzą o tym, nie musi być informacji że jest/będzie zrealizowane - gdyby to miała być miła niespodzianka :p
 
Do góry