[Zgłoszone] Event Zimowy - portret Pani Bałwankowej jako nagroda

Czy chcesz Panią Bałwankową w grze?

  • Tak ale... (opis w poście)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    46

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Napisałem do supportu, z tym, ale jako że chcą dowiedzieć się co o tym myśli reszta użytkowników (w sumie rozsądnie), zostałem odesłany tutaj, także ten tego, no, proponuję co następuje:
• Stworzenie nowego portretu - Pani Bałwankowej, jako nagroda za ukończenie eventu zimowego (albo dojście w tym evencie do określonego etapu - konkretna ilość zadań do odblokowania portretu).

Swoją propozycję motywuję tym, że:
• Jest mi smutno, że jako Bałwanek, nie mam komu podarować mojego zimnego serduszka, tak aby przetrwało. Moje mroźne uczucia nie spotkają się z równie mroźnym odwzajemnieniem ich. Nie mam się do kogo przytulić, tak aby nie bać się o to, że się roztopię (takie tam, pół żartem - pół serio)
• Większość (o ile nie wszystkie poza Bałwankiem) portrety, które do tej pory wychodziły z eventów mają "swoją drugą połówkę". Oczywistym jest Romeo i Julia (nie wiem jak to się tu nazywało dokładniej, w każdym razie z eventu na Walentynki, ponadto Wampir - Wampirzyca, Mikołaj - Mikołajowa, Ostatnio Trup Króla - Trup Królowej, oraz co mnie najbardziej boli (w sensie, że swoją drugą połówkę ma nawet taki stwór), Potwór Frankensteina - Potworzyca Frankensteina (i pewnie parę innych - które w tej chwili mi nie przychodzą do głowy, lecz jako przykłady może starczy). Także, w związku z powyższym, byłbym rad, gdyby i Bałwanek doczekał się "swojej lubej" (w imieniu swoim, jako Bałwanka, jak i pozostałych Bałwanków).

Nie mam pomysłu jak to bardziej rozwinąć :( Jednakże, pozwolę sobie jeszcze wkleić kawałek tekstu, który poszedł do supportu (część może się nieco powtarzać, ale przepisywać zachowując spójność nie bardzo mam głowę w tej chwili):
[...]czy Bałwanek musi być w tej grze "samotny"? Bardzo był bym rad wreszcie "spotkać swoją drugą połówkę" (w przenośni oczywiście, stąd cudzysłów) i jeśli nie ma planów na jakieś portrety, chciałbym zaproponować właśnie portret Pani Bałwankowej. Nie pozwólmy, by Bałwanek marzł w samotności! Niech i jemu zamarznie serce z miłości (choć to nie walentynki, to jednak Święta Bożego Narodzenia powinno się spędzać z rodziną, której Bałwanek w chwili obecnej nie posiada - jedynie może dalszą rodziną jest Mikołaj i Mikołajowa, jednak w Sylwestra tańczyć nie ma z kim).
Ponadto, daję obrazek znaleziony w internecie, który pokazuje, że nawet najmroźniejsze istoty potrafią być na swój sposób gorące i posiadać gorące uczucia.
62pb.gif

(Jeśli był podobny temat, albo taki portret istnieje, to przepraszam, ale nie spotkałem się z ów portretem, a tematu nie szukałem, za co również serdecznie przepraszam)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
To już takie czepianie się słówek, ale Bałwanówna to złe określenie na moją propozycję ;) Końcówkę "ówna" dodaje się dla córki (w Twoim przypadku byłaby to córka Bałwana). Poprawnym określeniem byłoby Bałwanowa (ew. Bałwankowa) - końcówka "owa" dla określenia małżonki (chyba że wolisz córkę Bałwanka :D To wtedy okej)

A tak poza tym, cieszę się na pozytywną reakcję (pierwszą, mam nadzieję że nie ostatnią) na tę propozycję :)
 

DeletedUser3220

Guest
To już takie czepianie się słówek, ale Bałwanówna to złe określenie na moją propozycję ;) Końcówkę "ówna" dodaje się dla córki (w Twoim przypadku byłaby to córka Bałwana). Poprawnym określeniem byłoby Bałwanowa (ew. Bałwankowa) - końcówka "owa" dla określenia małżonki (chyba że wolisz córkę Bałwanka :D To wtedy okej)

A tak poza tym, cieszę się na pozytywną reakcję (pierwszą, mam nadzieję że nie ostatnią) na tę propozycję :)

Miałam mega problem jak ją napisać :D
Bałwanowa brzmi dla mnie dziwnie,
Bałwanówna faktycznie nie pasuje znaczeniowo :)

Może Bałwancia :D Albo z niegdysiejszej bajki - Bulinka ;)
 

DeletedUser13688

Guest
Miałam mega problem jak ją napisać :D
Bałwanowa brzmi dla mnie dziwnie,
Bałwanówna faktycznie nie pasuje znaczeniowo :)

Może Bałwancia :D Albo z niegdysiejszej bajki - Bulinka ;)

Mysle ze Bałwanica idealnie pasuje:)
Nawet ankiete na ten temat, wsrod graczy bym zaproponowal...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15624

Guest
:D Pomysł rewelacyjny. Jestem za. Mam tylko nadzieje, że już tej zimy będzie do zdobycia piękna Pani Bałwankowa :)
 

HuanMing

Książę
Tak! Nowe portrety zawsze sa mile, a takie "eventowe - tematyczne" to juz w ogole :)
No i nie mozemy pozwolic na taka jawna niesprawiedliwosc spoleczna. Sprowadzcie Balwanke dla Balwanka! :D
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jak się rozsiało pozytywem, to elegancko :) Tak powinno :D

Widziałem już że na becie jest zimowy event :> może za późno rzuciłem tym pomysłem i trzeba będzie poczekać rok :/
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Odświeżę, bo może nie wszyscy zwracają uwagę na niezwykle ważne propozycje jakie tu (w tym dziale) są rzucane, a taką z pewnością jest sprawa "mojej ukochanej", której obecnie brak w tej grze. (trochę humoru nie zaszkodzi, prawda? Temacik spada w dół, prawie druga strona wierzę że to by nie przeszkadzało "Górze" w podjęciu decyzji co dalej, ale "zwykli" użytkownicy mogliby przeoczyć, a np. mieliby jakieś inne, ciekawe rozwiązanie w tej całej sytuacji)

Idąc jednak dalej, cieszy mnie niezmiernie wysoka skuteczność mojej mowy (a przynajmniej propozycji, bo wielu pewnie nie chciałoby się czytać ściany tekstu) - chodzi o wysoki procent głosów na "tak" :)

Jeśli (a wiele na to wskazuje) jednak na tę zimę "moja ukochana" się nie pojawi w grze (chyba że ma ktoś przecieki w tej sprawie, prosiłbym o kontakt :D), to jeszcze nic straconego, roku czekać nie trzeba (chyba że wszystko zaplanowane w międzyczasie :/). Są jeszcze Walentynki! (choć tu może nienajlepsze rozwiązanie, bo zwykle na walentynki pojawiają się portrety obu płci, a nie chcę mieć konkurencji, która przede wszystkim wygra ze mną, bo to tamten z Walentynek by był i to tamtego by się łączyło, ale może dałoby się to jakoś obejść ;) ). W końcu święto zakochanych, w końcu dalej będzie to kalendarzowa zima, a nic tak nie przytrzyma Bałwanka przy życiu latem, jak ktoś, do kogo będzie mógł się przytulić w upalne dni lata. Także nie pozwólmy, by Bałwanek roztopił się wraz z topniejącym śniegiem wiosną (jak przesadzam, dajcie znać :D przestanę być taki.. taki.. no właśnie, taki :p).

Zima idzie, chłodno na dworzu, pora ulepić parę Bałwanków :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jeszcze raz pozwolę sobie odświeżyć (może jest jeszcze ktoś, kto nie widział tego tematu? :D), dodatkowo pokażę (jakby kto nie grał), że Frosty (Bałwanek) również uważa, że drugiej połówki potrzebuje!
ZLiMngA.png


Na wszelki wypadek zakryłem zadanie :p Żeby nie zostać posądzonym o spoilerowanie zadań.

Jak widać, Frosty również myśli, że potrzeba mu miłości, także najlepiej by było, jakby mu załatwić drugą połówkę tak szybko, jak to możliwe :) By znalazł swój ręczniczek :D I pewnie nie tylko ;)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Pozwolę sobie odświeżyć :D Im wcześniej tym lepiej, na zimę 2015/16 się spóźniłem, nie popełnię tego samego błędu na zimę 2016/17.
Jeśli pomysł się podoba, pamiętaj o zostawieniu głosu (jak się nie podoba, też możesz zagłosować, do tego prosiłbym o wyjaśnienie "dlaczemu" nie). Jakby ktoś miał jakieś inne pomysły, również zapraszam na przedstawienie ich :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
ja też chcę

może być i taka:

889389.jpg

O takie coś, to już byś musiał poprosić swoją żonę/narzeczoną/dziewczynę/kochankę albo (nie)swoją panię do towarzystwa. Bo avatar mocno przypomina zdjęcie do dowodu (głowa + kawałek tułowia), ale gdybyś uciął odpowiednią część ciała i tu wsadził.. może i przejdzie (choć ja... znaczy bałwanek, by wolał bardziej bałwankową drugą połówkę :D)
 

DeletedUser15149

Guest
ja bym tej pani nic nie ucinał @Zyleta1991 ;) Inno lekko przerobi Panią na grafikę w stylu gry i będzie super :) ewentualnie w grze czasami się pokazuje taka ładna pani z dzbanem na ekranie startowym, tą można byłoby ubrać zimowo i gotowe :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja zapisuje do takiej fotki niestety nie mam takiego stroju,ale jestem na tyle blado lica ze ujdzie bez stroju ^^
 
Do góry