Event Archeologiczny 2022 - komentarze

Wstawiam listę wszystkich nagród, jakby komuś nie chciało się szukać:

1 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - nagroda 20 pr.
2 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - zestaw do ulepszenia.
3 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - 25 towarów.
4 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - medale.
5 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - pakiet masowego wsparcia.
6 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - dekoracja premium(cyprys - wczesne średniowiecze).
7 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - towary(50).
8 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - 8 fragmentów budynku świątynia wiedzy.
9 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - skrzynia premii.
10 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - dekoracja premium(cyprys - wczesne średniowiecze).
11 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - przechowaj budynek.
12 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - towary.
13 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - nagroda 20 pr.
14 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - 30% premii dla broniących.
15 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - dekoracja premium(gargulec - rozkwit średniowiecza).
16 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - masowe przyśpieszenie produkcji zaopatrzenia(6 godzin).
17 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - medale(800).
18 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - 2 losowe plany.
19 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - nagroda 20 pr.
20 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - 8 fragmentów Świątynia Wiedzy.
21 dzień kalendarza FoE event archeologiczny - przechowaj budynek.
 
Ostatnia edycja:

GEoMax

Baron
Muszę powiedzieć że, dla mnie osobiście to jeden z najbardziej udanych eventów na FoE do tej pory. Nie spodziewałam się że na dwa dni przed końcem postawię motylarnię na maxa ze wszystkimi dodatkami. Znalazłam też wszystkie tabliczki (cud widomy) i zbiorę też wszystkie klejnoty - zostały dwa dni a ja mam 24 odłamki w zapasie. No nie wiem - albo mam tym razem szczęście albo obniżono poprzeczkę. Poprzednie eventy archeologiczne szły mi raczej kulawo...
Gratulacje , pofarciło ci się :) U mnie idzie jak po grudzie , ale nie narzekam , to tylko gra i liczy się zabawa :)
 

Odpadlo

Baronet
pofarcilo czy wydales diamenty ? moim zdaniem najgorszy event jak do tej pory, pozatym ze glowna nagroda lipna, to nie bylo czego losowac poza 'scena' ktora byla bez zapowiedzi
1 zestaw to trafienie 1 glownej nagrody..... moze

anaconda8 widzialem Twoje miasto, jestes poczatkujacym graczem, moze dlaCiebie ta motylarnia fajna itd, ale jak ktos gra odrobine dluzej , oan nei wnosi nic poza zajmowanym miejscem w miescie .....
 
Ostatnia edycja:

Borisel

Hrabia
A ja z dumą mogę napisać , że nawet nie jestem w połowie wykonanych zadań z eventu . Nawet nie użyłem narządzi zebranych za zwoje - nadal się kiszą . I mogę stwierdzić , że bardzo łatwo jest zignorować event , jeśli nie chce się jej wykonywać . I gratuluje ludziom , którym się udało ukończyć event i pozdobywać jakieś ciekawe nagrody ;)
 

anaconda8

Baron
pofarcilo czy wydales diamenty ? moim zdaniem najgorszy event jak do tej pory, pozatym ze glowna nagroda lipna, to nie bylo czego losowac poza 'scena' ktora byla bez zapowiedzi
1 zestaw to trafienie 1 glownej nagrody..... moze

anaconda8 widzialem Twoje miasto, jestes poczatkujacym graczem, moze dlaCiebie ta motylarnia fajna itd, ale jak ktos gra odrobine dluzej , oan nei wnosi nic poza zajmowanym miejscem w miescie .....
Nie wydałem diamentów. Jestem początkującym graczem. Motylarnia jest znacznie fajniejsza niż moja stara stodoła którą sprzedaję u Handlarza. Pozdrawiam i życzę wielu nowych, ciekawych wyzwań - być może nawet w nowej grze. ;)
 

Odpadlo

Baronet
gdybys zamiast stodoły postawic 10-20 pól pszenice i te inne to by CI atak skoczyl i kasa i prki..... musisz myslec hmm nietuzinkowo, czyli nie zbierac glownych nagrod jako komplet i koniec, jezeli ejst opcja to zbierasz kilka udynkow tego samego rodzaju albo mieszasz i kombinujesz
 

Odpadlo

Baronet
lipa panie kolego ;p mzoe beda dostepne za jakas sume diamentow np 5000 diaxow za 1 ogrodzik ;p a tak moze w next roku
 

Avintia

Szlachcic zagrodowy
Ja też wszystkich nie zebrałam, wszędzie po 10 ogrodów. Teraz muszę poszukać jak to poustawiać.
 
Do góry