Elvenar - gra Inno

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tak samo jest u mnie. Nagle wcięło ponad połowę sąsiedztwa i nawet ci bardziej aktywni zniknęli, natomiast zero nowych osób. Mam nadzieję że braki będą uzupełniać dość regularnie. No dobrze pochwalcie się ile prowincji do tej pory podbiliście?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun

Aktywni nie zniknęli, bo są podobne zasady co w FoE. Znikają konta nieaktywne.

Widzę, że zaczęło się coś dziać w sprawie nieaktywnych graczy. Zniknęło mi 3/4 sąsiedztwa, ale nikogo w te miejsca nie przybyło. Jest pusto, a był to fajna dostawa złota i młotków. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, a nie zostawią tak jak jest.

Na pewno nie dostawa młotków - gdyż usunięto nieaktywne konta, a młotki dostawało się tylko jeśli dana osoba cię zmotywowała tego dnia.
 

DeletedUser

Guest
Na pewno nie dostawa młotków - gdyż usunięto nieaktywne konta, a młotki dostawało się tylko jeśli dana osoba cię zmotywowała tego dnia.

I tak i nie. Zniknęły 2 osoby aktywne z którymi się wymieniałem motywacją codziennie. W dodatku zmotywowała mnie dzisiaj jakaś osoba, której nie ma na mojej mapie w ogóle w pobliżu. Sprawdziłem odkryte i nieodkryte w promieniu 6 pól i nie ma tej osoby. Coś jeszcze nie działa do końca tak jak powinno, bo ta osoba widzi mnie na mapie, a ja jej nie widzę.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
I tak i nie. Zniknęły 2 osoby aktywne z którymi się wymieniałem motywacją codziennie. W dodatku zmotywowała mnie dzisiaj jakaś osoba, której nie ma na mojej mapie w ogóle w pobliżu. Sprawdziłem odkryte i nieodkryte w promieniu 6 pól i nie ma tej osoby. Coś jeszcze nie działa do końca tak jak powinno, bo ta osoba widzi mnie na mapie, a ja jej nie widzę.

Może akurat ta osoba cię widzi, bo tak daleko w tym kierunku ma odkryte.
 

DeletedUser

Guest
Szczerze w to wątpię, bo jak spojrzałem w jej miasto to jest na samym początku gry, więc może mieć tylko tancerzy ostrzy i łuczników, a nimi samymi nigdy by nie zdobyła tyle terenu. Ja już ledwo daję radę tymi co mam a już mam wszystkich ulepszonych poza czarodziejkami. Ciężko jest chociażby 1 cały sektor zdobyć na raz. Trzeba mieć masę woja.
 

Mikekun

Książę
witaj

Nameful, słuchaj ja aktualnie posiadam 5 tys tanecznych wojowników oraz ponad 2 tys łuczników. Resztę wojska nie robię bowiem po pierwsze nie opłaca mi się ze względu na liczbę jaką mogę wytrenować jednocześnie, po drugie na czas. Np. trzecią jednostką którą mogę trenować jest elficka artyleria i mogę ją trenować w liczbie jednej sztuki na raz. Potem są golemy w liczbie już 4 sztuk, mimo to skutecznością nie powalają ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Chyba mi nie spróbujesz wmówić, że pełen skład entów pokona 240 golemów? :D

- - - Zaktualizowano - - -

Nameful, słuchaj ja aktualnie posiadam 5 tys tanecznych wojowników oraz ponad 2 tys łuczników.

Bo po pierwsze mało jeszcze podbiłeś sektorów i wolno się rozwijasz dlatego wydaje Ci się że tancerze i łucznicy dadzą radę wszystkim. Otóż nie, w późniejszym etapie są całkowicie bezużyteczni, bo padają jak muchy zanim w ogóle zadadzą cios.

Resztę wojska nie robię bowiem po pierwsze nie opłaca mi się ze względu na liczbę jaką mogę wytrenować jednocześnie

Ja 5000 tancerzy mogę zrobić w 50 cykli niecałe bo produkuję po 116 szt na raz, a mam 5 slotów produkcji. Natomiast entów robię po 12 na raz, a golemów po 26. Jeśli ty chcesz robić tyle to musisz po prostu postawić więcej zbrojowni i ulepszyć je jak najbardziej. Ja posiadam 4 rozbudowane do bodajże 11 poziomu.

Np. trzecią jednostką którą mogę trenować jest elficka artyleria i mogę ją trenować w liczbie jednej sztuki na raz.

Yyyyy? Elficka artyleria czyli, że co?
 

DeletedUser14403

Guest
Nie wiem czy ten temat był poruszany ,ale mam kilka pytań .Gra jest teraz tylko w angielskiej wersji językowej ,czy jak wejdzie pl to miasto,które posiadam będzie dalej w angielskiej wersji i będę musiał zakładać nowe na polskich serwerach ? czy też zostanie wgrana wersja pl a serwer zostanie ten co jest ?czy miasto zostanie przeniesione na polski serwer ? Pytam bo jeżeli mam rozwijać miasto.które po wprowadzeniu wersji pl będzie w angielskiej to nie ma sensu go rozwijać .
 

DeletedUser8343

Guest
Nic nie będzie przeniesione. Beta pozostanie betą, a pl zacznie się od zera (jeśli pl powstanie)
 

DeletedUser14403

Guest
Nic nie będzie przeniesione. Beta pozostanie betą, a pl zacznie się od zera (jeśli pl powstanie)

ewamar ,beta betą ,ale są jeszcze US x 2 a na jednym z tych mam miasto i dzisiaj weszła wersja niemiecko języczna .Ale Nameful już mi to nakreślił ,lepiej sie nie zagłębiać bo i tak miasteczko do skasowania :(
 

DeletedUser

Guest
Jak to w każdej becie bywa postępy w grze nie są przenoszone później do pełnej wersji. Tak, więc że tutaj nie jest inaczej to nie ma co się dziwić.

PS: Czemu macie takie podobne nicki? ewamar i stach-mar :D
 

DeletedUser14403

Guest
Jak to w każdej becie bywa postępy w grze nie są przenoszone później do pełnej wersji. Tak, więc że tutaj nie jest inaczej to nie ma co się dziwić.

PS: Czemu macie takie podobne nicki? ewamar i stach-mar :D

Kurcze rzeczywiście podobne są na to uwagi nie zwróciłem.Teraz już wszystko jasne każdy kraj nowe miasto ,to tego juz nie rozwijam ,dzieki za pomoc :D
 

DeletedUser8343

Guest
WALKA - JEDNOSTKI !
Kochani proszę podpowiedzcie czym walczycie? W jakie wojo warto inwestować?
Ashantess pisała że wygrywa armią którą robią tylko Enty. Dla mnie to duże zdziwko, i chyba czegoś nie ogarniam. Dla mnie Enty są takie nieporadne. Zanim gdzieś dojdą to można je powybijać z łuków. Ashantess jak to robisz?
Nameful - mówisz że łucznicy z tancerzami potem są za słabi. To jak montować skład?
Ja najczęściej daję 2x tancerz 2x łucznik i 1x golem. I jak inni mam wrażenie , że bardziej zaawansowane jednostki są słabsze w walce niż podstawowe ( czyli słabsze od łuczników i tancerzy - z powodu np powolności) I myślałam , że to źle dobrane parametry w grze. Że to może poprawią w przyszłości. Albo że po prostu nie warto inwestować w czarodziejki.
 

DeletedUser3220

Guest
WALKA - JEDNOSTKI !
Kochani proszę podpowiedzcie czym walczycie? W jakie wojo warto inwestować?
Ashantess pisała że wygrywa armią którą robią tylko Enty. Dla mnie to duże zdziwko, i chyba czegoś nie ogarniam. Dla mnie Enty są takie nieporadne. Zanim gdzieś dojdą to można je powybijać z łuków. Ashantess jak to robisz?
Nameful - mówisz że łucznicy z tancerzami potem są za słabi. To jak montować skład?
Ja najczęściej daję 2x tancerz 2x łucznik i 1x golem. I jak inni mam wrażenie , że bardziej zaawansowane jednostki są słabsze w walce niż podstawowe ( czyli słabsze od łuczników i tancerzy - z powodu np powolności) I myślałam , że to źle dobrane parametry w grze. Że to może poprawią w przyszłości. Albo że po prostu nie warto inwestować w czarodziejki.

Póki co same Enty mi spokojnie starczają, jak przestaną to bedę sie zastanawiac nad innymi kombinacjami. Nie wiem w sumie który już krąg robię, bo jakoś specjalnie nie przykładam do tego wagi, ale już całkiem daleko mam od bazy głównej.
 

DeletedUser

Guest
Możesz to sprawdzić w zakładce rozszerzenia po najechaniu na rozszerzenie za podboje. Ile masz podbitych?
 

DeletedUser8343

Guest
Oj ! A ja mam dopiero 70. To pewnie dla tego że nie umiem walczyć strategicznie. Zobaczę jak mi entami pójdzie
 

Mikekun

Książę
Wobec tego ja się obijam, mam zaledwie 39 prowincji podbitych jak do tej pory ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A ja muszę się przyznać, że gra już mnie znudziła :p Nie zaglądam do niej od dłuższego czasu, bo nic ciekawego nie było dodawane, rozgrywka stała się nudna i monotonna, więc chyba poczekam sobie do naszej wersji językowej ze wznowieniem gry :o
 

DeletedUser14403

Guest
Z Elvenar to mnie strasznie zaskoczyliście :D jestem bardzo ,bardzo ,bardzo mile zaskoczony :D
Ps:
Miasteczko już kwitnie ;)
 
Do góry