Elvenar - gra Inno

DeletedUser14

Guest
Zagram na pewno!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11123

Guest
ludźmi grać bez sensu. elfy to jak dla mnie największa pała ze wszystkich ras przewijających się w fantasy.
jak nie będzie orków a najlepiej krasnoludów to ja nie gram :D

PS. "Only my elven tongue is quicker and more accurate then my arrow!"

choć ktoś popisał się poczuciem humoru :haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
ludźmi grać bez sensu. elfy to jak dla mnie największa pała ze wszystkich ras przewijających się w fantasy.
jak nie będzie orków a najlepiej krasnoludów to ja nie gram :D

Dodatkowo Elfy tego typu grach mają wygląd zbyt kobiecy. Śmieszy mnie ich głos i uszy. Ta nacja została stworzona dla kobiet i mężczyzn którzy mają wygląd zbyt kobiecy. Jednostki używają głównie łuku i magi. Mogą walczyć z daleka. Takimi jednostkami trzeba dużo biegać.
 

DeletedUser3220

Guest
A ja tam lubię elfy :) A zwłaszcza te złośliwe ich wersje hihihi ^^
 

DeletedUser

Guest
Także czekam aby zagrać :) Zapowiada się interesująco a znając życie zaczne grać jednymi i rugimi :p
 

DeletedUser

Guest
Wczoraj rano sie zapisalem gdyz graficznie wyglada rewelacyjnie i jest bardzo podobna do FoE (uklad miasta, drzewko technologii, artefakty jak Perly). Gdzies sie natknalem ze w styczniu ma ruszyc.
 

DeletedUser8110

Guest
Grać będę na 100 % <3
Jak mnie już Bartek z pracy wyrzuci to może tam mnie zechcą :p
 

DeletedUser9456

Guest
Wygląda jako tako, czekam na jakieś konkrety, może w tym tytule będzie możliwa blokada personalna PvP niż w przypadku FoE.
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem o co Ci chodzi z ta blokada PvP. Takim pacyfista jestes? To graj w SIMS...

A co do Elvenar to jak ktos sledzi newsy to juz wie, ze przelomowa data bedzie 1 stycznia.
 

Mikekun

Książę
Gra pojawi się na pewno, skoro już jest niemiecki server beta testów i grają na nim tylko i wyłącznie twórcy gry. Pokazują nam w końcu sccreny z gry oraz konkretnie budynki. Data która widnieje jako premiera przypuszczam że jest datą wstępną i możne ona naturalnie ulec zmianie. Sama gra posiada typowo korzenie FoE, i tak samo pewnie ma się rzecz z strategią albo rozwojem miasta. Jedyną nowością co wyróżnia Elvenar jak narazie to podział na dwie rasy, oraz system ulepszania budowli. Na polskim serwerze były propozycje tego typu, na szczęście zostały jednak odrzucone w dziale pomysłów. Nie wiem czy będę grał w nią, bowiem nie uśmiecha mi się 4 razy robić to samo co wcześniej w FoE. Zgrałbym jeśli gra faktycznie byłaby inna pod tym względem jak np. Rising Generals. Nad tym wyborem jeszcze się zastanowię.

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Gra pojawi się na pewno, skoro już jest niemiecki server beta testów i grają na nim tylko i wyłącznie twórcy gry.

Na serio? :o A myślałem, że się tak tylko bawią na becie, a tworzenie kont na wersję testową to też taka fajna zabawa :o

Jeszcze dużo może się zmienić, na razie to na wzór FoE, ale co jeszcze zostanie zmienione? :)

Ps. Interpunkcja u Ciebie leży i nawet nie kwiczy...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Gra Elvenar to nie kopia FoE więc różnić się będzie.
Gra przypomina FoE i może być wiele podobieństw ale nie jest kropka w kropkę jak FoE z kilkoma dodatkami ;)
Ja zagram na pewno, a czy zostanę to się zobaczy.

@Up nie kwiczy z lenistwa xD
 

Mikekun

Książę
PablooS

Gra Elvenar to nie kopia FoE więc różnić się będzie.

Nie powiedziałem że to kopia, a jedynie że ma korzenie FoE. Według mnie to dwie różne rzeczy.

Hikari36

Ps. Interpunkcja u Ciebie leży i nawet nie kwiczy...

Nie wiem czy ten tekst był do mnie czy też nie. Jednakże ja nie zawsze muszę przejmować się interpunkcją. Gorzej jak ktoś by był nauczycielem i nie znał zasad :D

Życzę udanego dnia.
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser3

Guest
Mikekun napisał:
Nie powiedziałem że to kopia, a jedynie że ma korzenie FoE. Według mnie to dwie różne rzeczy.
Nie ukrywamy, że Elvenar jest silnie inspirowany Forge of Empires. Dlaczego tak się stało? Bo FoE to wielki sukces InnoGames, nie ma co owijać w bawełnę :). Z własnych sukcesów warto korzystać.
 

DeletedUser9756

Guest
Dla mnie sukcesem będzie jak dożyję tutaj nowego świata :D Wolę to od gry inspirowanej FoE, w którą i tak nie zagram :D
Ale są tacy co będą woleli Elvenara.
 

Mikekun

Książę
Bryfft,

Z własnych sukcesów warto korzystać.

Tylko żeby po drodze nie skopiowali i błędów z FoE. Niech wezmą uwagi stąd już podczas tworzenia gry, być może Elvenar będzie lepszą grą aniżeli FoE aktualnie.

pozdrawiam Mikekun
 
Do góry