Dzień Św. Patryka 2024 - komentarze

Po ukończeniu zadania pojawi się możliwość jego odebrania.
Odbiera się nagrody nie zadania. Trochę pokrętnie napisane, jak dla mnie.

Celtic Glassworks - Lv. 2 (2x2)
Brak tłumaczenia.

Miniwyzwania

Event św. Patryka będzie zawierał również dwa dodatkowe wyzwania. W tych wyzwaniach będziecie mogli wygrać nowe bonusy, budynki eventowe, a także Platynowe Ulepszenie Świętej Chaty Arcydruida!
Kiedy się pojawią? Jakie to będą wyzwania? Brak info.

Kolejny event z workiem nagród. Za Patrykiem nie przepadam, bo jest czasochłonny, ale postaram się ugrać ile mogę.
 

Borisel

Hrabia
Czy porady robienia eventu nadal są aktualne ?

"Miasto nr 1,4,7,10 itp.:
Festiwal 3, Stocznia 2, Fabryka kapeluszy 3, Fabryka kwiatów 2, Fabryka ciast 1, Fabryka napojów 2, Fabryka fajerwerków 2
Miasto nr 2, 5,8,11, itp.:
Festiwal 3, Stocznia 3, Fabryka kapeluszy 1, Fabryka kwiatów 3, Fabryka ciast 1, Fabryka napojów 2, Fabryka fajerwerków 2
Miasto nr 3,6,9,12, itp.:
Festiwal 3, Stocznia 3, Fabryka kapeluszy 1, Fabryka kwiatów 2, Fabryka ciast 2, Fabryka napojów 1, Fabryka fajerwerków 2

Nie robić następujących zadań (zbyt długi czas wykonania i koszty):

Miasto nr 1,4,7,10 itp.:
22 – ulepsz kierownika fabryki ciast do poziomu 3
25 – ulepsz kierownika stoczni do poziomu 4
36 – zbierz koniczynki 16Q
37 – ulepsz budynki 250 razy
38 – ulepsz fabrykę fajerwerków do poziomu 75

Miasto nr 2, 5,8,11, itp.:
18 – zatrudni kierownika fabryki ciast do poziomu 3
33 – ulepsz fabrykę kwiatów do poziomu 200
35 – ulepsz kierownika stoczni do poziomu 4
36 – zbierz koniczynki 18Q
37 – wygeneruj w fabryce kapeluszy 200B kapeluszy
38 – ulepsz budynki 200 razy

Miasto nr 3,6,9,12, itp.:
20 – zatrudni kierownika fabryki napojów do poziomu 3
23 – ulepsz menadżera festiwalu do poziomu 4
35 – ulepsz budynki 200 razy
36 – zbierz koniczynki 12Q
37 – ulepsz fabrykę napojów do poziomu 100
38 – wygeneruj napoje 10Q w fabryce napojów"

Nie liczę dodatkowych pomagajek, które teraz wprowadzili - tak na sucho. I jeszcze ile razy mogę zakupić wszystkie skrzynki za złoto by mi wystarczyło złota na zrobienie eventu z max budynkiem głównym?
 
Czy porady robienia eventu nadal są aktualne ?

"Miasto nr 1,4,7,10 itp.:
Festiwal 3, Stocznia 2, Fabryka kapeluszy 3, Fabryka kwiatów 2, Fabryka ciast 1, Fabryka napojów 2, Fabryka fajerwerków 2
Miasto nr 2, 5,8,11, itp.:
Festiwal 3, Stocznia 3, Fabryka kapeluszy 1, Fabryka kwiatów 3, Fabryka ciast 1, Fabryka napojów 2, Fabryka fajerwerków 2
Miasto nr 3,6,9,12, itp.:
Festiwal 3, Stocznia 3, Fabryka kapeluszy 1, Fabryka kwiatów 2, Fabryka ciast 2, Fabryka napojów 1, Fabryka fajerwerków 2

Nie robić następujących zadań (zbyt długi czas wykonania i koszty):

Miasto nr 1,4,7,10 itp.:
22 – ulepsz kierownika fabryki ciast do poziomu 3
25 – ulepsz kierownika stoczni do poziomu 4
36 – zbierz koniczynki 16Q
37 – ulepsz budynki 250 razy
38 – ulepsz fabrykę fajerwerków do poziomu 75

Miasto nr 2, 5,8,11, itp.:
18 – zatrudni kierownika fabryki ciast do poziomu 3
33 – ulepsz fabrykę kwiatów do poziomu 200
35 – ulepsz kierownika stoczni do poziomu 4
36 – zbierz koniczynki 18Q
37 – wygeneruj w fabryce kapeluszy 200B kapeluszy
38 – ulepsz budynki 200 razy

Miasto nr 3,6,9,12, itp.:
20 – zatrudni kierownika fabryki napojów do poziomu 3
23 – ulepsz menadżera festiwalu do poziomu 4
35 – ulepsz budynki 200 razy
36 – zbierz koniczynki 12Q
37 – ulepsz fabrykę napojów do poziomu 100
38 – wygeneruj napoje 10Q w fabryce napojów"

Nie liczę dodatkowych pomagajek, które teraz wprowadzili - tak na sucho. I jeszcze ile razy mogę zakupić wszystkie skrzynki za złoto by mi wystarczyło złota na zrobienie eventu z max budynkiem głównym?
Pewnie Rywal trochę namiesza
np. takim zadaniem
Zadanie 4:
  • Baron Alaric Ironsoul: „Ulepsz menedżerów fabryk kapeluszy i kwiatów do poziomu 4”
Ale jak odpuszczasz Rywala to nic się nie zmienia.

Odbiera się nagrody nie zadania. Trochę pokrętnie napisane, jak dla mnie.


Brak tłumaczenia.


Kiedy się pojawią? Jakie to będą wyzwania? Brak info.

Kolejny event z workiem nagród. Za Patrykiem nie przepadam, bo jest czasochłonny, ale postaram się ugrać ile mogę.
27 luty
5, 12 marzec
w 2 z tych dni
 
Ostatnia edycja:

Don Flamingo

Baronet
Właśnie miałem zrobić sobie przerwę i pograć na następnym evencie bez zbędnej napinki lub po prostu go pominąć. I jak znalazł, padło na Świętego Patryka, przy którym zawsze była kupa roboty.
A zatem dziękuję InnoGames. W końcu chwilę sobie odpocznę :)
 

Marik

Książę
Główny budynek wymaga drogi, zajmuje sporo miejsca i daje (licząc razem 95% obrony w ataku 3,16/kratka) sporo, ale przez drogę i brak ataku za dużo na tym traci. Nagroda ligowa spoko, jednak nie ma co się o nią szarpać. Budynek za ukończenie miast też całkiem ok, na szczęście były już nieco lepsze odpowiedniki. Tych małych budynków nie licze, bo albo wymagają drogi, albo zabierają mase ludności - nowy trend inno? (naprzemiennie zadowolenie/ludność na minus?)

Największy plus tego eventu to rywal, nagroda za kalendarz zimowy, winnica i labolatorium. Nigdy nie lubiłem tego eventu, dlatego pragnę podziękować IG za okazję do jego olania. Zamierzam skupić się tylko na rywalach, reszta mnie nie interesuje ;)
 
Event dla pracowitych :haha:
1. Liga , kto nie pracuje może zapomnieć . Na pocieszenie nawet w brązowej jest dobry budynek.
2. Rywal da nam "dopalacze" które pracowitym pozwoli zrobić jeszcze więcej.
Ale najważniejsze 2 wyzwania to dwie okazje na Platyny . Trzeba tylko mieć 2x Arcy ( jak dobrze że rok temu dużo się pracowało:haha: )
Ten budynek to absolutny hit, ale dzięki temu eventowi można ich mieć.....lekko 4 :haha: 2 z rywala + srebrna/złota liga+ 300zadań co jest wynikiem bardzo słabym. Co jeszcze ciekawe Platyna daje kawałki na kolejne Arcy i zdaje się że jeszcze za miasta można go zdobyć.
Można też sobie kupić w płatnej skrzyni.
3. Szklarz. Nagroda za miasta tudzież w tamtejszych skrzyniach. Szału nie robi ale już wiadomo za co można je wstawić pozyskując na tej samej przestrzeni więcej bonusów.:haha:
4. Budynek gł. duży. No brakuje w nim ataku , ale kto powiedział że za rok go tam nie dorzucą i z budynku z zastrzeżeniami zrobi się budynek mocny. Tu najważniejsze wydają się bonusy na GPC zresztą podobnie jak w Platynie.
Więc do wzięcia jest sporo ale trzeba się napracować.
Do roboty więc od jutra :p
 

deliryk

Wicehrabia
nagrody wyważone, praktycznie wszystkie
w ogóle ten event jest wyważony

nie do końca kumam @Prince of Wolf czemu mówisz, że budynek jest taki super ah oh :)

dla mnie event spoko, ale jest w nim dużo do roboty i nie ma takiego zastrzyku z dziennych nagród jak w poprzednim evencie
farmerzy sobie zrobią przerwę i pewnie tylko na głównym pograją w evencie ;)
 
Rozumiem, że przy pierwszym uruchomieniu kieruje do Eventu.
Ale tak co chwilę?
 

Załączniki

  • patryk.JPG
    patryk.JPG
    28,8 KB · Wyświetlenia: 2

aleq

Szlachcic zagrodowy
1708966607822.png


czy przycisk "SZYBKA PROMOCJA" mozna prosic zeby był blizej przycisku z lewej? wydaje mi sie ze daliscie go za daleko i czas oraz wsilek graczy nie jest zbalansowany, wobec czego nie bedzie to przynosilo efektów, ludzie beda niechetnie klikac, nie bede w ogole kupowac tych bonusów, nie kupią diamentów bo sie nie pyli.....
aaaaaa i przydałaby sie jeszcze jakas DUŻA DYNDAJACA STRZAŁA ..... nad tym przyciskiem oczywiscie

xD
 
nagrody wyważone, praktycznie wszystkie
w ogóle ten event jest wyważony

nie do końca kumam @Prince of Wolf czemu mówisz, że budynek jest taki super ah oh :)

dla mnie event spoko, ale jest w nim dużo do roboty i nie ma takiego zastrzyku z dziennych nagród jak w poprzednim evencie
farmerzy sobie zrobią przerwę i pewnie tylko na głównym pograją w evencie ;)
Ile masz w grze budynków z wszystkimi bonusami do walki/obrony?
No i chyba najważniejsza cecha. ten budynek stoi w dużo słabszej wersji , więc będzie "podniesiony" , będzie dużo lepszy i nie potrzebujesz na niego dodatkowego miejsca.:haha: A jeśli uda ci się zdobyć więcej tych budynków to prawie wszystko nim możesz zastąpić.
Ty jak wspomniałeś grasz po powrocie krótko , wiec nie masz tego budynku z ubiegłego roku, niemniej ten budynek będzie lepszy od prawie wszystkiego co masz.
No i tak ten event jest pracochłonny ale to chyba uczciwe że kto dużo gra ten dużo ma. Zawsze jest opcja zakupów:haha:
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
Ile masz w grze budynków z wszystkimi bonusami do walki/obrony?
No i chyba najważniejsza cecha. ten budynek stoi w dużo słabszej wersji , więc będzie "podniesiony" , będzie dużo lepszy i nie potrzebujesz na niego dodatkowego miejsca.:haha: A jeśli uda ci się zdobyć więcej tych budynków to prawie wszystko nim możesz zastąpić.
Ty jak wspomniałeś grasz po powrocie krótko , wiec nie masz tego budynku z ubiegłego roku, niemniej ten budynek będzie lepszy od prawie wszystkiego co masz.
No i tak ten event jest pracochłonny ale to chyba uczciwe że kto dużo gra ten dużo ma. Zawsze jest opcja zakupów:haha:
To jeden z eventów na którym inno nic ode mnie nie dostanie (mam też na myśli diamenty zdobyte w grze). Nawet po ulepszeniach, biorąc całokształt budynki wypadają słabo. Szklarnia może byc bardzo fajna no i epicki rywal. Zrobić 2 rywali i więcej nie trzeba
 
Do góry