Dzień Św. Patryka 2024 - komentarze

Marik

Książę
Miały być 3 eventówki w rywalu, a wyszło jak zwykle. Nagrody w evencie beznadziejne, w rywalu to samo (z małym wyjątkiem), lini premium nie warto nawet komentować. Ogólem najgorszy event z mizernymi nagrodami. Ale żeby nie było że tylko marudze to są też plusy i to dosyć spore:
- Inno skutecznie zniechęciło do zakupu diamentów/waluty czy skrzynek
- Zaoszczędziłem sporo czasu i nerwów nie musząc go robić, chcąc zdobyć przydatne budynki, których tutaj nie ma
- Od niechcenia wpadło kilka szklarzy + złote zakończenia z rywala, a to wszystko zupełnie za darmo
 

deliryk

Wicehrabia
fandom to jednak fandom, może jutro się okaże, że będzie coś lepszego- jeżeli nie, to klops

Tylko zerknij kiedy ten filmik wrzucony został na YT.
Na długo przed poprzednim Rywalem.
filmik też to pokazywał, a wątpię by zrobili filmik z błędem

jedyne wyjaśnienie to takie, że ma becie były inne nagrody i tam mogą sobie robić co chcą

smuteczek, ale moje poboczne światy zawsze coś zyskają :) nie narzekam zatem
 
Z opisu eventu:

"Event św. Patryka będzie zawierał również dwa dodatkowe wyzwania. W tych wyzwaniach będziecie mogli wygrać nowe bonusy, budynki evnetowe, a także Platynowe Ulepszenie Świętej Chaty Arcydruida!"

Z powyższego nie wynika że wspomniane nagrody będą w jednym i drugim wyzwaniu
A skoro tak to Platyna jutro powinna się pojawić ( tak sądzę)
Ale nie ma się z czego cieszyć bo jak nie zmienią zadań, lub w zadaniach 2x 4h i 1x 8h nie będzie opcji z bonusem to
ich koszt 2x 700 i 1x 1200 waluty to będzie to opcja dla desperatów.
Za parę tygodni postawi się w to miejsce budynek z kolejnego eventu , więc nie ma się co napinać.:haha:
 

deliryk

Wicehrabia
no i jak to już wszyscy wiedzą, to co było na becie a to co mamy na oficjalnych to niestety nie to samo :)
nie mniej, ja się cieszę z dużej ilości szklarzy :)
 

DonBeker

Baron
Od czasu "afery szachowej" nie ma co się przywiązywać do tego jak wygląda event na becie...zmiany mogą wystąpić praktycznie w każdym aspekcie. Poglądowo tylko warto spojrzeć na samą mechanikę eventu, a reszta zawsze może się zmienić.
 
Do góry